• Sor
  • Bence

Kızı tanımıyorum ama nasıl açılabilirim sizce?

Kızda ışık var mı sizce?dün anfide derste daha önce bi kaç kez gördüğüm bi kız ilişti. açıkçası ondan baya hoşlandım ve dün derste bi kaç defa ona baktım. o da bunun farkına vardı ve böyle böyle 5-6 saniyelik bakışmalarımız oldu çok büyülü bakıyodu ya da bana öyle geldi :D hatta yanındaki arkadaşına benden bahsetti sanırım arkadaşı beni süzüyodu. kızı tanımıyorum ama sizce bu kıza nasıl açılabilirim? bu arada farkındayım başlık saçma oldu :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bi günaydınla başla gulumse fılan gerisi gelir..:) uzatma bakışmayııı :)

• teşekkür yorum için.bakısma uzarsa nolur :)

• bir de daha önce hiç konusmadıgım kıza gunaydın mı dıyecegim :)

• ya gulumse bı kaçgun sonrada gunaydın de dıyemıyosan hep bakarsın..

Kızlar Ne Diyor 5

• merhaba de bir şey bahane edip sor.

• Okulda olan kızla tanışmak kadar kolay ne var ya.. Cesret he cesaret size inanamıyorum gerçekten

• kızın sana baktığından ve senin hakkında konuştuğundan emin isen evet ışık var :)ortak arkadaşlar bulmaya çalış o şekilde kızla bir muhabbet içine gir

• teşekkür yorum için :) ortak arkadas yok ama o 2 arkadasıyla gezıyor hep beraberler.acaba acuxx in dediği gibi bodoslama dalsam işe yarar mı?

• Öncekileri Göster
    • hmm anladm :) bu arada baktıgından emınım zaten bu konuda cok titizim kesin emın olmasam buraya yazmazdım.işin ucunda kepaze olmak var :)

• :)

• Var var anlattıgına göre ama ilkin kızın bi dallaması varmı onu ögren gizliden gizliden 2 gün ajan ol okey mi sonra bi sekilde acılırsınn

• teşekkür cevap için :) ama kızın dallaması :D olup olmadgını nasıl ögrenırım pesinden mi gidicem her gittigi yere.bi de öyle bişey varsa niye baksın ki hadi 1 kere baksa neyse

• kız bu erkege güven yoksa kıza neden güven olsun ?Hemcinsim ama , hayır okudugu bölümü ögren araya yanındaki kız arkadasıyla bi iletişim kur ama sen degil baska biri seni tanıdıgınıda sölemesin yavas yavas ögrenirsin en ideali yada elbet her ögrencinin takıldıgı bi mekan vardır nargile okey bilardo salonu arkadas cevresini kolla :D

• tamam.yardımın için teşekkür :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ortak bi konusma noktası bul ve ordan dal muhabbete. Yoksa anca düsünürsün , baskasıyla görünce pisman olursun. Konusmakla kaybedecegin birsey yok. Kendi kendine düsünecegine bırak o ne düsünüyormus ögren.

• tut kolundan hiç teferruata gerek yok. tabi; yüzüne gülemse bi selam sabahtan sonra

• böyle yapsam işe yarar mı sence gercekten?bu arada yorum için teşekkür

• Öncekileri Göster
    • bunu denemek istiyorum tüm cesaretimi toplayıp Allah sonumuzu hayretsin :D

• korkma yanına gelince biraz gözlerini hayran mış gibi bak. sonra ne yapman gerektiğini biliyosun. :)

espiri yapmayı unutma.

• ... sana öyle gelmiş.

• büyük ihtimalle arkadaşına şu çocuk bana bakıyor demiştir. o yüzden arkadaşı seni süzmüştür. açılırsan, kız arkadaş olmak istese bile, büyük ihtimalle sana hayır diyecektir. Hazırlıklı ol ! Genellikle kızlar, isteseler bile, tanımadıkları birinden gelen ilk teklife "evet" diyemezler.

• teşekkür yorum için.ama ben gidip direk teklıf etmeyı dusunmuyorum zaten :) önce tanısmak lazm

• abi aynı anfideki biriylede laf atıp konuşamıyorsan, üniversiteyi bırak bence.

• yorum için teşekkür.ama arkadasları da oluyor ondan cekınıyorum işte

• sonuçta aynı dersi aldığın kişiye (arkadaş grubu da olsa) laf atmak kolaydır. zaten yeşil ışık yakarsa, konuşacak çok şey çıkar. ışık kırmızıysa, ömür boyu o dersten ve hocadan da nefret edersin.

• bir kaç defa süzüp bakıştıktan sonra yanından geçerken gülümse eğer o kötü şekilde yaklaşmıyorsa selam verirsin bir cesaret ile gider etkilendiğini söylersin

• yorum için teşekkür :) ama cesaret ben de yok işte bi de arkadasları oluyor yanında su kızlar hiç tek gezmez mi :(

• Öncekileri Göster
    • teşekkür yardımın için.ben yıne de tek kaldıgında gideyım :)

• güneş gibisin seni gördüğümde içimi ısıttın senden çok etkilendim umarım arkadaş olmamızda sakınca görmezsin seni tanımak isterim :D

Yükleniyor...