Sperm arttırıcı olarak çaşkır kökü kullanan var mı?

acaba Çaşkır kökü suyunu kullanan ya da keçiboynuzu pekmezini kullanan arkadaşlar varmı? işe yarayan başka bir çözümü olanvarsa yazabilirmi?

En İyi Kız Görüşü

  • soğanın meniyi artırdığını ve cinsel arzuyuda artırdığını biliyorum ayrıca soğanın zararı etkilerini koku vs onu pişirerek yenirse hepsi kayboluyor onun haricinde sperm olayındada şunu biliyorum keçiboynuzu çayını 6 ay boyunca günde bir kere içilir ve sebze meyve çok tüketmek gerekir...birde tok karna bir çay kaşığı havanda çörek otu ezilir içine 2 tatlı kaşığı bal koy karıştır buda şifa olur İnşallah bunlardan son ikisini düzenli bir şekilde yaparsan gelişme görürsün şifayı veren Allah bunlarda sebep olur sağlıcakla :)

    • eğer diabet çörek otu yağını (kilousan aç karna yemekten 30 dk önce... kiloluysan tok karna sabah akşam olmak üzere günde 1 çay kaşığı alabilirsin 6 ay kullanın diyorlar 2 ay ara verin tekrar kullanın diyorlar ...bu arada çörek otu yağı güvendik bir marka olması gerekiyor ya da kendin yap ya da 1 kilı çörek otu alıp aktarcıda makineleri var çıkarttır ya da :) bir çay kaşığı çörek otunu iyice çiğne birsürü sonra soğuk suyla yut sağlıcakla dostum