• Sor
  • Bence

Hatay'ın Erzin ilçesinde İsos Termal A.Ş. ile ilgili arayıp anket yaparak bedava gezi kazandığımız söylendi.

Arkadaşlar, Hatay'ın Erzin ilçesinde İsos Termal açılışıyla ilgili dün arayıp çok basit bir anket yaptılar. Adımı, medeni durumumu ve mesleğimi sordular, hepsi bu. Bugün de arayıp 5 yıldızlı otelde bedava gezi kazanan 50 kişiden biri olduğumuzu söylediler. Bana pek inandırıcı gelmedi sanki. Kaplan Turizm'den arıyorlarmış. Bu durumdan haberiniz var mı? Daha önce de arandık, adama "Biz size döneceğiz" deyip dönmedim. Aylar sonra tekrar aynı sebeple arandık ve bu defa telefondaki bayandı. Açıkçası kıllandım biraz. Bu arada, cepten değil ev telefonundan aradılar.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sizi bir yere çağıracaklar tatil hakkınızı kullanmanız için, sonra da agresif bir şekilde satış yapmaya çalışacaklar (muhtemelen devre mülk falandır).

• Evet aynen öyle. Devre mülk. O zaman kabul etmeyeyim ben.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• kız kardeşine yavşıyordur o.ç

• Telefona önce annem çıktı, sonda ben çıktım. İkinci arayan da bayandı. Cep numaramı verdim, bugün tekrar aradı. Numara da seri bir numaraydı. Rezervasyon için tekrar arayacak beni.

Yükleniyor...