Bir erkek neden eve çağırır ?

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum Bir erkek bir kızı neden evine çağırır ya da evde buluşmak ister? İlla kötü niyetlimidir yoksa iyi niyetlide olabilir mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Açık konuşayım kızına göre değiişir. Benim kişiliğimde masum bir kızı eve atmak yoktur ha düzgün bir kız ise karşımdaki ve evime çagırıyosam romantik bir akşam yemeği için çagırırım ya da evde sinema izlemeye çağırırım. Kendi kişiliğine göre pay biç yani. İlişkiniz nasıl gidiyor nasıl birisisin ve o nasıl birisi?

• Ya biraz rahatına düşkün biri o çevresi falan çok geniş

• Öncekileri Göster
    • aynen . Teşekkür ederim :)

• Ne demek ben tesekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 fincan kahvenin 40 yıl hatrı için. .ş

• Sırtını keseletmek istiyor olabilir.

• Seninle yalnız kalmak istediğine göre niyetinin ne olacağına sen karar ver,iyi de olabilir kötü de.

• Çok iyi niyetlidir canım evde gün yapacaktır, senle muhabbet,pasta,börek yapmaya çağırıyordur:))Eve çağıran erkeğin SEXTEN BAŞKA niyeti ne olabilir?

• Bende böyle düşündüm tabi ama insan hoşlandığı kişiye böyle diyemiyo :\

• Öncekileri Göster
    • anladım teşekkür ederim önerilerin için :)

• Rica ederim canım inş çok yakın zamanda tanırsın,anlarsın nasıl biri olduğunu..

• iyi niyetli de olabilir. mesela biz kimse görmesin diye (aile,akraba tanıdık vs) evde buluşuyorduk. beraber müzik dinliyorduk televizyon izliyorduk falan :)

• Ya banada çok romantik tatlı şeyler söylüyodu tabi ama insan şüpheleniyor .

• ama yakınlaşma illaki oluyor canım söyleyim ben sana öyle boş boş oturulmuyor yani.

• yani . saol :)

Yükleniyor...