İnsan fuckbuddy'sine aşık olur mu?

Gizli Üye
Fuckbuddy derken bir araya gelip, hemencecik sevişip sonra evlerine gidenlerden bahsetmiyorum. Öyle bir ilişkiden kolay kolay ask çıkmaz farkındayım

Bir araya gelip, sabahlara kdr sohbet eden, beraber yemek yiyen, kahvaltıya giden, birbirine dokunmaktan, beraber uyumaktan keyif alan iki kişiden bahsediyorum.. Ayrıca arada çok yogun bir hoslanma duygusu var. Hem erkekte, hem kadında..

Normal ilişkien tek fark farkı birbirinizi hergün aramıyorsunuz ve sorumluluk almıyorsunuz..

Bu görüşmelerden beraberlik, aşk doğar mı? Başınıza hiç geldi öi

Böyle bir durumun içindeyim.

Lütfen olaya cinsellik olarak bakmayın.Çok daha yogun yasanan bir duygu var arada.

Tesekkurler şimdiden
İnsan fuckbuddy'sine aşık olur mu?