• Sor
  • Bence

Çıkma nasıl teklif edilir?

Ben bunu çok merak ediyorum. Bu olay soru/cevap ilişkisine nasıl dökülüyor? Kız tarafı bunu nasıl kabul ediyor? Naza mı çekiyor kendisini önce?Kabul ettikleri dakikadan itibaren mi sevgili oluyorlar; yoksa bir geçiş periyodu mu tahsis ediliyor?SMS ile çıkma teklifi nasıl kabul ediliyor? Kabul edilmesi için önce soru şeklinde bir SMS mi atılması lazım? Bu sorunun formatı nedir? Bluetooth'la da aynısı yapılabilir mi?Siz değerli küçüklerimizden bu tür cevapları bekliyorum.

Güncellemeler:
Anlaşılan o ki, ironiyi anlamayan bazı arkadaşlarımız benim bir kızdan hoşlandığımı ve çıkma teklif etmek istediğimi falan düşünmüşler :) Tabi bu, sorunun kendisinden bile çok daha komik.

Neyse, açıklayalım o halde. Ben hiçbir sevgilime çıkma teklif etmedim; ihtiyaç da duymadım. "Çıkma teklif etme" terimini komik bulduğumdan bu konuyu açıp dalgamı geçtim sadece ve "çıkma teklif" edenlerin bunu nasıl yaptıklarını öğrenmek istedim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ecnebi ergen ve popülist yetişkinlerin ' Shall we go out ' demesiyle başlayan senaryo, ya karnavalda ya da karaoke barda başlayarak ya yatakta ya da kapı önünde bitmesi üzerine, bizim ergenlerimiz tarafından eper içerieysen yapılan bir eylemin haricinde, kabuğumuzu kıralım, merdiven altlarında öpüşelim mi olarak algılanarak yine orjinaine dönme çabası gütsede bir o kadar naif bir o kadarda alakasızdır. Çıkıyorsam içerdeyimdir, ve dişarı çıkmak istiyorumdur.:DD

• Haha, mantıklı bir yorum :) Sevdim.

Kızlar Ne Diyor 6

• teklif etmene gerek yok yarın görüşüp birşeyler içelimmi de mesela yada sinemaya davet et

• Onu biliyoruz zaten. Ben bu teklif mevzusunu merak ediyorum.

• ben senden çok hoşlanıyorum benimle çıkarmısın oda hadi çıkar beni der :))

• Hahaha :) Güzelmiş bu :))

• arkdaşım nerde yaşıyosun sen ya ne demek bu ya benimle çıkar mısın diye bide ms mı atacaksın duyda inanma bu devirde bunlar kaldı mı .hoşlandığın kızla gidersin bi yemege bi sinemaya o ara dersin senden hoşlanıyorum falan filan öyle msla yada benle çıkar mısın demekle olmaz bu işler

• He canım sağol; bi akıllı sen vardın koca sitede. Aydınlattın beni.

İroniden anlamayan nesle aşina değilim cidden.

• Öncekileri Göster
    • Trajikomik diyelim o halde. Hayır, benim anlamadığım senin hoşlanıp hoşlanmadığın zaten belliyken kamikaze uçağı gibi dalmanın ne alemi var.

• bi umut işte

• elim kaydı senin numarana denk geldim bu bir kader ! sen benim kaderimsin gülüm !yakında böyle olacak link

• ben senle bir ömrü bir damla suyun içine sığdırmaya varım.
      Bir damla suyum olurmusun daha hoş bence:D

• hahahha :D:D

• suda boğul emi :) denir kabul görmezse:D

• hadi çıkalım

• Ben kız olsam ve birisi bana söylese; muhtemel cevabım "Nereye?" şeklinde olurdu :)

• ne önemi var teklifin ne şekilde olursa olsun

• Benimle çıkarmısın ?

• Gerçekten böyle mi teklif ediliyor?

• Evet.

• İyiymiş.

Erkekler Ne Diyor 10

• Sahilde çay içekmi gurban

• çıkar mısın hariç her şekil olur ya

• Benimle çıkar mısın diye sorular eskide kaldır. Şöyle güzel manalı şekilde anlatırsın hoşlandığını veyahut güzel bir mekanda :)

• çıkarmısın bunu bir erkek için söylemesi çok salakca geliyor çok igrenç bir kelime çıkarmısınyemek yiyelim veya kahve içelimmi olur bir kere yapmıştın tanışa bilirmiyiz demiştimoda canım istemeyor demişti ondan sonra yapmadım hiç bakalımyakında yeni bir deneme yapıcaz o ne diyecek evet olursa nikah masası yolu gözüküyor allahın izniyle bekarlıga vedainşallah olmazsa ne yapalım canım saolsun :D

• bacı benle cıkanmı :)

• Hoşlandıgın bi kız olur arkadaş olursun vakit geçirirsin yavaştan nıyetını belli edersin olumlu yada olumsuz tepkiye göre devam eder bu daha sonra ne bılıyım bı yemek teklıfı yaparsın cıkarsınız orda ona açılırsın ne dusundugunu söylersin eğer sana olumlu yanıt verırse kabul eder zaten cıkarsınız. sms olayı kotudur bı kız ıcın sogutursun kendını cunku acaba ozguvenı yokmu neden bana söylemedi der. naza çekerler genelde ama zaten o anda anlarsın cevabını.

• Soru olarak tam ne soruyorsun?

• Ben şöyle yapıyorum. Tanımadığım bir kızın karşısına geçip:"hööyy benle çık!" diyorum. hepsi kabul ediyor hihohi

• "çıkma teklifi" yazıp 3169'a gönderiyorsun, senin yerine gönderiyorlar.

• Teknolojiyi seviyorum.

• Öncekileri Göster
    • yazıp gönderdim hala sonuç alamadım

• @soulmatesneverdie_sokakta rastlarsam bir bira ısmarlayacam unutturma.
      @vercihel_yoğunluktan dolayı geçici bir süre servis dışı, daha sonra tekrar deneyiniz.

• hoşlandığını sölersin süre verirsin sana cevap atar

• Ne diyorsun mesela? 48 Saat içinde bana geri dönüş yap yoksa sana değil Okşan'a mı yazacam diyorsun?

• yok hayır ismet paşa gibi 24 saat düşünüosun sonra kararını bildiriosun

• Ben şuana kadar hiçbir kıza çıkma teklifi etmedim çünki direk gidip çıkma teklif edilmez diye biliyorum çok karışı bi iş hiç bulaşmadım şuan çok rahatım :)

Yükleniyor...