Erkeklere nasil davranmali ?

Erkekler cirkin kizlarla bile cikiyor. Yani onemli olan tavlamakda bu isin ustaligini bilmek gerek. Nasil pesimden kosturup elimin altinda tutabilirim nasil konusmaliyim ben cok umursuyorum bu yuzden kaybediyorum sanirim ne yapmaliyim sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler zorkız sever. Kolayelde edrsenkolaylıkla vazgeçersın. Gönlunu kazanacak ıkı cılve naz. Gülüş neyse işte tuzağa düşütü mu acımak yok . Kölen yapana kadar zor kız sonra istediklerini azarazar vereceksın.

• anlat kımınasıl bir tipi kazanmak istiyorsun yaz özelden ciddiysen :-D

• Ol :D

• sen nasıl tip erkeklere sahip olmak istiyrsun yardım cı olabilirm :-D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• nazık guzrel

• Kadınlar duyduklarına asık olur erkekler de gördüklerine. O yüzden kadınlar makyaj yapar erkeklerse yalan söyler.."

• Samimiyet bence en önemlisi istediğin kadar naz cilve yap ama samimiyeti kuramazsan yaptıkların boşa kürek sallamaktan öteye gitmez. Tabi eğer sen evlenmelik değilde eğlenmelik erkek tipi için bahsediyorsan bu durumu çok önemsediklerini sanmıyorum :)

• bence dediğinden umursamadadığından sen umursamazsan erkekde bu bana bakmaz der senle işi olmaz. bir de kimse jenifer değil brad değil birazda karşındakini insani özellikleri ile değerlendir. yanaşan erkeklere bir şans ver.

• umursaman çok güzel ama peşinden koşturtman ve elinin altında tutmak istemen son derece yanlış.sadece sana çok değer verebilecek birini bulman yeterli olucak bu kaybetme durumuda ortadan kalkar.

• bence cok yanlıs dusunuyorsun cirkin kızların tavlama nedeni konusması falan değil ona iç güzelligini sunması yanı oldugu gibi gozukmesı zaten boyle olmassa 1 aya cıkar kokusu ve malum sonuc ayrıca kullandıgın kelimelerde cok acımasız geldi elimin altında tutmak falan sen sevgilimi arıyorsun shivava mı :) oldugun gibi gorun ya da gorundugun gibi ol sadece bu :)

• huyun suyun iyiyse tamamdır.

• umursamak iyi birşey aslında.popi erkekler haricinde birçok erkek bunu hoş karşılar

• her erkek böyle değildir.her erkeği böyle düşünme.benden örnek verirsen bir kız beni umursarsa ona daha çok değer veririrm.benmde yapm bu

• O zaman da umursayinca onlar yuz vermiyo

• Ulan tavlamak ve peşinden koşturmak için bizlerden fikir istiyorsun ya helal olsun.

Bi silkinin kendinize gelin. Adam gibi gelecek hazırlamak için birilerini arayın. Haa doğru. Sizin tek düşününceniz " Sexy nd i know it. "

• Ben onu dusunmedim ki. Anlamadin

• taviz verdikten sonra olsa da olmasa da bir

• Taviz derken ?

Kızlar Ne Diyor 2

• amann sanki onlarç ok yakışıklı.

• sen bu kafayla anca elinde tutarsın ama o adam bir gün kaçar.Odak noktan elinde tutmak değil onu sevmek olsun,onu kaybetmek değil.

.

Yükleniyor...