Film gibi olay yaşadım kız arkadaşımın annesiyle aramızda geçenler doğrumu yapıyorum?

Gizli Üye
Geçen günde sormuştum çoğunuz hatırlayacaktır zaten, arkadaşlar kadınla aramızda bişeyler olmaya başladı bu sabah birlikte olduk kendimi o kadar kötü hissediyorum ki en çokta kıza üzülüyorum çok saf masum bişey bir ögrense kaldıramaz bunu biliyorum, ama olan oldu artık kadın o kadar rahat ki herşeyi dalgaya vuruyor seviştikten sonra yatakta sigara keyfi yaparken sana bişey sorucam bunu nereye kadar saklıyacaz dedim sadece gülümsedi sigarasını derin bir nefesle içine çekerek aman salla anı yaşadık duyarsada pek tepki vereceğini zannetmiyorum dedi o an sokları yaşadım kadın sanki kızına düşmanmış gibi davranıyor az önce bir karar aldım ikisindende uzaklaşmam gerekiyor ama ne yapacağımı bilmiyorum sizce şu an yapmam gereken en doğru şey ne? Lütfen adam akıllı cevaplar istiyorum kendimi büyük bir boşlukta hissediyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Bilmeyenler için söylüyorum kadın dul bu arada
Film gibi olay yaşadım kız arkadaşımın annesiyle aramızda geçenler doğrumu yapıyorum?