Bir erkek neden eve çağırır ?

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

Bir erkek bir kızı neden evine çağırır ya da evde buluşmak ister? İlla kötü niyetlimidir yoksa iyi niyetlide olabilir mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Açık konuşayım kızına göre değiişir. Benim kişiliğimde masum bir kızı eve atmak yoktur ha düzgün bir kız ise karşımdaki ve evime çagırıyosam romantik bir akşam yemeği için çagırırım ya da evde sinema izlemeye çağırırım. Kendi kişiliğine göre pay biç yani. İlişkiniz nasıl gidiyor nasıl birisisin ve o nasıl birisi?

• Ne demek ben tesekkür ederim :)

• aynen . Teşekkür ederim :)

• Valla bazen hemcinslerimi ben bile anlamıyorum :D Bosver sen yinede eve gitme. Bi cafe de oturun yakınlasmaya calısıyosa anlarsın niyetini zaten.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• senin niyetin nedir *

• hamlet mi yani

• tabiki iyi bir çift olmak .s

• erkek bır kzı cagıyorsaa ıllakı bır amacı vardırr.. yoksa bulusacak yermı kalmadı

• eve cagırmanın altında illa kötü bir niyet aramıyorum ama yakınlasmanın aranızdaki ilşkinin boytunu bilmiyorum ama herneyse bir üst seviyeye cıkarmanın yolunu yapma cabasıdır diye düsünüyorum

• Daha rahat davranabilmek icin

• masum ıyı nıyetlıdır :)

• erkek kızı eve çağırırsa, erkek eve kız atmış olur.

kız erkeği evine çağırırsa, kız eve erkek atmış olur.

• kesinlikle kötüdür bu sana uyarıdır asla gitme ? tabi sana kalmışşş

• Yani mutlaka kötü niyetlimi oluyor hep :\

• He he iyi niyetli :DA: :SF:S::ASD:A töbe töbeee :ASD:S:FSD:FS:D

• birşey olmaz en fazla sevişmeyi düşünüyordur

• bence kötü niyette vardır,dikkat et kızlık gidebilir,ama kişiden kişiyede değişir bu durum

• bunların hep sebebi sex:)

• kandırıp sarhoş edip yatağa atmak için..

• İyi niyetliside vardır kötüsüde genellikle tabiki bana göre KÖTÜ niyetliler daha çoktur!"DİKKATLI OL"

• herşey olabilir

Kızlar Ne Diyor 5

• Sırtını keseletmek istiyor olabilir.

• Çok iyi niyetlidir canım evde gün yapacaktır, senle muhabbet,pasta,börek yapmaya çağırıyordur:))Eve çağıran erkeğin SEXTEN BAŞKA niyeti ne olabilir?

• Rica ederim canım inş çok yakın zamanda tanırsın,anlarsın nasıl biri olduğunu..

• anladım teşekkür ederim önerilerin için :)

• Ama o senden farklı bişeyler bekliyor,sen ona daha önce hiçbir erkeğin evine gitmediğini,gitmeyeceğini söyle,bakalım ayrılıyormu devammı ediyor?Ayrılıyorsa bilki amacı seni kullanmaktı..Her hayatını mahveden böyle başlayarak mahvediyor ben asla gitme,alıştırma derim

• Öncekileri Göster
  • Seninle yalnız kalmak istediğine göre niyetinin ne olacağına sen karar ver,iyi de olabilir kötü de.

• 1 fincan kahvenin 40 yıl hatrı için. .ş

• iyi niyetli de olabilir. mesela biz kimse görmesin diye (aile,akraba tanıdık vs) evde buluşuyorduk. beraber müzik dinliyorduk televizyon izliyorduk falan :)

• yani . saol :)

• ama yakınlaşma illaki oluyor canım söyleyim ben sana öyle boş boş oturulmuyor yani.

• Ya banada çok romantik tatlı şeyler söylüyodu tabi ama insan şüpheleniyor .

Yükleniyor...