• Sor
  • Bence

Bunlar kim ? Meriç İzgi ,Fatih Topcu ,Erdem sivri ,Arda burak ??

Twitter da gezerken görmekten bıkıyorum ve anlam da veremiyorum .1) link ( Meriç izgi )2) link ( Erdem sivri ) 3) link ( Fatih Topçu )4) link ( Arda burak Koç ) Bunlar kim siz tanıyor musunuz ? Twitter da sürekli tt listesinde ve rt edince benim sayfaya da geliyor kim bunlar ve neden bu kadar ünlüler bu kadar takipçi neden ? Tanıyanlarınız var mı bunları yani neden ünlü bu veletler :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Meriç İzgi :Dd:DDDd Ya Twitter fenomenleri işte. Meriç İzgi directioner mıymış neymiş çocuk çocuk şeyler :D Kızlarda bunlara çok yakışıklısın harikasın falan deyip egolarını tatmin ediyor olay bu :D

• hepsine katlandım ben ama geçen gün sayfam arda burak oldu şu 4. çocuk var ya 1. 2. ve 3. yü anladık da 4. nün özelliği nedir yaşı 12 felan galiba :D meriç izgi 36 bin takipçi ne bu böyle yuh :D erdem sivri 5 bin fatih topçu yaklaşık 10 bin hay ben bunların :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Arda Burak Koç cenabı hak tarafından dünyaya gönderilmiş bir varlıktır. Roma Acorn'a çok benzemesinin yanında fama olub kızların rüyalarını kablayan bir METEORDUR. Ayrıca 12 yaşında da deyildir ne dionuz lan siz! ARDA BURAK KOÇ SAVED MY LIFE. Ardaaaaaaa duy sesimi seni çok seviyorummmmmm<3

• ARDA BURAK KOÇ çok kafa dengi bir çocuk. yerim onu ben.

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmiyorum bide bu kız çok ünlü nedense link

• abaza oğlan çok kızı takip eder de ben bu oğlanların özelliği nedir kızlar manyak gibi yerim seni oranı buranı yazıyorlar :S

• Öncekileri Göster
    • öyle haklısın umarım iyi bir hayatları olur mutlu olurlar en azından

• aynen

Yükleniyor...