Siz bir kiza ya da erkekege baglandinizmi?

Merhaba arkadaslar,Diyelimki senin bir kiz sevgilin var, ya da kizin bir erkek sevgilisi var.Erkek ona her dakia bir mesaj atiyor ve kiz bundan cok hoslaniyor. Bir zaman geciyor, erkek birsey atmiyor! Kiz, bunu gorup cildiriyor!Bana neden mesaj atmiyor, Cunku baglaniyorsun ya o kisiye.BAGLANMAMAK ICIN NE YAPILMASI GEREK?Siz olsaydiniz, ne yapardiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sürekli konuşunca bağlanmamak elde değil. Aradaki sevgi bitse bile insan konuşmak için o kişiyi arıyor. Sürekli konuşmayacaksın. Mesaj atınca cevap vereceksin ki ona muhtaç olduğunu anlamasın ya da düşünmesin. O hayatına girmeden nasılsan öyle davran.

• Fikrin icin cok tsk ederim! Cok guzel cevap verdinn! :)

• Fikir vermek kolay da, aynı dert bende de var. Dördüncü gün mesaj atmadığım, çıldırıyorum konuşamıyoruz diye :) Ama daha önce bir kere daha yaptığımda işe yaramıştı. Kuyruğunu kıstırıp o sana gelecektir seviyorsa :)

• Anliyorum senide! Cok kotu birseydir, bide tam baglandiktan sonra basina buda geliyor. Hadi hayirlisi artik diyelim!

Erkekler Ne Diyor 6

• o YÜZDEN çok mesaj atmayacaksın ki soğumasın

• oğlan seni tavlamış haberin yok en bilinen taktiktir hatta mesaj aralıklarını uzatmıştır uzun sürede kısa cevaplar vermiştir klasik şeyler tavlanıyorsun haberin olsun

• Oylemiii diyorsunnn?:o

• Hiç bişey yapamassın bir insana bağlılık zayıf ruh ve kişiliğin yansımasıdır gerçekten sağlam karakteri olan bir insan kimseye bağlanmaz her an herşeyden herkesden vazgeçer.

• Bağlandım ve kopmak için 2 yılımı verdim... sanırım düğüm kısmı hala onda ama... Bağlanmamak için uzak durmak lazım... Yakın olmak için uzak dur benden... By Kargo...

• her an temkinli duracaksın kalbini bir kişiye vermeye ona aşık olmak istiyorsun ama daha doğru kişide değilsin...kaptırmıycaksın hemen kendini

• Oncelıkle sorunun bası cok garıp. Ozellıkle kızın erkek sevgılısı ve erkegın kız sevfılısı olmasına cok sasırdım:D. Asıl sorunun cevabıda bence kendıne bı cızgı cızecem onun otesıne ya da berısıne gecmıcen. O nasılsa sende oyle olmak zorundasın, mala baglama.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...