Erkeğin bir kızla konuşurken ve ona bakarken yüzünde oluşan bir gülümsemesi var ya, onun sebebi ne?

erkeğin bir kızla konuşurken ve ona bakarken yüzünde oluşan bir gülümsemesi varya onun sebebi ne? yani o kızla konuşurken gülümsemesi ne demek olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ister istemez oluyor. :D

• defol gt aptal sensin

• 34 yaşındaki adam sana bakarak gülmüş mü OFFFFFFFFFFFFFFFFFF . Kim bilir neler düşünüyodur ? Bir kıza bakarak gülmüş mü vay sapık ? Ulan yobazça düşüncelerinizden geliyor hep bunlar hea ! Kız erkek cinsiyet ayrımı yapıyorsunuz çünkü !

• Bu arada sent sent yorumlardan anladım cevabından değil aptal olduğunu !

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 118

• Pişmiş kele gibi kıkırdıyorsa o kızdan hoşlanmış olablir ama bıyık altından tebessüm ediyorsa kızın halinede gülmüş olabilir

• her kıza bakarken olur o bir özel durum yok yani =)

• her erkek bana öyle bakmıyor ama

• öküz altında buzağı arama demek oluyor.

• ne konuda?

anlamadım..

• bana yardım eder misiniz?

• karşı cins olduğu için hormonal olarak ne olursa olsun gülümüsüyon

• mutluluk :D

• elinde değil utangaç çocuk senden hoşlanıyor :))

• Sana çok samimi söylüyüm erkek olarak senden hoslanıyo cok bellı .

• aslında söyleyeceği çok şeyi olduğunu fakat söyleyemediğinin göstergesidir.. yani muhtemelen kaybeden adayıdır..

• iyi

• dert değil..

• pardon yanlış yere yorum yapmışım

• Öncekileri Göster
  • Tavlama sanatı

• TEK Bİ AÇIKLAMASI VAR...kızların yüzüne gülünce götlerinin kalktığı..bunun başka bir açıklaması yok..hiç gülmese bu kim ki lan bana gülmüyo gülüyosun neden güldüki acaba ...daha bir sürü muhabbet ergen muhabbetleri bunlar soruya bak ..

• kes lan

• büyük bir ihtimalle çok konuşmuşsundur ve sıkılmıştır ama belli etmemeye çalışmak için gülümsüyordur :))

• hiç konuşkan değilimdir

• Tahtası eksiktir çocuğun

• genetiktir :)

• GülSen bir Suç gülmesen bir suç :)

• suç mu dedik

• elektrik alma denen mevzunun ilk aşaması o sonrası ya yamuluyosun ya da yamultuyosun:D

• İçten gelen ve engel olunamayan bir şey, herhalde ilişkiye başlıcak iki kişinin en samimi olduğu an o. :)

• Tamamen ruh halliyle alakalı birşey,kimi zaman kız olsun erkek olsun insanların gözlerinde anlamlandıramadığınız neşe ve sevinç kaplar bir çift gözü...Aslında hoştur güzeldir,neşe ve sevinç ile parıldaması o gözlerin...

• erkekler tilki gibi kurnazdır bir bayanı etkilemek için her yolu denerler

• ben her akşam tayt giyen insanlarla beraberim :) spor salonunda dolu ama artık bir saatten sonrada çekici gelmiyor sevilme sebebi bütün fizik ortaya çıktığı için sevilmemesinin sebebi de bazılarına yakışmıyor ya :)

• Ne diyon ahahahaha :D

• tayt mı :D

• yanlış soruya cevap verdin galiba :D

• Gülmesinde ağlasın mı

• Senden hoslaniyodur bence :)

• ne konuştuklarına bağlı:)))

• havadan sudan :)

• Genelde yeni tanışmalarda görülür.İstemsiz bir heyecan ve hoşlanma duygusunun tavan yapmasıdır.Kısa bir süre sonra sıkılma belirtilerine geri dönülür.

• yeni tanışmış değilse?

• sıkılmış ve utanmış okmalı

• Kızın dişindeki maydonoz gözündeki çapak burnundaki sümük bıyığındaki ayran.

• Sevgilimle yüz yüze gelim hiç bişe yoksa birbirimize bakarak gülümsüyoruz durduk yere normal bıse yanı :)

• Yanında olduğundan MUTLULUĞUNDAN dır arkadaşım ;)

• Karşısındaki insandan hoşlandığı anlamına geliyor ona karşı duygularını gülümsemesiyle belli ediyor sebebi budur

• insanlar öyle cevap vermemiş pek

• konuştuğu kızı hayal ediyor

• yuh

• O gulumsemeye karar veren ve vucuda " gulumse " komutunu veren organ beyin degil kucuk hanimefendi..:) Bu sebeple bu sorunun cevabini yazili olarak bir cok kez alsanizda aslen nasil bir his oldugunu siz hic bir zaman maalesef ogrenemeyeceksiniz..

• bütün erkekler iğrençsiniz

• haha..Şakadan anlamamış gibi yapıp bana illa söyleteceksin yani.Al söyleyim de rahatla.:) O gülümseme kararını veren organ beyin değil " sik " güzelim.Erkek milleti sikinin derdinde olduğu için gülümsüyor anladın&rahatladın mı ? :)) Keşke bir Cem Yılmazfundamentals izleyeydin de benim cevabımı piç etmeseydin.

• o neymiş

• Öncekileri Göster
  • somurtmamak için kendini zorluyordur : ))

• Hoslanmis anlamina gelir sempatik gorunmektir :)

• Bir çok sebebi olabilir. Hoşlandığım bir kıza da gülümseyebilirim karşımdaki kızın muhabbeti hoşsa onu da arkadaş olarak sevdiğim için hep güler yüzle yaklaşırım ona. Aklımdan başka şeyler de geçiyor olabilir. Önemli olan senin hangi durumda ne hissettirip, hissettiğini kestirebilmen.

• Ben şuan sana sadece şunu söyleyebilirim. Zaman akıp geçiyor hoşlandığın insna tanıdığın birisiyse ona bunu hissettirmek hatta duruma göre söylemek gerek zaman uçup gidiyor elinde kalan kocaman bir sıfır.

• ben kestiremiyorum ki...:/

• ne yapsın bu çocuk güleryüzlü demi olmasın öküz altında buzağı arıoda olabilirsin demesi benden

• ne alaka ya

• neden olmasinki abi :D

• Erkek mutlu oluyorsa onunla konuşurken bu yüzüne yansır güler yani

• Ben nezaketen gülümserim. Senin olayında böyle olabilir.

• aglıcak hali yokya

• senden hoşlanıyor olabilir ya da çok samimi davranıyordur

• İnsanlar gülümserler karşındaki kız ya da erkek olsun ne farkeder ki .Bence çok normal .

• sen anlamazsın ufaklık büyüyünce yorum yap bücür

• Psikolojinin bozukluğunun başlangıcıdır !

• Her şeyde art niyet aramayın:Bu kezbanlığın başlangıcıdır sizde.Bir erkek size bakarak gülümseyince , gülümsedi diye sizi sevmiş mi oluyor beyinsiz valla ya.Erkekle konuşunca da gülüyoruz onlardan da mı hoşlandığımız anlamına geliyor bu. Karşı cinsle gülemez mi insan ya da tebessüm edemez mi ? Adım gibi eminim ki sizin psikolojiniz ya bozuk ya da çok zayıflamış.Kendi vücudunuzu bildiğinize göre bu dediğimin gerçekliği biliyorsunuzdur eminim.Çünkü doğal şeylerin altında art niyet aramak

• Öncekileri Göster
  • refleks heralde oluyo işte

• hayatımızda artık voice kontrol diye bir şey var. bilmem biliyor musun. telefon olsun araba olsun sesini tanır ona göre hareket eder. başkası seni seviyorum desin sesi tanımaz takmaz ama sen Allah belanı versin dersin hemen baş üstüne der. bu da öyle bir şey. o an o erkek voice kontroldedir. kız ne derse o güler. çünkü beyin o sesi tanımış bir kere. o an kız Allah belanı versin derse tamam der komut değişebilir ama sonuç hep aynıdır tamam der. sen kalkmışsın gülümsemesinden bahsediyorsun. o da bilmiyor ki neye güldüğünü emin ol sohbet bittikten sonra ulan ben niye gülümsüyordum ki der. tüh rezil olduk falanı da ekler.

• bu cevap ilginç geldi neden gülümser peki o da bilmez ama

• gülmez isen odun derler gülünce sebep sorarlar..

ar dedikleri damardan olsa gerek..utangaçlık falandır o

• gülümsemeyince odun diyosunuz ondandır :)

• Gülmekten bir anlam çıkaramazsın. Asıl mevzu gözlerde biter ..

• nezaketen tebessüm..

• Bazı kızlar vardır, o kadar şirin, masum ve güzeldir ki erkeğin yüz kasları otomatik olarak gevşer ve gülümser bir ifade alır, bazı kızlar vardır ki erkeğin yüzü gülümsemeyi lüzumsuz bulur. Bu tamamen karşısındaki kızdan almış olduğu güzel duygularla ilgilidir. En azından bende öyle :)

• Evet bende aldığım duyguya göre otomatik yüz ifadesi oluyor. Aksi zaten yapay görünür.

• istemsizce olan bşy yani :)

• Şirin görünmek içindir.

• Abi bunu bilemeyiz ki ya... Ben sadece kızlara karşı değil herkesle konusurken oyle davranırım mesela. Ama o normalde bunu yapmıyor ve sana yapıyorsa hislerini gizleyemiyor demektir.

• Ben gülüyorsam bir kıza -ki genelde esprisine bile gülmem kızların, emin olsun o yatağıma girecek.

• kendisini senin gözünde önemli hissettiği için öyle oluyor

• Bir insanın gülümsemesinin milyonlarca sebebi olabilir. Ama, gözlerinin parlaması; o ayrı konu...

• Karşına öyle bir erkek çıkarsa anlarsın.

• ben hiç anlamam o şeylerden

• Çok derin bir konu açtın. Yalnız şunu söyleyeyim önce; yok gülüyor, yok sırıttı, yok kaşının altından bakıyor gibi şeylere ANLAM YÜKLEMEYİ BI-RA-KIN!

Gözlerinin parlaması, ya da halk tabiriyle gözlerinin içinin gülmesi "HAYRANLIK" göstergesidir; bu kız için de erkek için de aynıdır.

Kelimeleri değiştirebilirsiniz, üslubunuzu değiştirebilirsiniz, ama gözlerinizin parlaklığını kapatamazsınız. Ne demişler "Gözler yalan söylemez".

• Öncekileri Göster
  • normaldir bende gülümserim hep ama hiç birinede aşık olmadım

• ama öyle

• her kafadan ayrı bir ses çıkıyo

• aşık oluyordur. kendimden biliyorum :)

• ö. değil.

• tsk ettim

• her konuştuğunda gülmesi, gülmekten çok gülümsüyor olması sıradan olamaz diye düşünüyorum.

• Öncekileri Göster
  • Genel olarak kızı tatlı gördüğü için olur o.

• sakal gormustur yuzunde ıyı tras ol

• :D:D:D

• :DDD tamam kızma sen harikasın ben makara yaptım oyle

• bende sakal olmaz

• Bu soruyu 1 ay önce sormuşsun ve yine gündeme getirdiğine göre onu istiyorsun, buna şüphe yok herhalde..

Şöyle diyim, kimin kimi küçük kız olarak gördüğünü, kimin kimi arzuladığını kimse bilemez.

Şimdi bir örnek vereyim kendimden, ara ara bir kız görüyorum muhtemelen lise sonda falan ben üniv mezunuyum 25 yaşındayım ve inanılmaz beğeniyorum kızı arzuluyorum. Tabi yaşını kesin olarak bilmiyorum kızın ama yaş farkı nereden baksan 7-8..

Benim durumum doğru mu yanlış.. Ama diyorum işte kimin kimi beğeneceğini bilemezsin.

Benim durumumda o kızla çıkmam heralde imkansız gibi birşey çünkü 16-17 yaşa 25 yaş çok fazla. Ancak 23 yaşa 35 yaş çokta fazla değil.. Ben şahsen iş güç sahibi olsam gidip 30-35 yaşta kızların peşinden koşacağıma 22-30 yaş aralığında kızların peşinden koşmayı tercih ederim..

Olgunluk aynı zamanda yetiştiriliş tarzı ile ilgili. 25-30 yaşında kafası havada götü kalkık bir kaşarla çıkacağıma 22-25 yaşında güzel yetiştirilmiş ne istediğini bilen daldan dala atlamayan kızı tercih ederim mesela..

Bu konular aslında çok kompleks, aile uyumu, genetik uyumu vs olduktan sonra birçok imkansızlık yalan..

• niye tanımıyım açık. ben konuştuğum insanları unutmam :) zaten cevabının içinde yorumlarından belli kim olduğun

• Nerden tanıdın? :) kimmişim peki?

• seni tanıdım neden kendini gizleme gereği duydun? 1 ay önce açtım 1 ay önce gunun sorusu olsun diye istemiştim şimdi yaptılar onu istediğimden değil

• arkasından arkadasları güldürüyo olabilir kız o anda yanış yerdedir belki

• bayanlar narin olduğu için

• ben ciddiye almadığım bir kızla konuşurken gülümserim :)

• hoşlandıgı için

• onun adı kur yapmaktır :) çünkü çok iyi biliriz ki bayanlar itici tiplerden hoşlanmazlar ve bir kızın gözünde ilk izlenim hep çok önemlidir.

• Hani belki bir ihtimal diye düşünüyordur :D

• flört ediyor senle

• ne aşkı ne sevmesi ne seni begeniyorum falan demesi o an yapcak bişe yok gibi ufak bir tebessüm sadce ;)

• Ondan hoşlanması olabilir.

• kızın suratında bişey vardır

• Ondan elektrik :) aldığımı gösterir..

• ya kızdan sıkılmış biran önce kaçmak istiyor ya da kıza aşık demek

• ağlamaklı durunca abes oluyor

• aşk demektir aşk

• aranızdaki ilişkiye göre değişir bu tür gülümsemeler ;)

• Henüz takılmalık bir arkadaş edinmedim ben ama hoşlanıyor olabilir senden :)

• diyelim takılmalık ne demek bu

• Allah allaaah sordugu soruya bak ne olabilir sence?

gazı varmıştır çıkarmıştır onun gülümsemesidir :))

• güldü demekki vericek

• muhtemelen aklından geçen hunharca planlardan dolayıdır o gülümseme =)

• biz buna nezaket diyoruz

• iyi niyetli gülüyorsa iyi :D

• karşı cins sonuçta haliyle biraz kibar davranmak istemiştir . Herşeyde bir artniyet aramayın kızlara gülümseyen erkek gevşek ya da abaza olmuyo

• Yalnizligin paralel evrendeki yansimasi

• O zaman abazaligin paralel evrendeki yansimasi diyelim

• ya ilişkisi varsa

• ya onunla mutlu ya da ona karşı ilgisi var

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 48

• Bu ne biçim bir soru. Eleştirel bir gözle bakıyorum lakin nedir bu! Laf olsun mu amaç

• algılaman eksikse ne yapayım laf olsun diye sourlmuş gibi bir hali var mı

• günün sorusuna bak tey allahım.

bunu bilmek için çok akıllı olmaya gerek yok.

• boşver onları her erkek abaza değil

cinsellik düşünenler abazadır

• değilmiş işte başka şeyler dedi erkekler cinsellikle ilgili

• hoşlanıyordur

• Öncekileri Göster
  • senden hoşlanıyor olmalı :)

• o gülümseme var ya o gülümseme :((

• Senden hoşlanmış olabilir ya da sen yanlış anlamışsındır güler yüzlü bir erkek olabilir?

• sen masumca sanarken o sen dur dur seni nasıl götürücem ben yihahah diye bir gülümseme o yavrum =)

• Hosuna gidiyorsundur etkileniyordur senden yanii :))))

• Bu Hatunlarda da oluyor etkileşim bir nevi :))

• Bence o cocuk seninle konusurken hos oluyor veya senden hoslaniyor ya da saygi duyuyordur. :)

• Hahahaha ola bilir yani ama :))))

• bukadar masumca şeler düşünmeyin be canım erkekler için polyanacılga gerek yok =)

• senden hoşlanıyor olabilir :)

• cok nadır rastlana bısey bence ama heyecan verıcı bısey cunku bı erkek gulumseyerek bı kıza bakıyosa o kızı gercekten ıstıyo hoslanıyo demektır ve ben cok sanslı bırıyım cunku banada sevgıl dolu gulumsemeyle bakan sevgılım var :)

• erkeklerin yorumlarını okumanı tavsiye ederim

• NEDEN ERKELER BU KADAR IGRENC YARATIKLAR... HERSEYI TERSINE CEKMEK COK KOLAY DEGIL MI COGU INSAN OYLE BAKABILIR AMA ARADA ISTISNALAR VAR MESELA ONUNLA BIRLIKTE OLMAK ISTEDIGINI SOYLEYEMEYEN UTANAN ERKEKLER GIBI YADA O GUN BIRLIKTELIK SADECE EVLENINCE OLUCAK DIYEN ERKEKLEER GIBI

• o gülümseme cinsellik amaçlıymıış

• Öncekileri Göster
  • senden hoşlandığının belirtisi olabilir

• hoslandigi icin de olabilir,diger sebepleride olabilir)

• eğer o içten bir gülümsemeyse ne ala yoksa vay haline.

• kız hoşuna gitmiştir.

• Mimik diye öğretildi bana yıllardır...

• ayıp olmasın diye

• aşık olmustur ya da kızın makyajı akmıstır komık gorunuyordur :D

• bence aklından başka seyler gecıyo :))

• yok sevdiğimden değil merak sadece :(

• yanı sevıyomusun sen? eger sevıyosan o kadar takma zaten nıyetını ılerleyen zamanlarda gosterır...

• evet :(

• Öncekileri Göster
  • evlenelim demektir

• Bazı erkeklerin sadece gülümsemesi sempatik gelir kızlara. Birçok kızdanda bunu duyduysa ki seninde o şekilde elde etmeye çalışıyordur ;) kim bilir..

• sevgi tabi baska ne olabilirki ya da askta olabilir

• direkt aşık olduğu anlamını kimse çıkaramaz bence.tanıdığın briyse çoğunukla seninle sohbet etmekten zevk duyuyordur.tanımadığın biriyse çoğunlukla üzerinde komik duran birşeyler vardır.deli de olabilir.

• ay cok tatli olur oooki

• A Ş K ...

• aşk değil o kolay mı öyle

• içinden geldiğinde vede ona bişeyler hissetiğinde

• Sana ölüyorum bitiyorum hayvanlar gibim aşığım demek. Ne demek olcak la anlattıgın şey ilgisini çekti demek he allahım yaa!

• Bu ne biçim soru ya .. Bi de günün sorusu yapmış herkes de ciddi ciddi cevap yazıyo

• sende hiç olgun değilsin bu cevabı anasınıfına giden biri verse neyse de

• 23 yasındasın ama hiç olgun değilsin bu soruyu liseye baslayan biri sorsa neyse de...

• gizli olunca insan böyle cevaplar verebiliyo dimi SAÇMA!

• utançtandır ya da aşık olduğundan

• Sana baktığı zaman dertlerini unutuyodur belki de. Hiçbir art niyet olmadan sadece içinden geldiği için gülüyorsa kaybetme o insanı.

• bende bu sorunun cevabini bilmekkk istiyorum :))

bende bu soruyu sormak isterken, sen sormussun :)

5*****

• her şey olabilir çok anlam yüklememek lazım

• aynen bir çocuk var konuşuyoruz ve hep gülümsüyo

• içinden salak bu diyede geciriyor olabilir ama tabi cok tatlı kız diyede gülümseyeblr

• Sende neden oluyorsa onda da ondan oluyordur.

• bende olmyo ki

• baya aşıktır :)

• Disinde bisey kalmistir belki :)

• ayyyyyy tatlı şey :):):):)

• :) sevdiginden guluyordurr kizz... Ne diye gulsun.. sen konusurken allahim ne tatlii seyyy yiyesim geldi diyodur icinden :)

• değil

• senin ondan hoşlandığını düşünüyor olabilir ya da derin derin bakıp gülümseyerek etkileyebilceğini düşünüyordu tatlı olan kızlara erkekler gülümseyerek seksi olan kızların ise ciddi bir şekilde gözlerine dikerek çirkin kızlara ise başka yerlere bakarak konuşurlar :)

• aşık olabilir ya da sevgisinin bir işaretidir.

• onu sevmn asik olman ne olacak =)

• hep hormonlar bunlar.

• cok asiktir ondan :D

• Bi susta sevişelim diyodur :D

• yok daha neler aklın fikrin ordaya senn

• konuya bağlı

• ama kız da somurtmasın oda guvensin:)çocuk üzülür snrada umutsuzluga kapılır gider:)

• alah alah :)

• kıza olan sonsuz güven onun yüzünü gülümsetir:))kalbınıde:))

• Kalbinde sana karşı hissettiği bişeyler vardır mutlaka

• pek sanmam

• flörtgendir.

• olabilir

• asikkkkk :D

• Tatli bir tebessümdür,kendini o kizin yaninda mutlu ve huzurlu oldugunun göstergesidir bence.Kalbindeki mutluluk yüzündeki gülümsemeyi cikartir.O kizdan hoslandigi anlaminada gelebilir.

• :):)

Yükleniyor...