Dünyada en iyi kanat ve sağ sol açık oyuncuları ?

dünyada en beğendiğiniz kanat ve sağ sol açık futbolcu var mı illede dünya yıldızı olması gerekmez yetenekli tanınmış 32 den yukarı olmasa iyi olur sağ solun bir önemi iki taraftarıda kullanabilir ya da tek yönlü oyuncuda olabilir lütfen takımınızdan futbolcu seçmeyin :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 1

• bizim takımdakiler cix:)

• ben kendi takımınızı söylemeyin dedim hala bizim takımdakiler diyorsun tabi gsnin futbolcularından başka futbolcu bilmiyorsun :)

• Öncekileri Göster
    • sen mi futbol bilmiyorsun o zaman niye futbol hakkında yorum yazıyorsun :)

• Aslinda sadece oyuncul arhakkinda fazla bilgim yok diyebilirim,e bir de puan sistemi falan.

Erkekler Ne Diyor 10

• ibrahim üzülmez özledik senideli ibooooooooooooo

• bende özledim ama kemdi takımınızdan seçmeyin dedim :)

• Sol:Alan WalshSağ:Rıza Çalımbay

• sağ tarafta di maria yı solda ise c.ronaldo derim alternatif olrak sağda psgden lavezzi solda eden hazard olabilir messi ve a.sanchezide unutmamak lazım :)))

• Ronaldo, Sanchez

• nani-valencia-c.ronaldo-dı maria-alexis sanches- bale-neymar-robben-ribery

• sol açık ronaldo sağ açık messi

• Olcay-Holoko :)Bale sol kanat olarak, Alves sağ kanat olarak iyi.

• Bale var ve mükemmel donanımlı bir oyuncu...bi de real sociedad da griezman var çok beğeniyorum o adamın futbolunu...

• ronaldo ve messiyi saymazsak(messi forvet oynuyor zaten) robben ribery bale neymar en iyi kanat oyuncuları sonra di maria valencia nani gelir..

• Robben ve Ribery.

Yükleniyor...