Kızlar neden kol kıllarını almaz?

Kızlar neden kollarındaki kılları almıyor? Bir erkek olarak kolunda kıl gördüğüm kızdan anında soğuyorum. Tüm güzelliği gidiyor.Ortalık yerde sakalıyla, bıyığıyla dolaşanlara hiçbir şey zaten demiyorum.Kızlar lütfen kollarınızdaki kılları alın!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben alırım .

• Seni de tebrik ediyorum. Bakımlı kızlara saygım sonsuz. O zaman siz bakımlı kızlardan ricam arkadaşlarınızı da uyarın bu konuda :) Toplumda bir bilinçlenme olsun lütfen. Artık kıllı kolu olan kızlar ortalıkta ellerini kollarını sallayarak dolaşamasın. Devlet ceza kessin falan :)

• Hahahaha teşekkür ediyorum ama o kişiye bağlı kıllarıyla mutlu olanlarda var demekki yada çok belli olmadığını düşünüp almıyorlardır .

Kızlar Ne Diyor 29

• Bunu sevgiline söylemen yeterli:))

• İşte sorun burada, kolda kıl görünce sevgili olasım gelmiyor :))) Bu kısır bir döngü sanırım, aman Allah'ım :))

Ama öte yandan şu var; kızlar bu tür şeylere alınganlık gösterebiliyorlar. Mesela benim sevgilim vardı, hiç bıyığını almamış çünkü gerçekten çok dikkatli bakınca tüy görünüyordu. Fakat ben de dikkatli bir insan olduğumdan benim dikkatimi çok çekiyordu. Almasını istedim, 25 yıldır bıyık almamış kız bıyık almaya başlamıştı. Ama bir yandan da rahatsız ediyordu bu durum onu :)

• mümkünse sen sevgili olma kimseyle, millet mecbur mu senin göz zevkini doldurmaya

• ben alıyorum çünkü bende sewmiyorum :))

• Siz erkekler adam gibi ense traşınızı bile yapamıyorsunuz kalkmış kızların kol kıllarına laf söylüyorsunuz. link

• Genelleme yapmazsak sevinirim. Ben son derece bakımlı bir erkeğim; haliyle kızlardan da benzerini bekliyorum.

Bakımını yapan, kollarındaki kılları alanlara ise zerre lafım yok. Lafım almayanlara.

• Öncekileri Göster
    • Bunun önemi var mı? Ben bir soru yönelttim. Sebebini söylersen daha doğru olur.

• Bazıları gereksinim duymaz ;" yok artık orayı da mı" der
      Bazıları "hayır almam alırsam sonra dan daha kötü olur" düşüncesindedir.
      Bazıları alır ama" biraz daha uzatayım bir daha almakla uğraşmayayım "der.

• mesela bende gögsü kıllı orangutan gibi gezen erkeklerden nefret ediyorum nasıl olacak?

• sen göğsündeki sırtındaki kollarındaki ve bacaklarındaki kılları alıyor musun?önce al sonra konuş...

• Tarif ettigin erkeği gözümde canlandirdim da , iğrenç

• Öncekileri Göster
    • Erkeklerin göğüs ve kol kıllarını alması sosyal açıdan kabul edilir bir norm değil ama :)

İleride lazer epilasyonla bir kısmını aldıracağım, o ayrı :)

• bence edilsin...bütün acıları kadınlar çekiyor bu haksızlık:((feministliğim tuttu yine...

• niye her işi kadınlar yapmak zorunda biz kadınlar tek bir tüy bile olmadan gezmek durumunda görünüyoruz halbuki erkekler hem bacaklarındaki hem de kollarındaki kıllarla maymun gibi dıolaşıyorlar ortalıkta...nedir bu eşitsizlik yaa?almıyorum var mı kollarımdakini de bacaklarımdakini de almıyorum! size uyum sağlamak için

• doğru söyleyince dokuz köyden kovuluyoruz tabi...

• Size bıyık, sakal çok yakışıyor; aman kesmeyin tüylerinizi :)

• Eğer çok yoksa almak saçma bence ben almıyorum pişman değilim... bir arkadaşım alıyordu aldıktan 5 gün sonra gözle görülmüyodu ama çıkmaya başlıyordu ve yan yana otururken bana değdikçe ben kaşınıyordum çok rahatsız ediciydi bölesi daha mı iyi?

• ne kadr zor bayan olmak herşey bitti birde kollardaki tüyler kaldı takmadığınız

• Neden alalım canımız çok yanıyor, göz zevkin bozuluyorsa bakmayıver..

• kollarımdaki ince belirsiz tüyden rahatsız olan ve abes bulan erkeği adam diye yanımda dolaştırmam...nadiren bazı kızların çok siyah ve kalın olur onlara bişey diyemem kendi tercihleridir

• Hiç ağda yaptın mı kendine?

• Yaptım canım meraklanma sen :) Hayatıma giren kızlar sağolsun epilasyon, ağda ve iple bıyık alma gibi deneyimleri "deneme" amaçlı tattırdılar bana :D

• soran ciddi değilsin demi ?

• Yoo gayet ciddiyim.

Kız arkadaşlarımdan rica ettim. "Deneme" amaçlı "çok ufak bölgelerde" bu acıyı tattırdılar bana. Hepsinin nasıl hissettirdiğine dair fikrim var. Epilatör çok acı çektiriyor bu arada :D

• alıyorum cunku sevmıyorum oyle dolasanlarıda begenmıyorum

• saol senin fikrin çok değerli

• Olsa alırdım

• valla benim erkek arkadaşımında hiç böyle bir takıntı yok yani...sen alırsın o zaman karşındakinin kıllarını...ondan sonra onlar çoğalınca sen mi uğraşacaksın? hayır kadın uğraşacak...hiç işim olmaz.

• Kol kılları almak bazı kızlar tarafından yadırgandığını biliyormu acaba erkekler bi kızınko kıllarını alması onu direk kıllı dieetiket eder Bence kol kılları almak itici amaaşırı orman boyutundaysa bilemem

• Benim kollarımdaki kıllar az olduğu için almıyorum...Ama çok kıllı olanlar almalı o konuda katılıyorum...

• n erkekte ögrünmesini isterim neden kızda.kesinlikle iğrenç ötesi

• ben aliyorum zaten uğrasamam öyle kılla tüyle

• Tebrikler. Bakımlı kızlar her daim takdirimi kazanır.

• Öncekileri Göster
    • Kesinlikle katılıyorum. Erkekler de bakımlı olmalı. Neyse ki hemcinslerim bu konuda biraz geri de, kıymetimiz biliniyor :)

• en güzeli...

• post olarak kullaniyoruz iyi geliyor.yazin günes yanigindan kisin soguktan koruyor.arada röfle falan yaptiririz.

• Mantıklı :)

• tabii.
      sen bizi bir de sinav zamani göreceksin kas biyik kil tüy birbirne karisiyor. cok igrenc birer yaratiga dönüsüyoruz.
      zaten aldatilan kizlarin cogu bu ara aldatilir terkedilir.

• Çok çok haklısın bir kadının kolundaki tüy kadar itici bir şey yok. zarafete tekmeyi basıyor o kıllar ama nerde bunu bilecek hatunlar ?

• Varsa almıyorsa o kızdan kaçın. Ben bile iğrenirim. Şükür benim yok. Koluna dikkat etmeyen bir kızın artık başka yerlerini düşünün. Kolda kıl mı olur bir kızda igrenç

• Tebrikler. Örnek bir kız daha. Vücut bakımının öneminin farkında.

• Kolun da kıl olan ve onu almayan bir kız bakımsızın önde gidenidir. Görünce kaaççç

• Aynen öyle yapıp kaçıyorum, ehehe :)))

• erkeklerin evrilmemiş hallerine bizler ne diyelim.ne elinize bakarsınız ne ayağınıza.kıl muhabbetine girersek burda iğrençlikte erkekler bayrağı taşıyor.erkek adam diye diye mağra adamı gibi dolanıyorlar .ya iğrenç

• Sen kendine baktin mi acBa ? Sizin killariniz nolucak erkek kafasindaki saclar gibi oluyo kollarinizdaki sizde kisa kollu veya sort falan giymeyin o zaman ? Kollari almak ne kdar gunah haberin var mi ? Tanimadigim onemsemedigm bri icin kollarimi mi aliym ? Sen git heryerind agda yaptir acisini cekte gor bakiym ? Bide zevk icin kollarini aldiriyo musun !?

• O acıyı çekmeye değmez çünkü. Şaka mısınız siz ya? Bir sonraki hedef neresi? O kollardaki kıl dönmeleri daha itici durur bence.Kaş-bıyık-sakal-koltuk altı-bacak tamam; olması gereken o da, kol saçma geliyor bana

• tüylü olmasi igrenc degildir asil siz erkekler igrencsiniz sicak havada yikanmadan üzerinize atleti giyip üzerine gömlegi cekip cikiyorsunuz ve burda bayanlara temizligi ögretiyorlar vaybe
    hangisi igrenc?

• kıllı tüylü olmak genetik birşey. bişi diyemeyiz ama alıp almamak kişiye kalmış. ben alıyorum şahsen, kollarımda ufacık tek bir tüy yok. kuzenlerim de alır. genetik dediğim gibi kollarımızda kıl tüy var ama hepimiz alıyoruz. ama erkeklerin de kendine dikkat etmesi gerek. onlarda da çok rahatsız edici kıl tüy var. örnek: koltukaltını jiletlemesin kökünden alsınlar ya.

• siz azaltıyomusunuz?koldaki tüy kadar normal birşey yok bence,belirgin olan kılları alıyoruz zaten ve daha temiziz.

• olum sen neyın kafasını yasıyon ya hayatında gda yaptınmı hıc sen olum bız vajınamıza kadar agda yapıyoz sızın her yerınızden kıl puskuruyo ama ınsan nıyetıne tasıyoz yanımıza bız sıze hıc dedıkmı maymun gıbısın gıt bı agda yaptır dıye sanane bızım kolumuzdakı kıldan tuyden

• yürü be

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...