Çıkma nasıl teklif edilir?

Ben bunu çok merak ediyorum. Bu olay soru/cevap ilişkisine nasıl dökülüyor? Kız tarafı bunu nasıl kabul ediyor? Naza mı çekiyor kendisini... Daha Fazla

Güncellemeler:
Anlaşılan o ki, ironiyi anlamayan bazı arkadaşlarımız benim bir kızdan hoşlandığımı ve çıkma teklif etmek istediğimi falan düşünmüşler :) Tabi bu, sorunun kendisinden bile çok daha komik.

Neyse, açıklayalım o halde. Ben hiçbir sevgilime çıkma teklif etmedim; ihtiyaç da duymadım. "Çıkma teklif etme" terimini komik bulduğumdan bu konuyu açıp dalgamı geçtim sadece ve "çıkma teklif" edenlerin bunu nasıl yaptıklarını öğrenmek istedim.

En İyi Görüş

• Ecnebi ergen ve popülist yetişkinlerin ' Shall we go out ' demesiyle başlayan senaryo, ya karnavalda ya da karaoke barda başlayarak ya yatakta ya da kapı önünde bitmesi üzerine, bizim ergenlerimiz tarafından eper içerieysen yapılan bir eylemin haricinde, kabuğumuzu kıralım, merdiven altlarında öpüşelim mi olarak algılanarak yine orjinaine dönme çabası gütsede bir o kadar naif bir o kadarda alakasızdır. Çıkıyorsam içerdeyimdir, ve dişarı çıkmak istiyorumdur.:DD

• Haha, mantıklı bir yorum :) Sevdim.