Çıkma nasıl teklif edilir?

Ben bunu çok merak ediyorum. Bu olay soru/cevap ilişkisine nasıl dökülüyor? Kız tarafı bunu nasıl kabul ediyor? Naza mı çekiyor kendisini önce?

Kabul ettikleri dakikadan itibaren mi sevgili oluyorlar; yoksa bir geçiş periyodu mu tahsis ediliyor?

SMS ile çıkma teklifi nasıl kabul ediliyor? Kabul edilmesi için önce soru şeklinde bir SMS mi atılması lazım? Bu sorunun formatı nedir? Bluetooth'la da aynısı yapılabilir mi?

Siz değerli küçüklerimizden bu tür cevapları bekliyorum.

Güncellemeler:
Anlaşılan o ki, ironiyi anlamayan bazı arkadaşlarımız benim bir kızdan hoşlandığımı ve çıkma teklif etmek istediğimi falan düşünmüşler :) Tabi bu, sorunun kendisinden bile çok daha komik.


Neyse, açıklayalım o halde. Ben hiçbir sevgilime çıkma teklif etmedim; ihtiyaç da duymadım. "Çıkma teklif etme" terimini komik bulduğumdan bu konuyu açıp dalgamı geçtim sadece ve "çıkma teklif" edenlerin bunu nasıl yaptıklarını öğrenmek istedim.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

  • Ecnebi ergen ve popülist yetişkinlerin ' Shall we go out ' demesiyle başlayan senaryo, ya karnavalda ya da karaoke barda başlayarak ya yatakta ya da kapı önünde bitmesi üzerine, bizim ergenlerimiz tarafından eper içerieysen yapılan bir eylemin haricinde, kabuğumuzu kıralım, merdiven altlarında öpüşelim mi olarak algılanarak yine orjinaine dönme çabası gütsede bir o kadar naif bir o kadarda alakasızdır. Çıkıyorsam içerdeyimdir, ve dişarı çıkmak istiyorumdur.:DD

    0|0
    • Şikayet

      Haha, mantıklı bir yorum :) Sevdim.