Bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarız?

mesela neler yapar o kızı görünce nasıl anlarız aşık olduğunu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hareketlerinden sana karışmasından niye oyle yaptın niye boyle yaptın seninle vakit geçirmek istemesinden. vs vs .ama yinede dikkat et. fake atıyor olabilir.misal ben oyle yaparım.bu dediklerimi yaparım ama fakedir :D çabuk sıkılıyorum ne yapiyim.herşey kızı elde edene kadar.sonra salıyorum daha adını anasım gelmiyo.

Erkekler Ne Diyor 15

• karnı ağrırsa aşıktır :)

• nasıl anlıycam bunu :))

• hareketlerınden belli olur zaten ;)

• mesela napar?

• mesela durmadan saate bakmıyorssa
      utanıyorsa
      gözlerini senden alamıyorsa ne bileyim işte ;)

• Gozlerinin icine bak anlarsin sevdiginiz kisiye bakerken goz bebekleriniz buyur

• inan bana anlarsın. bence sorunu değiş hoşlanıyosa nasıl anlarsın yap. aşık olan acaib bellidir zira

• mesela aşık olan erkek nasıl anlaşılır

• bardağı bile tutamaz elinde kırılır. senin yanındayken son derece aptaldır. tükürerek konuşması ve elinin terlemesi ellerinin kendisine fazla gelmesi muhtemel, her istediğine hemen o zıplar. kendini kaybetmiştir zira. mantık kalmamıştır. niye aşıktır o da bilmez.

• aşık oldgunu varsayarsak : Kesinlikle utanır ve Öpmeye Kıyamaz :) varsaymazsak : ciker atar :D

• saçma sapan hareketler tavırlar yapıyorsa sakarlıkları varsa senınleyken dolambaçlı kelimeler kullanıyorsa gözlerine bakıyorsa sen anlayınca kaçıyorsa gibi.vb.

• kızın karşısında aptal oluyorsa ya da herşeye gülümsüyorsa kesin aşıktır.

• Salak gibi güler, yanındayken konuşamaz, konuşsa da çok aptal bir görünüşü olur. Yanındayken, ona birşeyler söylediğinde terlemeye başlar. Suratı kızarır. Örnekler arttırılabilir.

• Saate bakmıyorsa bitmiştir,aşıktır.

• nasıl anlarız

• her zaman arıyor, bulusmak istiyorsa ya da bulusabilmek icin yerini ayrılmadan yapıyorsa aşıktır hoşlanmıştır. haber yoksa bir daha, hoslanmamıstır.

• Hangi erkeğin?Binbeşyüzellisekiz tane erkek modeli var psikolojik literatürde. Sen hangisini soruyorsun?

• Hiçbir şekilde anlayamazsın tecrüben olmalı biraz sezmelisin

• nasıl bir tecrübe azıcık tüyo versen

• Biraz uzun süreli beraberliğin olacak biraz kankalarndan pay çıkartcaksın şurdan burdan derken işte :)

• seninle çok ilgileniyorsa, sana zarar gelmesini istemiyorsa bil ki senle ilgili bişiler hissediyor.

• çok kolay ona aynısını sorun!

• :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok ilgili olur aslında önemsiz şeyler anlatıyorsunuzdur ama ona önemli şeyler anlatıyormuşsunuz gibi gelir.. senden önce seni düşünmeye çalışır ki bu iyi bir şey değildir aslında; o an iyi çözümlemeler yapamayıp çok fazla etkilenmenize sebep olur :) sustuğunuzda güldürmeye çalışabilir veya yüzünüz düştüğünde bunu hemen fark edip sorular sorar; seven erkek cidden ilgilidir yaa canımm kıyamam :))

• valla ben bir türlü anlayamıyoru hep acabalarım oluyor ki karşımdaki erkek neler neler söylemesine ve aşkını belli etmesine rağmen sizce neden hep acabalarım var neden bir türlü bana aşık olduğuna inanamıyorum ki güzel bir bayanımda

Yükleniyor...