Erkek arkadaşım beni seviyor mu sevmiyor mu? Ne bu dengesizlik, hiçbir şey anlayamıyorum.

sevgilimin ne yaptığını anlayamıyorum. aramızda mesafe yaklaşık 3 saatlik bir yol farklı illerdeyiz ve 1.5 senedir çıkıyoruz. bikaç gün önce her şey iyi gidiyordu hatta bana beni çok şımartıyorsun bir tarafımı kaldırdın, sen benim elimdesin ve farkındayım gibi sözler söyledi. bend e ama beni üzme bu iyiliğimi şuistimal etme tarzında cevap verdim. 2 gün geçti. bana dayanamıyorum artık bu ilişki çok zora girdi . sana dokunamıyorum, anlayamıyorum, sarılamıyorum demeye başladı. ben de dayanmana gerek yok artık bitsin o zaman boşuna da çekme artık, 1.5 sene boyunca her ayrıldığında ben sana duygularımı açtım ama artık bu konu(ayrılma konusu) çok açılmaya başladı bitsin dedim. bana iyi geceler dedi ve bi şey demedi.3 gündür de konuşmuyoruz. ne o mesaj atıyor ne de ben... bu ne yapmaya çalışıyor?ne bu dengesizlik? siz olsanız ne düşünürsünüz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ayrılmış senden.ben olsam bidaha aramazdım.

• bende aramayı düşünmüyorum.

• Öncekileri Göster
    • aynen o kelimeyi sana söyleyen insandan hayır bekleme.

• peki teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 4

• kaç bakalım seni kovalarsa sevdiğini ozaman anlarsın

• evet aramıyorum sormuyorum.

• Eline bi papatya al seviyor mu sevmiyor mu ölç :)))

• yok daha neler.

• aklıma başka bişey gelmiyor:))

• belli bi zaman sonra arar seni merak eder ama sen hiç arama sorma tamam o kesin aricaktır sevdiğinmden mi bilmem ama meraktan arıcandan eminim

• bende beni denediğini düşünüyorum.çünkü elimdesin bunun farkındayım diyen biri beni anca deniyodur.

• evet ve sende mesaj atmadıkca yoksa gerçekten beni unuttumu dicek içini kurt kemiricek bence arıcak

• peki teşekkür ederim

• Bırak artık ağlamayı Sil gözünün yaşını Nasıl olsa yollarımız ayrılacaktı Hangi bahar Hangi yaz yapraklar sararmadı Hangi gün Hangi gönül Hasretle ağlamadı

• ağlama yok üzülmüyorum da çünkü rahatım ben fazlasını yaptım ona.

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrılık lafını söyleyemediği için dolaylı yöntemlere başvurmuş belliki.İyi yapmışsın amacıda oymuş aramadığına göre.

• Yazdıklarına bakılınca ayrılmak istemiş sen de onaylamışsın. Bitmiş.

• bitsin o zaman deyince dayanamıyorum demeye devam etti.acaba benim aramamı mı bekliyor beni mi deniyor?

• Öncekileri Göster
    • eh baştan hoşlanmış düşünmeden başlamış. sonrası gelmeyınce bitirme kararı almış herhalde.

• herhalde olabilir.

Yükleniyor...