Bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Erkek hoşlandığını vücut diliyle nasıl belli eder?Bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1.Hareketleri,sana bakar sen baktın mı hemen kafayı çevirir salak salak şeyler yapmaya başlar :D eli ayağına dolanır :D2.Sen ona bakarsın sende ona göz göze gelrsiniz kafayı sabit tutar,ben neden çevirecem o çevirsin der gibi (çekinmiyorum hesabı) :D3.Terler,panik olur sen 10 metreden kalbinin kütkütküt attığını anlarsın :D4.Cep telefonuyla ilgilenir ki,sadece sana odaklandığını anlama diye :D5Asabi olur,şımarık davranır :D5 Ana madde erkeğine göre değişiyor :D

• Yaziklarin bana birini hatirlatti, öküz herif elinden indirmiyor cep telefonu, sonrada utanmadan bakiyor, ama yazdiklarinin hepsini yapti :) Ama bana sorsan hala hoslandigindan emin bile olamam, öf be bu garantici huyum batsin

Erkekler Ne Diyor 3

• Hoşlandığı kızı her gördüğünde şapşal şapşal sırıtır .

• Oturduğun masada seni görebiliyorsa ayağa kalk ve bir yerlere git gel masadakilere söyle baksınlarher erkek bakar ama eğer hoşlanıyorsa her erkek gibi süzmücek saçlarına yüzüne yürüyüşüne özellikle omuzlarından yukarısına bakacaktır.

• hadii canımm ciddi misinn:D bak ne için girdim ne öğrendm:D

• ne bekliyon bu saatte :)))

• ilk etap tip tip bakma aşaması :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Davranışlarından herhalde :S

• bir bakışta anlıyorum

• sürekli bakar..senin rahatsız olduğunu anlarsa yanında arkadaşı varsa ona baktırır..:D

• temas etmektir saçma sapan sebeplerle. durduk yerde saclarını oksamak-kesinlikle ama kesinlikle msn'den şarkı atmagününün nasıl geçtiğini sormalarten teması sağlamaya çalışmalar..omuzdan tutmak gibi..her esprisine gülmek..şiir yazmaya başlamak.durduk yere iltifatlar yağdırmak.cümle kurmakta zorlanmasıtuvalette sıçarken anlamsız sırıtması

• vücut dilinden çok kolay anlaşılır aslında :D

• detay verme nolur :D

• anlayan anlar :D

• ne gibi mesela

Yükleniyor...