Bakışların anlamı ne olabilir?

Yan sınıftan bir çocuğu sürekli bana bakarken yakalıyorum.Yanından geçerken,sınıflarının önünden geçerken.Beni farkettiği zaman bakışları üzerimde donup kalıyor resmen.Geçen gün o durakta beklerken bende durağa doğru yürüyordum.Yine bana baktığını gördüm başımı çevirmedim bende.Bakmaya devam etti oda.Bu bakışların anlamı nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• Hoşlanıyor olabilir. Konuşmak icin belki çekiniyordur. Buyuk ihtimal hoşlanırti

• kesin olarak nasıl anlarım ?

• al işte sana aşk e hadi git yaşa

• ya seninle tanışmak istiyordur biraz çekingendir ve sevgilinin olduğunu düşünüyordur ve bu yüzden bakmaktan öteye geçemiyordur senin bir bahane bulup ona soru sorman lazım dolmuş geçti mi ? veya aynı okuldamısınız bilmiyorum ama işte 1 türlü şekilde konuş onunla tabi istersen.(sanki ben bunları yazdım o çocuk benim ahahah ne garip dimi :) )

• Uzaylımısın kız sen! sana niye bakıyor sor bakim niye bakıyormuş bende merak ettim he şimdi gece uyuyamam valla :D

• o kadar kolaydı sanki sormak ! :D

• Öncekileri Göster
    • Niye ku! kedi bakışı hep işe yarar sen bak gelmese gel sana 10 numara bakışını ögretiriz

• hahah oldu canım tamam :D pazartesi yapıyorum hemen,artık kısmetimi de kaparsan görüşürüz o zaman ! :D

• tipin ilginç geldiyse onun için bakıyodur

• ya aşık olmuştur yada başka bir yerine bakıyordur :)

• Göz göze geldiğimizi söylüyorum,bundan nasıl böyle bi anlam çıkarttın acaba

• bana bakıyor diyorsun ne diyin göze göze geldik deseydin

• ilk defa belki kız görmüştür ondan bakıodur

• her şey olabilir yani :)) bizim de bi asistan arkdaş var oda sürekli bakıyor ne istediğini biliyorum ama bana ters :)))

• Çok fena gıcık olmuş sana. Kötü kötü şeyler yapabilir. Emniyet güçlerine haber vermelisin.

Kızlar Ne Diyor 5

• ergen işte bakar bakar imaa etmeye çalışır vardır bi etkisi tabi hoşlantı vs.

• Bence hoslanmıs senden.

• herkesin bi bakışı vardır ama bakışlarıyla soymak vardır ki herkes beceremez. o çocuk becermiş. evet bunu yapmış

• sen bakışma dilini bilmiyor musun

• yanlış anlayıpta boş hayallere kapılmak istemiyorum sadce

• Senden hoşlanıyor.

• kesin hoşlanıyor diyebilir miyim,yani sadece ismen biliyoruz birbirimizi.hoşlansa gelip konuşmaz mı.yani en azından tanışmak istemez mi,duygularını belli etmesede

• Biraz zaman ister. Ama hoşlanıyor.

Yükleniyor...