Öz abime aşık oldum lütfen yardım

Ben 19 yaşındayım abimse 22. Annelerimiz farklı. Ben 5 yaşındayken babamla onun annesi boşandı. Birbirimizi 2-3 ayda bir görebiliyorduk. Ona hep hayrandım. Ama artık büyüdük bizim yakınımıza taşındı. İnsan abisine aşık olur mu? Ama ben oldum işte. Sürekli ağlıyorum çok utanıyorum.Bu sadece hayranlık demeyin lütfen bu benim özabim ve eminim onu gerçekten seviyorum. Çok ayıp biliyorum. Ensest ilişki meraklısı değilim hatta karşıyım. Kimseye anlatamıyorum bunu. Lütfen kınamayın ve yardımcı olun bana lütfen. Sizce ne yapmalıyım? Lütfen kimseye açamıyorum bunuç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu kucukluqunden berı ara sıra qorduqun ıcın ve senınle ılqılenıosa eqer ona duyduqun bu hayranlık sadece ama sen ıcınde bu duyquyu fazla buyutmussun bu sana ask ya da sevqı qıbı qelıo ama deqıl.. sadece ondan bıraz uzaklasıp yalnız kaldıqında bunu anlayabılırsın.. ama tabıkı yıne prof. bı yardım almalısın. bol sans..

Erkekler Ne Diyor 15

• Ensest ilişki hmm

• Bu duyguyu kafandan silmeye çalışmalısın. Belkide hissettiğin çok yoğun bir hayranlıktır.

• birşey yapamazsın. özellikle bunu çevrenden kimseye anlatma sakın. yavaş yavaş unutacaksın. başka yolu yok.

• psikolojik destek al. terapilere filan git. bence aşk değil takıntı ama sen göremiyosun.birisinin bunu sana göstermesi gerek uzmanından terapi almanı öneririm.

• e ne oldu bir haber vermedin

• GSA, yani genetic sexual attraction diye bir olgu bu. Biribirinden uzaklasinca aradaki kardeslik bagi yok oluyor ve sevgiyi farkli algilamaya basliyorsun. Ekle beni

• Zamana bırak başka erkeklerle ilgilen.Yok olmaz ondan başka falan deme.bir dene.

• profesyonel bir yardım almalısın.

• İşte risk budur! deyip hamile kal, bakalım çocuk sakat doğacak mı?

• evet bende kız kardeşimle bayağı bir süre ensest ilişki yaşadım açıkçası

• bende abimin babamın ve eniştelerimin ayaklarıyla oynamayı severdim halada severim. tahrik olur erekte olurdum. erkek ayaklarına düşkünlüğüm küçükken babam ve abimin ayaklarıyla oynamaya başladığımda başladı..

• Abine mi yok daha neleronda bir kizda masturbasyon yaparken abimi dusunuyorum demistisiz nasil insansiniz anlayamiyorum internette sacma abi kardes hikayesi halanmi okuyorsunuz nedirkuzen falan olsa neyse derim Allah sizleri islah etsin kardes be bu

• yoruların arasından tek seninki düzgün görmek çok üzücü yapılan yorumlara bakarmısın ya Allah sizi kahretsin gerçekten !

• bir dakka ya. o senin abin değil ki. yani kan bağınız yok ki? Babalarınız bir değil, değil mi?

• Babamız bir annemiz farklı

• Öncekileri Göster
    • hımm. bunu kafandan atmaya çalış .şeytanın sana vesvese vermesine engel olmalısın. hatta abinin kötü biri olduğunu düşün. sana zarar verebileceğini düşün. belki böylelikle kafandan atabilirsin.

• ne gerizekalı herifsin sen kaderş değilmiş malmısınız sin ?!

• bende kız kardeşimle ilişki yaşadım 17 yaşındayken. şimdi pişmanım

• unutursun ıcın yana yana

• bende cok karsıydım ama oz kızkardesime asık oldum ve cinsellik yasadık :((

Kızlar Ne Diyor 9

• belki aşık değilsin belki sadece hoşlanmadır falan bende bir kere kuzenime aşık oldum sanmıştım ama uzaktan akrabamızdı çok yakın değildik kimseyi kınamam snein ne hisettiğini bilmiyorum sonuçta böyle olmasını sen de istemezdin yardım istediğine göre dimi... artık birbirnizi sık sık mı görüyorsunuz ? mümkünse onla karşılaşmamaya çalış dışarda takıl arkadaşlarınla birşeyler yap.. gözlerini kocaman aç başka erkeklere bak

• Allah akıl fikir ihsan etsin... :)

• yapılan yorumları okudumda yuh yuh yuh diyorum rahatlığınıza genişliğinize yuh diyorum ağzım açık kaldım gerçekten şerefsizliktir düpedüz şerefsizlik abimi dusunerek mast yapıyorum yok asık oldum yok kımse senı anlamaz ama ben seni anlıyorum falan ulan hepiniz mi abinize aşıksınız türkiye burası türkiye isterse abd olsun yok yani böyle bir durum ya öz kardeş tabiikide babaları bir değil mi babaları bir..! bu doğaya aykırı birşey aşık olamazsın kusur bakma kanında bozukluk var demekki !

• NE GUNLERE KALDIK YAKINDA BABAMA ASIGIM DIYEN BIRI CIKICAK DUSUP BAYILICAM

• bazen küçüklükte kızlar babalarına abilerine v.s aşık olurlar en azından öyle zannederler ama zamanla bu duyguları değişir merak etme seninde değişir

• Benim abimlede sadece babalarimiz ayni seni cok iyi anliyorum cunku ben de abimden hoşlanıyorum 3 yil once bunu söyledim daha sonra opustuk yani cok masum olmasada masumdu iste.. 1-2 ay konusmadik sonra eskisi gibi olduk :D Ben bunu suna yordum yani kendi durumumda abi kardes gibi buyumedik ve yasadigin gayet normal bir sevgili yap ama yasi abine yakin olsun sonra insanlari tanidikca bu hevesler gidiyor :)

• Piskolojik yardım almalısın.

• allaha bol bol dua et, insallah sana dogru yolu gosterir :))

• ooo haaaa. büyüynce geçer. demeyin dedin ama diyorum. bu sadece hayranlık. o sana mükemmel geliyo. cunku abin.

Yükleniyor...