5 yıllık sevgilimi Kürt olduğu için ailem istemiyor!

merhaba. 5 yıllık sevgilim kürt olduğu için ailem (daha doğrusu annem ve abim) istemiyor. evlenme zamanımıza gerçi daha 5-6 senemiz var. filmlerde... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bu yüzden nefret ettim işte bu ülkedeki insanlardan. Lafta türk kürt kardeştir der ama kendi kızını oğlunu evlendireceği zaman ( kendileri evlenmiyor dikkat edersen evlendirilmeleri gerekiyor ) yok sunni-alevi-şii-rum-hıristiyan vb olay oluyor hep. Elle tutulur gözle görülür birşey olsa. Mesela eski bir madde bağımlısı olsa ya da ne biliyim ekonomik durumu kötü biri olsa karşı çıksalar anlarım. Ne kadar saçma nedenlerden kalpler kırılıyor.. Sen en iyisi alıştır alıştıra hergün onu sevdiğini aşık olduğunu gerekirse kaçacağını söyle. O zaman razı olurlar belki.

• abimde ortada hiçbir karşı çıkılacak durumları olmadığı için habersizce evlendi o günden beri bana sende öyle yaparsan kalpten giderim diye uyarıyor beni. oğlu için o kadar tepki gösteren kızı için neler yapar düşünemiyorum.. o yüzden ne yapıp edip ikna etmem gerekiyor...