İlk tanışma cümlesi?

Sorum kızlara aslında. Sokakta, konserde, avm'de vs. biri sizi gördü etkilendi ve bir cesaret yanınıza gelip tanışmak istedi. Size nasıl bir tanışma cümlesi kurarsa hoşunuza gider?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "O kadar anlamsız görünüyordu ki uzaktan bakışlarınız, havayı soluduğunuz ortama yaklaştıkça ne kadar ön yargılı bir şerefsiz olduğumu anladım. Yaklaştıkça derinleşen, anlamlı fresh tablolar gibisiniz. Biliyor muydunuz? Lütfen, bilin."Asosyalliğimin tavan yapmış bir döneminde, 1.76 boylarında herkül gibi korkutucu bir herif söylerken bana bunları, 20 saniyelik ve adını anlamlandıramadığım şaşkınlıkla kaldım, hızlıca uzaklaştım..Şaka maka, gözleri falan da buğuluydu lan.. Hayvan gibi herifti halbuki.Ya da, oltaya mı geldim o an nedir.

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelde konuşamıyorlar ama , sırıtıp duruyorlar ...

• Slm .dNbr .d Nslsn.dTnşsbilr miyiz ?Bunlar yani...

• Gercektenmı bumudur? Yukardakı kızın dedıgı gbı sırıtanlardan degılım ama bı bakısma olur ben kacar gıderım. Ben o rıske gırmem ya:

• abazanın bu kadarı..daha kız yok ortada ama cumle var..

• kızın olmadığını nerden biliyorsun?

• Öncekileri Göster
    • sonra görüşürüz dediyse umut var.kız şunu demek istiyor,hemen baş başa kahve içmeyi kabul edemem ama seni tanıyabilirim.bunun için kızın önce sana güvenmesni sağla

• kızı bir daha görebilsem... Fakültede binlerce öğrenci var...

• Sizinle üniversitede aynı sınıfta olabilir miyiz?*Geçenlerde en son bu sarfedildi bana.

• direkt olmak cesaretli ve kendine güvenen biri olduğunu gösterir.

• 2 sene öncesine kadar başıma böyle bişey geldi. Ve o kişi gelip bana açılmadı , açılamadı .. Keşke o da senin gibi açılabilseydi .. neyse eğer kızdan da olumlu bir enerji alıyorsan merhaba nasılsınız falan diyebilirsin bence

• En son konserde birisiyle tanışıp arkadaş olabilirdim ama çocuk içmişti seni çok beğendim diyip öpüşmeye kalkınca ıı-ııh olmadı ya .

• Tipe bakar en alttakinin dediği gibi

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...