Erkekler niye hiç kimseyle çıkmamış bir kız yerine daldan dala atlayan bir kıza çıkma teklifi eder?

bakatengu
erkekler niye hiç kimseyle çıkmamış bir kız yerine daldan dala atlayan bir kıza çıkma teklifi eder? bu erkekler mazo mu yoksa daha kolay bir av gözüyle mi görüyor lar o kızı?
Güncellemeler
+1 yıl
tamam daldan dala atlayan yerinde sürekli bir sorun bulup ayrılıyo sorun bende değil sende, böle yürütemeyiz diyo o kız
Erkekler niye hiç kimseyle çıkmamış bir kız yerine daldan dala atlayan bir kıza çıkma teklifi eder?