Facebook'da arkadaşlık isteğini kabul eden bir kız neden mesajlara cevap vermez?

thedeerhunter
Şöyle anlatayım. Yeni insanlarla tanışma fırsatım olmuyor çok fazla. Bu nedenle zaman zaman Facebook'ta tamamen tesadüfen karşıma çıkan sadece kendisini güzel ve profilini ilginç bulduğum birilerini arkadaşlık isteği yolladığım oluyor. Geçmişte bu yolla tanışıp ciddi ilişki yaşadığım birisi de oldu hatta. Bir iki defa da başıma gelen şey şu oldu. Bana tamamen yabancı (ortak arkadaş da yok) bir kız arkadaşlık isteğimi kabul ediyor ama daha sonrasında mesajlarıma cevap vermiyor. Bir hafta kadar önce yine çok hoş bir kıza istek yolladım ve 10 dk içinde kabul edildi. Ama yine aynı durum söz konusu. Mesajları okuyor ama bir tane bile cevap alamadım maalesef. Kızlar bunu neden yapıyor? Bunun sebebi ne olabilir? Madem isteği kabul etti neden iletişime kapalı? Bir çok sebep olabilir tabi ama sevgilisi de yoksa yalnızsa neden iletişime kapalı olabilir?
Facebook'da arkadaşlık isteğini kabul eden bir kız neden mesajlara cevap vermez?