Sperm arttırıcı olarak çaşkır kökü kullanan var mı?

acaba Çaşkır kökü suyunu kullanan ya da keçiboynuzu pekmezini kullanan arkadaşlar varmı? işe yarayan başka bir çözümü olanvarsa yazabilirmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• soğanın meniyi artırdığını ve cinsel arzuyuda artırdığını biliyorum ayrıca soğanın zararı etkilerini koku vs onu pişirerek yenirse hepsi kayboluyor onun haricinde sperm olayındada şunu biliyorum keçiboynuzu çayını 6 ay boyunca günde bir kere içilir ve sebze meyve çok tüketmek gerekir...birde tok karna bir çay kaşığı havanda çörek otu ezilir içine 2 tatlı kaşığı bal koy karıştır buda şifa olur İnşallah bunlardan son ikisini düzenli bir şekilde yaparsan gelişme görürsün şifayı veren Allah bunlarda sebep olur sağlıcakla :)

• eğer diabet çörek otu yağını (kilousan aç karna yemekten 30 dk önce... kiloluysan tok karna sabah akşam olmak üzere günde 1 çay kaşığı alabilirsin 6 ay kullanın diyorlar 2 ay ara verin tekrar kullanın diyorlar ...bu arada çörek otu yağı güvendik bir marka olması gerekiyor ya da kendin yap ya da 1 kilı çörek otu alıp aktarcıda makineleri var çıkarttır ya da :) bir çay kaşığı çörek otunu iyice çiğne birsürü sonra soğuk suyla yut sağlıcakla dostum

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 1

• Spermi bir yerde arttırır ama en çok isteği artıran maddeler dersek;

Kestane balı (sabahları bir tatlı kaşığı içilir, hem enerji verir hemde boğaz sorunlarında yardımcı olur, fazlası yararından daha çok zarar verir o yüzden 1 tatlı kaşığı tavsiye ediliyor),

Çörek otu yağı, her derde deva olarak bilinir ben cildim için kullanıyorum ama bu amaçla da yararı olduğu kanıtlanmış,

Arı sütü başta olmak üzere arı poleni de kullanabilirsin ama sütü daha iyidir, ikisini de alsan iyi olur, birde sentetik hale getirilmemiş saf halinde bulursan çok daha iyi,

Daha bir çok ürün vardır ama ben şuan aklıma gelenleri ve zamanında sadece kendimi daha dinç hissetmek için kullandıklarımı yazdım.

• Bu arada anzer balının çok kalitelisini almak biraz pahalıya patlar benden demesi yine araştır işine yarar ve param var dersen al derim.

• Anzer balının orjinalini bulursan yani cidden safken satanını bul onlarda doğal olduğu için fazla şeker olmaz ve çok yararı vardır.

• diabetik olduğumdan şekerli ürünleri kullanamıyorum.

Yükleniyor...