Erkeğin bir kızla konuşurken ve ona bakarken yüzünde oluşan bir gülümsemesi var ya, onun sebebi ne?

erkeğin bir kızla konuşurken ve ona bakarken yüzünde oluşan bir gülümsemesi varya onun sebebi ne? yani o kızla konuşurken gülümsemesi ne demek olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ister istemez oluyor. :D

• sen herkesle konuşurken gülümser msn

• Öncekileri Göster
    • 34 yaşındaki adam sana bakarak gülmüş mü OFFFFFFFFFFFFFFFFFF . Kim bilir neler düşünüyodur ? Bir kıza bakarak gülmüş mü vay sapık ? Ulan yobazça düşüncelerinizden geliyor hep bunlar hea ! Kız erkek cinsiyet ayrımı yapıyorsunuz çünkü !

• defol gt aptal sensin

Erkekler Ne Diyor 118

• Şirin görünmek içindir.

• sempatik gorunmek

• karşı cins olduğu için hormonal olarak ne olursa olsun gülümüsüyon

• Kızın dişindeki maydonoz gözündeki çapak burnundaki sümük bıyığındaki ayran.

• Yanında olduğundan MUTLULUĞUNDAN dır arkadaşım ;)

• gülümsemeyince odun diyosunuz ondandır :)

• ağlamaklı durunca abes oluyor

• iyi niyetli gülüyorsa iyi :D

• Pişmiş kele gibi kıkırdıyorsa o kızdan hoşlanmış olablir ama bıyık altından tebessüm ediyorsa kızın halinede gülmüş olabilir

• aslında söyleyeceği çok şeyi olduğunu fakat söyleyemediğinin göstergesidir.. yani muhtemelen kaybeden adayıdır..

• söyle

• Öncekileri Göster
    • dert değil..

• iyi

• nezaketen tebessüm..

• Sevdiği içindir. Ama arkadaş olarak ama aşık olarak.

• Tavlama sanatı

• elektrik alma denen mevzunun ilk aşaması o sonrası ya yamuluyosun ya da yamultuyosun:D

• İçten gelen ve engel olunamayan bir şey, herhalde ilişkiye başlıcak iki kişinin en samimi olduğu an o. :)

• somurtmamak için kendini zorluyordur : ))

• refleks heralde oluyo işte

• onun adı kur yapmaktır :) çünkü çok iyi biliriz ki bayanlar itici tiplerden hoşlanmazlar ve bir kızın gözünde ilk izlenim hep çok önemlidir.

• biz buna nezaket diyoruz

• Yalnizligin paralel evrendeki yansimasi

• ya ilişkisi varsa

• O zaman abazaligin paralel evrendeki yansimasi diyelim

• Aklındaki p.ç liğin dışavurumu da olabilir

• Hayat enerjisi kaynağı

• öküz altında buzağı arama demek oluyor.

• bana yardım eder misiniz?

• ne konuda?
      anlamadım..

• TEK Bİ AÇIKLAMASI VAR...kızların yüzüne gülünce götlerinin kalktığı..bunun başka bir açıklaması yok..hiç gülmese bu kim ki lan bana gülmüyo gülüyosun neden güldüki acaba ...daha bir sürü muhabbet ergen muhabbetleri bunlar soruya bak ..

• kes lan

• konuştuğu kızı hayal ediyor

• yuh

• O gulumsemeye karar veren ve vucuda " gulumse " komutunu veren organ beyin degil kucuk hanimefendi..:) Bu sebeple bu sorunun cevabini yazili olarak bir cok kez alsanizda aslen nasil bir his oldugunu siz hic bir zaman maalesef ogrenemeyeceksiniz..

• nedir peki mert bey güzel düşüncelerinizi paylaşın lütfen

• Öncekileri Göster
    • haha..Şakadan anlamamış gibi yapıp bana illa söyleteceksin yani.Al söyleyim de rahatla.:) O gülümseme kararını veren organ beyin değil " sik " güzelim.Erkek milleti sikinin derdinde olduğu için gülümsüyor anladın&rahatladın mı ? :)) Keşke bir Cem Yılmazfundamentals izleyeydin de benim cevabımı piç etmeseydin.

• bütün erkekler iğrençsiniz

• gülmez isen odun derler gülünce sebep sorarlar..ar dedikleri damardan olsa gerek..utangaçlık falandır o

• Abi bunu bilemeyiz ki ya... Ben sadece kızlara karşı değil herkesle konusurken oyle davranırım mesela. Ama o normalde bunu yapmıyor ve sana yapıyorsa hislerini gizleyemiyor demektir.

• Bir insanın gülümsemesinin milyonlarca sebebi olabilir. Ama, gözlerinin parlaması; o ayrı konu...

• gözleri parlıyorsa

• Öncekileri Göster
    • ben hiç anlamam o şeylerden

• Karşına öyle bir erkek çıkarsa anlarsın.

• Genel olarak kızı tatlı gördüğü için olur o.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 48

• Bu Hatunlarda da oluyor etkileşim bir nevi :))

• flörtgendir.

• olabilir

• Sana ölüyorum bitiyorum hayvanlar gibim aşığım demek. Ne demek olcak la anlattıgın şey ilgisini çekti demek he allahım yaa!

• ayıp olmasın diye

• Kalbinde sana karşı hissettiği bişeyler vardır mutlaka

• pek sanmam

• asikkkkk :D

• Sende neden oluyorsa onda da ondan oluyordur.

• bende olmyo ki

• Bence o cocuk seninle konusurken hos oluyor veya senden hoslaniyor ya da saygi duyuyordur. :)

• bukadar masumca şeler düşünmeyin be canım erkekler için polyanacılga gerek yok =)

• Hahahaha ola bilir yani ama :))))

• senden hoşlanıyor olmalı :)

• senden hoşlandığının belirtisi olabilir

• hoslandigi icin de olabilir,diger sebepleride olabilir)

• direkt aşık olduğu anlamını kimse çıkaramaz bence.tanıdığın briyse çoğunukla seninle sohbet etmekten zevk duyuyordur.tanımadığın biriyse çoğunlukla üzerinde komik duran birşeyler vardır.deli de olabilir.

• A Ş K ...

• aşk değil o kolay mı öyle

• o gülümseme var ya o gülümseme :((

• Senden hoşlanmış olabilir ya da sen yanlış anlamışsındır güler yüzlü bir erkek olabilir?

• Hosuna gidiyorsundur etkileniyordur senden yanii :))))

• aşık olabilir ya da sevgisinin bir işaretidir.

• hep hormonlar bunlar.

• sevgi tabi baska ne olabilirki ya da askta olabilir

• içinden salak bu diyede geciriyor olabilir ama tabi cok tatlı kız diyede gülümseyeblr

• sen masumca sanarken o sen dur dur seni nasıl götürücem ben yihahah diye bir gülümseme o yavrum =)

• Bazı erkeklerin sadece gülümsemesi sempatik gelir kızlara. Birçok kızdanda bunu duyduysa ki seninde o şekilde elde etmeye çalışıyordur ;) kim bilir..

• Sana baktığı zaman dertlerini unutuyodur belki de. Hiçbir art niyet olmadan sadece içinden geldiği için gülüyorsa kaybetme o insanı.

• her şey olabilir çok anlam yüklememek lazım

• onu sevmn asik olman ne olacak =)

• konuya bağlı

• kıza olan sonsuz güven onun yüzünü gülümsetir:))kalbınıde:))

• alah alah :)

• ama kız da somurtmasın oda guvensin:)çocuk üzülür snrada umutsuzluga kapılır gider:)

• Tatli bir tebessümdür,kendini o kizin yaninda mutlu ve huzurlu oldugunun göstergesidir bence.Kalbindeki mutluluk yüzündeki gülümsemeyi cikartir.O kizdan hoslandigi anlaminada gelebilir.

• :):)

• Bu ne biçim bir soru. Eleştirel bir gözle bakıyorum lakin nedir bu! Laf olsun mu amaç

• algılaman eksikse ne yapayım laf olsun diye sourlmuş gibi bir hali var mı

• günün sorusuna bak tey allahım.bunu bilmek için çok akıllı olmaya gerek yok.

• neymiş peki madem biliyorsun söyle o zaman

• Öncekileri Göster
    • değilmiş işte başka şeyler dedi erkekler cinsellikle ilgili

• boşver onları her erkek abaza değil
      cinsellik düşünenler abazadır

• cok nadır rastlana bısey bence ama heyecan verıcı bısey cunku bı erkek gulumseyerek bı kıza bakıyosa o kızı gercekten ıstıyo hoslanıyo demektır ve ben cok sanslı bırıyım cunku banada sevgıl dolu gulumsemeyle bakan sevgılım var :)

• bence öyle değil güzelim ya :(

• Öncekileri Göster
    • NEDEN ERKELER BU KADAR IGRENC YARATIKLAR... HERSEYI TERSINE CEKMEK COK KOLAY DEGIL MI COGU INSAN OYLE BAKABILIR AMA ARADA ISTISNALAR VAR MESELA ONUNLA BIRLIKTE OLMAK ISTEDIGINI SOYLEYEMEYEN UTANAN ERKEKLER GIBI YADA O GUN BIRLIKTELIK SADECE EVLENINCE OLUCAK DIYEN ERKEKLEER GIBI

• erkeklerin yorumlarını okumanı tavsiye ederim

• Daha Fazla
Yükleniyor...