Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkeğin bir kızla konuşurken ve ona bakarken yüzünde oluşan bir gülümsemesi var ya, onun sebebi ne?

erkeğin bir kızla konuşurken ve ona bakarken yüzünde oluşan bir gülümsemesi varya onun sebebi ne? yani o kızla konuşurken gülümsemesi ne demek olur?

0|1
48|119

En İyi Erkek Görüşü

• ister istemez oluyor. :D

2|2
    • sen herkesle konuşurken gülümser msn

• 34 yaşındaki adam sana bakarak gülmüş mü OFFFFFFFFFFFFFFFFFF . Kim bilir neler düşünüyodur ? Bir kıza bakarak gülmüş mü vay sapık ? Ulan yobazça düşüncelerinizden geliyor hep bunlar hea ! Kız erkek cinsiyet ayrımı yapıyorsunuz çünkü !

• defol gt aptal sensin

Erkekler Ne Diyor 119

• gülümsemeyince odun diyosunuz ondandır :)

0|0
  • Şirin görünmek içindir.

0|0
  • Yanında olduğundan MUTLULUĞUNDAN dır arkadaşım ;)

1|1
  • 1 ) gülmesi iyidir 2) dikkatli ol demektir 3 ) tehlike çanları kimin için çalıyor demektir. 4) devir kötü de anlaşılabilir 5) gerçekten de seviyor olabilir. 6) yanınızda mutlu olabilir 7) sırıtarak dalga geçiyor olabilir 8 ) konuşacak konu kalmamış ise gülümseyerek geçiştiriyor olabilir ... ama sen yine de dikkatli ol :)

0|0
  • sempatik gorunmek

0|0
  • somurtmamak için kendini zorluyordur : ))

0|0
  • Tamamen ruh halliyle alakalı birşey,kimi zaman kız olsun erkek olsun insanların gözlerinde anlamlandıramadığınız neşe ve sevinç kaplar bir çift gözü...Aslında hoştur güzeldir,neşe ve sevinç ile parıldaması o gözlerin...

0|0
  • Bir insanın gülümsemesinin milyonlarca sebebi olabilir. Ama, gözlerinin parlaması; o ayrı konu...

0|1
    • gözleri parlıyorsa

• ben hiç anlamam o şeylerden

• Karşına öyle bir erkek çıkarsa anlarsın.

• Kızın dişindeki maydonoz gözündeki çapak burnundaki sümük bıyığındaki ayran.

3|1
  • Pişmiş kele gibi kıkırdıyorsa o kızdan hoşlanmış olablir ama bıyık altından tebessüm ediyorsa kızın halinede gülmüş olabilir

0|0
  • öküz altında buzağı arama demek oluyor.

2|0
  • iyi niyetli gülüyorsa iyi :D

1|0
  • İçten gelen ve engel olunamayan bir şey, herhalde ilişkiye başlıcak iki kişinin en samimi olduğu an o. :)

0|0
  • Allah allaaah sordugu soruya bak ne olabilir sence?

gazı varmıştır çıkarmıştır onun gülümsemesidir :))

1|2
  • karşı cins olduğu için hormonal olarak ne olursa olsun gülümüsüyon

0|0
  • Sana ayrı bir ilgi duyuyor ve beğeniyordur bir nevi bakarak flört ediyor seninle,ayrıca senin yaşını bile bilmiyordur hadi bildiğini düşün çocuk olarak düşünse o şeklide bakıp gülümsemez. ;)

0|0
    • sıradan bir gülümseme olamaz mı? çocuk olarak düşündüğü sözü nereden geldi aklınıza

• :) Burda o kadar erkek yorum yapmış çoğuda ben gibi düşünüyor, en iyisi sen bir daha düşün...

• teşekkür ederim değerli yorumlarınız için :)

• aşık oluyordur. kendimden biliyorum :)

0|0
    • sıradan bir gulumseme olamaz mı

• tsk ettim

• ö. değil.

• Gülmekten bir anlam çıkaramazsın. Asıl mevzu gözlerde biter ..

0|0
  • flört ediyor senle

0|0
  • Bir çok sebebi olabilir. Hoşlandığım bir kıza da gülümseyebilirim karşımdaki kızın muhabbeti hoşsa onu da arkadaş olarak sevdiğim için hep güler yüzle yaklaşırım ona. Aklımdan başka şeyler de geçiyor olabilir. Önemli olan senin hangi durumda ne hissettirip, hissettiğini kestirebilmen.

0|0
    • ben kestiremiyorum ki...:/

• Ben şuan sana sadece şunu söyleyebilirim. Zaman akıp geçiyor hoşlandığın insna tanıdığın birisiyse ona bunu hissettirmek hatta duruma göre söylemek gerek zaman uçup gidiyor elinde kalan kocaman bir sıfır.

• Sevdiği içindir. Ama arkadaş olarak ama aşık olarak.

0|0
  • Tavlama sanatı

0|0
  • Hayat enerjisi kaynağı

0|0
  • TEK Bİ AÇIKLAMASI VAR...kızların yüzüne gülünce götlerinin kalktığı..bunun başka bir açıklaması yok..hiç gülmese bu kim ki lan bana gülmüyo gülüyosun neden güldüki acaba ...daha bir sürü muhabbet ergen muhabbetleri bunlar soruya bak ..

0|0
  • aranızdaki ilişkiye göre değişir bu tür gülümsemeler ;)

0|0
    • diyelim takılmalık ne demek bu

• Henüz takılmalık bir arkadaş edinmedim ben ama hoşlanıyor olabilir senden :)

• aslında söyleyeceği çok şeyi olduğunu fakat söyleyemediğinin göstergesidir.. yani muhtemelen kaybeden adayıdır..

1|0
  • Karakteri öyle olabilir. Güler yüzlü oalbilir, ŞAyet öyle biri değilse sürekli gülücükler saçmıyorsa yanında mutludur.

0|0
  • gülmez isen odun derler gülünce sebep sorarlar..

ar dedikleri damardan olsa gerek..utangaçlık falandır o

0|0
  • "Belki ekmek çıkar" düşüncesi olabilir.

0|0
  • karşı cins sonuçta haliyle biraz kibar davranmak istemiştir . Herşeyde bir artniyet aramayın kızlara gülümseyen erkek gevşek ya da abaza olmuyo

0|0
  • Erkekler Devam
    89

Kızlar Ne Diyor 48

• flörtgendir.

1|0
  • Bu Hatunlarda da oluyor etkileşim bir nevi :))

0|1
  • Tatli bir tebessümdür,kendini o kizin yaninda mutlu ve huzurlu oldugunun göstergesidir bence.Kalbindeki mutluluk yüzündeki gülümsemeyi cikartir.O kizdan hoslandigi anlaminada gelebilir.

2|2
  • Sana ölüyorum bitiyorum hayvanlar gibim aşığım demek. Ne demek olcak la anlattıgın şey ilgisini çekti demek he allahım yaa!

0|0
  • ayıp olmasın diye

0|1
  • konuya bağlı

0|0
    • kıza olan sonsuz güven onun yüzünü gülümsetir:))kalbınıde:))

• alah alah :)

• ama kız da somurtmasın oda guvensin:)çocuk üzülür snrada umutsuzluga kapılır gider:)

• asikkkkk :D

0|0
  • Kalbinde sana karşı hissettiği bişeyler vardır mutlaka

0|0
  • Bence o cocuk seninle konusurken hos oluyor veya senden hoslaniyor ya da saygi duyuyordur. :)

0|1
    • bukadar masumca şeler düşünmeyin be canım erkekler için polyanacılga gerek yok =)

• Hahahaha ola bilir yani ama :))))

• Bazı erkeklerin sadece gülümsemesi sempatik gelir kızlara. Birçok kızdanda bunu duyduysa ki seninde o şekilde elde etmeye çalışıyordur ;) kim bilir..

0|0
  • Sende neden oluyorsa onda da ondan oluyordur.

1|1
  • direkt aşık olduğu anlamını kimse çıkaramaz bence.tanıdığın briyse çoğunukla seninle sohbet etmekten zevk duyuyordur.tanımadığın biriyse çoğunlukla üzerinde komik duran birşeyler vardır.deli de olabilir.

0|0
  • onu sevmn asik olman ne olacak =)

0|0
  • Bu ne biçim bir soru. Eleştirel bir gözle bakıyorum lakin nedir bu! Laf olsun mu amaç

0|0
    • algılaman eksikse ne yapayım laf olsun diye sourlmuş gibi bir hali var mı

• senden hoşlanıyor olmalı :)

0|0
  • o gülümseme var ya o gülümseme :((

0|0
  • hep hormonlar bunlar.

0|0
  • içinden salak bu diyede geciriyor olabilir ama tabi cok tatlı kız diyede gülümseyeblr

0|0
  • bence aklından başka seyler gecıyo :))

0|0
    • banada öyle geldi :(

• yanı sevıyomusun sen? eger sevıyosan o kadar takma zaten nıyetını ılerleyen zamanlarda gosterır...

• yok sevdiğimden değil merak sadece :(

• A Ş K ...

0|1
    • aşk değil o kolay mı öyle

• kız hoşuna gitmiştir.

0|0
  • hoslandigi icin de olabilir,diger sebepleride olabilir)

0|0
  • Hosuna gidiyorsundur etkileniyordur senden yanii :))))

0|1
  • her şey olabilir çok anlam yüklememek lazım

0|0
  • cok nadır rastlana bısey bence ama heyecan verıcı bısey cunku bı erkek gulumseyerek bı kıza bakıyosa o kızı gercekten ıstıyo hoslanıyo demektır ve ben cok sanslı bırıyım cunku banada sevgıl dolu gulumsemeyle bakan sevgılım var :)

0|1
    • bence öyle değil güzelim ya :(

• NEDEN ERKELER BU KADAR IGRENC YARATIKLAR... HERSEYI TERSINE CEKMEK COK KOLAY DEGIL MI COGU INSAN OYLE BAKABILIR AMA ARADA ISTISNALAR VAR MESELA ONUNLA BIRLIKTE OLMAK ISTEDIGINI SOYLEYEMEYEN UTANAN ERKEKLER GIBI YADA O GUN BIRLIKTELIK SADECE EVLENINCE OLUCAK DIYEN ERKEKLEER GIBI

• erkeklerin yorumlarını okumanı tavsiye ederim

• baya aşıktır :)

0|0
  • Disinde bisey kalmistir belki :)

0|0
    • değil

• :) sevdiginden guluyordurr kizz... Ne diye gulsun.. sen konusurken allahim ne tatlii seyyy yiyesim geldi diyodur icinden :)

• ayyyyyy tatlı şey :):):):)

• senden hoşlandığının belirtisi olabilir

0|0
  • aşık olmustur ya da kızın makyajı akmıstır komık gorunuyordur :D

0|0
  • eğer o içten bir gülümsemeyse ne ala yoksa vay haline.

0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor...