• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşım beni seviyor mu sevmiyor mu? Ne bu dengesizlik, hiçbir şey anlayamıyorum.

sevgilimin ne yaptığını anlayamıyorum. aramızda mesafe yaklaşık 3 saatlik bir yol farklı illerdeyiz ve 1.5 senedir çıkıyoruz. bikaç gün önce her şey... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ayrılmış senden.ben olsam bidaha aramazdım.

• bende aramayı düşünmüyorum.

• Öncekileri Göster
    • aynen o kelimeyi sana söyleyen insandan hayır bekleme.

• peki teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 5

• kaç bakalım seni kovalarsa sevdiğini ozaman anlarsın

• evet aramıyorum sormuyorum.

• Eline bi papatya al seviyor mu sevmiyor mu ölç :)))

• yok daha neler.

• aklıma başka bişey gelmiyor:))

• belli bi zaman sonra arar seni merak eder ama sen hiç arama sorma tamam o kesin aricaktır sevdiğinmden mi bilmem ama meraktan arıcandan eminim

• bende beni denediğini düşünüyorum.çünkü elimdesin bunun farkındayım diyen biri beni anca deniyodur.

• evet ve sende mesaj atmadıkca yoksa gerçekten beni unuttumu dicek içini kurt kemiricek bence arıcak

• peki teşekkür ederim

• Bırak artık ağlamayı Sil gözünün yaşını Nasıl olsa yollarımız ayrılacaktı Hangi bahar Hangi yaz yapraklar sararmadı Hangi gün Hangi gönül Hasretle ağlamadı

• ağlama yok üzülmüyorum da çünkü rahatım ben fazlasını yaptım ona.

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrılık lafını söyleyemediği için dolaylı yöntemlere başvurmuş belliki.İyi yapmışsın amacıda oymuş aramadığına göre.

• Yazdıklarına bakılınca ayrılmak istemiş sen de onaylamışsın. Bitmiş.

• bitsin o zaman deyince dayanamıyorum demeye devam etti.acaba benim aramamı mı bekliyor beni mi deniyor?

• Öncekileri Göster
    • eh baştan hoşlanmış düşünmeden başlamış. sonrası gelmeyınce bitirme kararı almış herhalde.

• herhalde olabilir.

Yükleniyor...