Bir erkek neden bir kıza bakar ve o kız bakınca kafası çevirir ?

Bir erkek neden bir kıza bakar ve o kız bakınca kafası çevirir ?

Neden belli etmeden bakar ?

O kız arkasında olunca ve arkasında bakar fatat kız'a bakmamış gbi eder ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben bazen bunu bilerek yapıyorum :D kızın dikkatini çekiyorum, yani bak ben buradayım mesajı gönderiyorum kıza, aynı zamanda kıza öküz gibi bakmamış oluyorum, daha sonra kızın dikkatini çektikten sonra sanki o kızı takmıyormuş gibi davranıyorum, biraz kıza da izin veriyorum yani o da bana baksın :D daha sonra kızla göz göze geliyorum :D daha sonra kızın yanına gidip açılışımı yapıyorum ... bazen bunu uyguluyorum ama bazende gerçekten bir kız gördüğümde bakmaktan kendimi alı koyamıyorum gözlerime engel olamıyorum o kadar güzel kızları kaçırıyorum işte :D

Erkekler Ne Diyor 13

• liseliler ne zaman uyuyacak

• Lise bitikten snra

• erkke olduğu için bakar :D sonra göz göze gelince kızın ters bir laf etmesinden çekinidiği için kafasını çevirir. ya da kızın olmadık yerlerini kesiyodur kız anlamasın diye bakmıyomuş gibi yapar :)

• aktraksiyon olsun işte başka ne olacak :)

• kiralık katil.

• Eee ısı bılecen ıse gıtmeyecen:p ya cekıngen tıp ıste. Begenıyo bakıyo. Ama dıger erkekler ozellıkle gozgoze gelım ıster onun yapısı bunu kaldırmaz korkar cekınır utanır falan caktırmadan keser dıyelım.

• Neden gözünü kaçırır sen de bakınca, büyük ihtimalle rahatsız etmek istemez.

Peki neden arkasında olunca görmemezlikten gelir, muhtemelen heyecanlanmıştır belli etmek istemez.

Böyle olduğunu zannedip kendi kendine de gelin güvey olma, emin ol önce :)

• sorun yok o zaman. uyarayım dedim sadece :)

• Hahaha yok ya zaten sevmiom ki onu sadece merakliktan

• Hoşuna gitmişsindir bakar,

beğenmiştir bakar,

kıyafetin açıktır bakar,

sapıktır bakar,

bunun gibi çoğaltılabilir insanlar çeşit çeşit

ben bakıyorsam öyle eğer hoşlanmışımdır, açılmaya zaman kolluyorumdur, yalnız olmanı bekiyorumdur yani ondan bakarım ama baktığımı belli ederek totoyu kaldırmaktan da korkarım durum bu...

• g.tü yemiyordur korkaktır öz güveni yoktur, ters birşey demenden korkuyordur, seni birine benzetmiştir, ne tepki vereceğini görmek istemiştir, seninde kaçamak ona bakacağını düşünmüştür, osbir için malzeme topluyordur, belki yanındakine bakıyordur, sayayımmı daha?

• :))

• Olum 30 yasindasin olsn esek kdr dahada cck gbi ograsio ya heee hee hdi

• hoplama sezme çok dandik nikin var seninde bunuda belirtmek isterim

• Öncekileri Göster
  • Sevdiğinden utanır insan sevmiş demek ki

• Öküzlük olmasın diye çeviriyoruz.. Öküz gibi gözünün içine içine bakmış olmayalım diye sapık sanmasın diye :)

• ben oyle yaptıgımda ne gerek var ya bakıssak nolcak zaten dıyom :)

• heyecanlanırım ama taviz vermem

• Ve bir kizla surekli goz goze gelirsen ne his edersn ?

• 1 hıc bı zaman arkamdakı kıza bakmam 2 hıc bı kızada ole dana gıbı bakmam bı kere goz suzerım sonra goz goze gelırım yeter zaten hıc bı zaman ole gıdıpde kız ayarlamadım gerek yokk

• Öncekileri Göster
  • Aynı Beni anlatmışsın ancak sebebini bende bilmiyorum neden öyle yaptığımıı :) Kısmen Utangaçlış diyebiliriz ben kızlara karşı biraz çekıngenım ve oyuzden öyle davranıyorum :)

• Kankasina mesaj attim kavga ettm bundan olablr mi ? Kankask bana busuru kufur etti ama bu cocuk iyi davranio otubuste yer verio bana gulumsio falan

• Amacı sana Kendini belli ettirmekdir bence. Belki Senin onun yanına gidip konuşucağını filan beklıyordur :D

• Yaaa niye bakion ama saatlerdir ?

• seksidir ondan bakar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...