Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bakışların anlamı ne olabilir?

Yan sınıftan bir çocuğu sürekli bana bakarken yakalıyorum.Yanından geçerken,sınıflarının önünden geçerken.Beni farkettiği zaman bakışları üzerimde donup kalıyor resmen.Geçen gün o durakta beklerken bende durağa doğru yürüyordum.Yine bana baktığını gördüm başımı çevirmedim bende.Bakmaya devam etti oda.Bu bakışların anlamı nedir?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hoşlanıyor olabilir.

Konuşmak icin belki çekiniyordur.

Buyuk ihtimal hoşlanırti

0|0
    • kesin olarak nasıl anlarım ?

• Uzaylımısın kız sen! sana niye bakıyor sor bakim niye bakıyormuş bende merak ettim he şimdi gece uyuyamam valla :D

0|0
    • o kadar kolaydı sanki sormak ! :D

• Niye ku! kedi bakışı hep işe yarar sen bak gelmese gel sana 10 numara bakışını ögretiriz

• hahah oldu canım tamam :D pazartesi yapıyorum hemen,artık kısmetimi de kaparsan görüşürüz o zaman ! :D

• al işte sana aşk e hadi git yaşa

0|0
  • Çok fena gıcık olmuş sana. Kötü kötü şeyler yapabilir. Emniyet güçlerine haber vermelisin.

0|0
  • tipin ilginç geldiyse onun için bakıyodur

0|0
  • ya seninle tanışmak istiyordur biraz çekingendir ve sevgilinin olduğunu düşünüyordur ve bu yüzden bakmaktan öteye geçemiyordur senin bir bahane bulup ona soru sorman lazım dolmuş geçti mi ? veya aynı okuldamısınız bilmiyorum ama işte 1 türlü şekilde konuş onunla tabi istersen.(sanki ben bunları yazdım o çocuk benim ahahah ne garip dimi :) )

0|0
  • ilk defa belki kız görmüştür ondan bakıodur

0|0
  • her şey olabilir yani :)) bizim de bi asistan arkdaş var oda sürekli bakıyor ne istediğini biliyorum ama bana ters :)))

0|0
  • ya aşık olmuştur yada başka bir yerine bakıyordur :)

0|0
    • Göz göze geldiğimizi söylüyorum,bundan nasıl böyle bi anlam çıkarttın acaba

• bana bakıyor diyorsun ne diyin göze göze geldik deseydin

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence hoslanmıs senden.

0|0
  • Senden hoşlanıyor.

0|0
    • kesin hoşlanıyor diyebilir miyim,yani sadece ismen biliyoruz birbirimizi.hoşlansa gelip konuşmaz mı.yani en azından tanışmak istemez mi,duygularını belli etmesede

• Biraz zaman ister. Ama hoşlanıyor.

• ergen işte bakar bakar imaa etmeye çalışır vardır bi etkisi tabi hoşlantı vs.

0|0
  • herkesin bi bakışı vardır ama bakışlarıyla soymak vardır ki herkes beceremez. o çocuk becermiş. evet bunu yapmış

1|2
  • sen bakışma dilini bilmiyor musun

0|1
    • yanlış anlayıpta boş hayallere kapılmak istemiyorum sadce

Yükleniyor...