Kızlar, Olgun kadın kendinden genç birine neden bakar?

barbarian026
Bir süredir tamamı ortak kullanım alanı olan spor salonuna gidiyorum
Benden yaşça epey büyük olduğunu düşündüğüm bir kadının göz hapsinde hissediyorum kendimi
Havuza geçtiğimde zaten genelde orda oluyor ve alakasız ondan uzakta bile olsam gözlerini bana dikiyor eğer dışarıdaysa ben girince oda giriyor
Aynı şekilde hamamdada sürekli bana bakıyor
Acaba bu bana bakıyor mu bakışı değil ve ben kafamı cevirdigimde zaten bakıyor oluyor genelde ve gözlerini kacirmiyor ben çekinip kafamı çeviriyorum
Parmağında yüzükde var ama hoş biri
Neden böyle yapıyor olabilir veya sebebini nasıl anlayıp ona nasıl yaklaşabilirim yardımlarınızı bekliyorum.
Kızlar, Olgun kadın kendinden genç birine neden bakar?