Sperm arttırıcı olarak çaşkır kökü kullanan var mı?

acaba Çaşkır kökü suyunu kullanan ya da keçiboynuzu pekmezini kullanan arkadaşlar varmı? işe yarayan başka bir çözümü olanvarsa yazabilirmi?

En İyi Görüş

• soğanın meniyi artırdığını ve cinsel arzuyuda artırdığını biliyorum ayrıca soğanın zararı etkilerini koku vs onu pişirerek yenirse hepsi kayboluyor onun haricinde sperm olayındada şunu biliyorum keçiboynuzu çayını 6 ay boyunca günde bir kere içilir ve sebze meyve çok tüketmek gerekir...birde tok karna bir çay kaşığı havanda çörek otu ezilir içine 2 tatlı kaşığı bal koy karıştır buda şifa olur İnşallah bunlardan son ikisini düzenli bir şekilde yaparsan gelişme görürsün şifayı veren Allah bunlarda sebep olur sağlıcakla :)

• eğer diabet çörek otu yağını (kilousan aç karna yemekten 30 dk önce... kiloluysan tok karna sabah akşam olmak üzere günde 1 çay kaşığı alabilirsin 6 ay kullanın diyorlar 2 ay ara verin tekrar kullanın diyorlar ...bu arada çörek otu yağı güvendik bir marka olması gerekiyor ya da kendin yap ya da 1 kilı çörek otu alıp aktarcıda makineleri var çıkarttır ya da :) bir çay kaşığı çörek otunu iyice çiğne birsürü sonra soğuk suyla yut sağlıcakla dostum