Bir olaya üzülünce midem bulanıyor kusuyorum ne yapmalıyım?

Sınavdan düşük not almıştım midem bulandı gidip kustum . Sevgilim beni aldattı o an midem bulandı gidip kustum o kadar zayıfladım ki hasta olduğunuzda kusarsınız midenizi üşütmüşsünüzdür benim ki öyle değil kusmak benim günlük rutinlerimden biri. kusmaktan dişlerim dökülecek yakında. o kadar zayıfladım ki anlatamam. ilk aşkım bana aslında seni hiç sevmemiştim dediğinde midem bulandı kendimden nefret ettim çok rahatsız edici bir mide bulantısı değil ama insanda kusma isteği uyandırıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bendede oluyor ama çok acı bir şey duyduğumda oluyor genelde ölüm vs gibi .. direk kusuyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Psikoloğa gitmeni tavsiye ederim.Yada herşeyi dert etmeyerek önleyebilirsin belki.

• kusan kız ayrı bir çekicidir abi :P

• her insanın kendine has bünyesi var

• psikolojik olmus bence sende bu

• evet.

• Başına ağrı da giriyo mu gözüm?

• hayır

• Öncekileri Göster
    • psikoloğa gitmekten bıktım biliyo musun?

:)
      sağ ol.

• Evet, biliyorum bıktığını.

• hamile olmayasın acaba..

• yok artık.

• bak o zaman işin psikolojik boyutu girer devreye :) hayatta herseye çok deger verme onlarda sana az zarar versin arkadasım gecmiş olsun

• çok sağ ol :)

Kızlar Ne Diyor 2

• psikolojik rahatsızlığın midene vuruyor bence bir dr a görün muhtemelen antidepresan verecektir olayları bu kadar takmaman için

• Aynisi bndede vardi lisedeyken enufak seyde midembulanirdi. Endoskopi yaptirmani oneririm midende bir sorun olablir ben ilac kullandimşu andha iyiyim

• demek şu hayatta mideme boru da yiyeceğim heee kusmaktan öliyim daha iyi çok sağol yinede endoskopiyi araştırıcmm

• Bayiltarak yaptr hicbsry hatrlamiyosun:)

Yükleniyor...