Dar paça bilekte biten pantolonlar :)

Dar paça bilekte biten pantolonları kızlara yakıltırıyormusunuz?Bu pantolonların modeline sigaret deniliyor galiba,emin değilim :)Bence bazı kızlarda şortdan çok daha güzel ve elegan duruyorSizin fikirleriniz neler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok seviyorum.şort konusundaki fikrine %100 katılıyorum.şık ve kesinlikle özenli bir tarz oluyor.topuklularla ayrı güzel.

• :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Yakıştırmıyorum, Paçanın devamına kumaş yetmedi heralde yazık diye geçiriyorum içimden.

• ewet çok yakışıyor bencede ve cokta sexy görüniyor :)

• Güzel, yakıştırıyorum.

• GÜZEL :)))))

• böyle yıkayınca çekmiş ama yinede giymeye yemin etmiş gibi duruyo .p (:

• Evvet yakıştırıyorum , çok güzel görünüyor bana :)

• vicut taş gibiyse birde ayakta topuklu varsa, uuuu beybii. ben kaçtım :p

• her kıza yakışır .özellikle uzun boylu kızlara daha güzel olur .bacaklarınıza tam oturduğu zaman çok hoş bir görüntü olur .

• kimine yakışır kimine yakışmaz (: garip bir soru olmuş bu

• topuklu ayakkabıyla fena sayılmaz

• guzel duruyo severim

• yakıştıramıyorum

• Tek kelimeyle berbat.

• Vallaha mı?

• Ciddiyim.

• gerçekten normal kalınlıkta bir bacaga sahip olan bayanlarda mikemmel duruyo, benim çok hoşuma gider ve kadınsı buldugum belli başlı giyim tarzlarından bir tanesidir, oyşh:p

• tamam güzel ama şorttan değil lütfen

• kız balina gibi olmasın yeter yoksa gerçekten soguyoruz kızlardan zayıf ince narin bayanların ustune gayet hoş duruyor

• kızlara yakışmaya bişi yokki zaten ama su erkekler sakın giymesin bu modayı esenyurt bagcılar apaçileri çıkardı iyice boku cıktı yapmayın mal olmayın biraz adam olun özenti değil

• Erkeklerde de beğeniyorum hani. :)

• ıyykk

• tabikide sanada çok yakışır eminim

• Sağol gizli

• rica ederim

• çok fena tahrik oluyorum bilek fetişi başladı bende :D ayaktan sonra çok güzel yakışıyor

• o şekilde giyiynen kızları çok seksi buluyorum ve aşırı derecede tahrik ediyorlar. bide uzun topuklu giymiyolar mı off :)

• cok yakısıyor

• ben seviyorum çok hoş duruyor tahrik edici amacına ulaşıyor:-)

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...