Erkek arkadaşınızın gönlünü nasıl alırsınız?

Erkek arkadaşımı panikle attığım mesajlar yüzünden kızdırdım, ilişkimiz daha çok yeni, tatil nedeniyle ayrı şehirlerdeyiz. Attığım mesajlara cevap vermiyor ve sadece sana kızgınım gelince görüşürüz şeklinde cevap veriyor, hatalı ve üzgün olduğumu söylememe rağmen günlerdir benimle konuşmuyor, ayrılmak istediğini de söylemiyor..Acaba ne yapmalıyım? Üstüne gelmek de istemiyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir erkeğin gönlünü almanın birçok yolu vardır. Elbette bu yol erkekten erkeğe değişir bence. Ancak bir bayan, sevgilisinin gönlünü almak için bir sıcak öpücük yeterlidir. Çünküü erkeklerin çoğu, bayanlara o kadar bağımlıdır ki bu kadarı ile bile yetinebilir.Fazlası zaten zaman içerisinde büyük beklentilere neden olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 1

• Üstüne çok giderse daha çok kaçar gibi geliyor bana bucoss. Yine de özür dilesin tabii ki. Ne bileyim ara, konuşmayı dene. senin telefonu açmıyorsa da farklı numaralardan ara. bilmediği numara olunca açar illaki. Konuşmak daha iyi, sesini duyunca aradaki buzlar erir belki.

Kızlar Ne Diyor 4

• bi adım geri at, çok üstüne gitme

• Kendi canını sıkmaya değmez.Hayata bir kere geliyorsun ve senden başka yok bu dünyada.Bırak herşeyi akışına zaman herşeyin öncüsü olur sana.Üstüne gittikçe daha çok naza çeker kendini.Arama sorma bak gör seviyorsa eğer bu sefer o tutuşmaya başlar.İçini ferah tut herşey gelip geçici.Geriye kalan yanlızca sen olucaksın..

• varma üstüne... tabi konuyu bilmediğim için çok da faydalı bir yorum yapamayacağım..gelince sakin kafayla konuşursunuz..bu ne ya..eskiden kızlar naz yapardı şimdi erkekler daha nazlı oldu..

• Özür dile ve ne kadar üzgün olduğunu anlat onu ne kadar sevdiğini söyle pişman olduğunu söyle tekrardan başka çaresi yok farklı şehirlerdeyseniz :S ama üstüne git bence

Yükleniyor...