Nasıl aşık olabilirim?

ben sırılsıklam delicesine aşık olmak istiyorum ama olmuyor kimseye aşık olamıyorum ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
hemen açayım konuyu biraz daha ben öyle bir aşık olmak istiyorum ki arzulu sevgi dolu görünce dünya dursun zamanı hissetmiyeyim yanında gözlerine baktığımdan kendimden geçeyim mükemmel hissedeyim ve dokumduğumda ayaklarım yerden kesilsin öyle bir aşk tabi zor ama tek taraflıda değil öleceksek aşktan birlikte ölelim o derece yani:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• doğru düzgün karakterli birini bul aşıkta olursun deli gibi seversinde.

• ee bunu herkes ister :) bende istiyorum ama hep bana ters kızlar denk geliyor :S belki bir gün bizide bulur istediğimiz gibi biri. hayırlısı olsun :)

• Öncekileri Göster
    • aynen sen gazete işni unut bence:)

• tamam sen nasıl bulursan öyle birini banada öğretirsin anlaştık mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Tam buldum mutluyum dersin hiç hesapta yokken bırak8ır gider

• Buda 2 ..neyim kısaymış

• aşık olmak için uğraşsanda olamazsın o senin kapını beklemediğin istemediğin zamanda çalmaz kapıyı kırar girer kalbinin köşesine oturur orda yüzsüzce :)

• İstemediğin zaman olursun, boşuna kendini yorma.

• eczanede satılıyo aşk hapları onlardan iç

• nasıl mesela,aç biraz konuyu

• Senin istemenle olmaz o iş. Ansızın gelir bulur seni merak etme ;)

• güncellemeye yorum olarak : fazla film izleme bence

• hayatta film gibi zaten önemli olan yönetmen koltuğuna otura bilmek bence:)

• önemli olan o yönetmenin maaşı vermek istediğini yaptırmak bence o yönetmene :)

• bıan olacak bişey değil bazen aylarca arar bulursun bazen ise ömür boyu arayıp bulamazsın kısmet bırazda.belkıde sırılsıklam aşık olacak senı bı yerlerde bı şekılde onune çıkmayı beklıyo ;)

• önce rumuzunu değiştir :)

• Feministlikten vazgeç..

• İsimden dolayı olmasın :)

• Vakti geldiğinde kendin de şaşırırsın, rahat ol.

• "feministdüşler" kurmayı bırakırsan birgün, o zaman aşkı bulursun arkadaşım. Kullanıcı adından ibret al...

• Basit karşına birini al ilk 1 dakikada zaten hissedersin yok his olmazsa zaten olmaz. Aşık olmanın bir kuralı yok ne yazık ki öyle zorla olan bir şey değil. Bir anda çıkar karşına anlayamazsın nasıl olduğunu. Daha aşık olacak birisini bulamamışsın sadece yoksa aşık olamıyorum diye bir şey yok yani sıkıntı sende değil, inan biri çıkar karşına hiç beklemediğin bir anda.

• Sürünmeyi göze alıyorsan buyur .

• aynen:)

• dostum istemekle olmaz ki aşk acaip birşey bir anda gelir bir anda kaptırırsın ilk hoşlanırsın sonra vazgeçilmezin olur herkese olamaz zamanı yok sadece kısmet bekleyeceksin bir gün karşına çıkacaktır

• sevgılın oldumu bu zamana kadar doğruyu soyle

• pat diye aşık olunmaz

• benimle konuş seni kendime aşık ederim :D

• :)))))))))

• Öncekileri Göster
    • tamam çok iyi parola bulmuşsun kimse bilemez bunu aferin sana :D

• hı hı:)görüşürüz sakın parolayı unutma:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Olup ne yapacaksın ki ... hiçbirşey sonsuz değil ..böyle kal daha iyi üzülmezsin en azından..

• psikopat canına kastı var bu kızın :D

• gibi::)

• Öncekileri Göster
    • durum şöyle çocuk telepatis ve psişik ben hislerimi gizlemeye çalışıyorum meditasyon falan yapıyorum devamlı aklıma onu getirmemeye çalışıyorum zihnimi temizliyorum zor bir durumdayım yani :)

• allah yardım etsin:)

• Zamanı gelince gelir bulur veya sen bulursun.Birgün çıkar karşına umutsuzluğa kapılma yeter ki. Tabii aşık olduğun kişinin de sana aşık olması çok önemli diğer türlü ızdıraptan öte gitmez ;)

Yükleniyor...