Karşılıksız aşk yaşadınız mı?

bugüne kadar hep karşılıksız aşk yaşadım. hiçbi zaman benim sevdiğimde beni sevmedi. neden olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Herkesin başına gelebilir bu durumlar. Hayat cesaretlilerin yeri gerçekten. Doğru insanı doğru yerde sevdikten sonra sorun yok, aksi takdirde üzülme payı çok yüksek oluyor.

• malesef

Erkekler Ne Diyor 12

• öyle bir şey yaşamadım

• çok şanslısın o zaman

• Öncekileri Göster
    • evet Allaha kalmış artık

• öyle

• olur olur sen hiç merak etme zamanı gelicek elbette biri karşılık vericektir .

• yok vermiyolar o yüzden artık aşık olmuyorum elimi eteğimi çektim herkesten

• Öncekileri Göster
    • şans ayağında gelmez insanın şansı kendileri yaratır insanlar o bakımdan şansısız deme oyle olsa benim atlamam lazm biyerde falan yani :) üzülme sen güzel kızım

• herkes aynı şeyi diyo ama hersey boş. sevgi falan hikaye sevdiremedikten sonra

• 2 kere aşık oldum ikiside karşılıksızdı. :D

• Aşka yanlış gözle bakıyor olabilirsin..Seni çok üzen, değer vermeyenin seni sevdiğine kaptırmış olabilirsin kendini

• neyse ney netice böyle benim için aşk yok

• Aşk yok kı zaten.
      Kendimizi öyle kandırıyoruz sadece.

• aslında var ama bana bi faydası yok

• söyledinmi izledinmi sadece

• söylemedim ama belli ettim

• Öncekileri Göster
    • sağol tesekkürler

• rica ederim

• Karşılıksız değilde karışık yaşadıgım oldu :))

• keşke karmaşık yaşasam da karşılıksız yaşamasm

• Öncekileri Göster
    • anlarsın kafan takıldıgı zaman biz buradayız mutlaka çıkar karşına düzgün biri dertleşirsin. gerci bilmiyorum kim oldugunu belkide vardır :)) tanışıyorsakda beklerim. sıkma canını :)

• çok sağol hersey için :) çok iyisin.. iyi ki rastladım sana

• uzun yıllar platonik takıldım ama sonra atlattım o durumu başkasını sevdim karşılık da buldum

• helal. sevdiğinde seni sevdiyse ne mutlu beni hiçbi sevdiğim sevmedi bu zamana kadar

• Öncekileri Göster
    • hayatın seni şaşırtmasını dilerim o zaman :)

• ben çok diledim olmadı o yüzden artık bişey demiyorum

• Yaşadım ama çabuk soğurum ben genelde,aşırı bir beklentim ve bağlantım olmaz ve olamaz.

• süpersin desene

• belkide onun ilgisini hiç çekemedin

• hadi onun çekemedim diğerininde mi çekemedim ya öbürsünün

• Öncekileri Göster
    • hayır çektiklerim zaten oluyor ama asıl istediklerimi alamıyorum o da bana yarar sağlamıyo

• mmm

• sadece bir kez aşık olduğum için ve aşık olduğum kişi de bana aşık olduğu için bir sorun yaşamadım henüz çünkü sadece 1 kez aşık oldum :)) :))

• karşılıklıysa güzel de öteki türlü çok acı çekiyosun Allah yaşatmasın

• aman aman ben almıyım :)) :))

• alma :)

• Küçükkene olmuştu.

• keşke sadece küçükken olsaydı

• Öncekileri Göster
    • sorun nerdeydi ?
      özeleştirini yap bakalım.

• karmaşık biraz. hep mi kendimi eleştircem ama bi kere olabilir insan hayatında ama 3 kere 4 kere oluyosa bunda bi terslik var yanlış mıyım

• çünkü aslında bu çok küçük bi olasılık da ondan..

• neden

• Öncekileri Göster
    • dualarım seninle :)

• öyle Allaha kaldı zaten artık hersey

Kızlar Ne Diyor 10

• En güzel aşk zor olandır.

• Tabi 5 yıl bekle sonra mal mal dimi...
      Olan unutulana oluyor.Kusura bakmayın.3 kez aşık olursam gene aynısı olursa çeker giderim.

• Öncekileri Göster
    • aynen o yüzden sittir ediceksin.HA sevdim de ne oldu.Biraz kalbimle değil beynimle düşünseydim.Bunlar olmazdı ama aşık olmanın verdiği mutluluk duygusu güzel ya.(bi de bu yönü var lanet olsun.)

• o güzelde karşılıksız olunca her defasında o zaman bu ne ya deyip aşktan soğuyosun hep mi beni bulur kime gönül koysam o beni sevmiyo hep mi aynı şeyi yaşıycam deyip pes ediyosun

• yanlış kişileri seviyorsun.Belki de imkansızlara görzünü okadra dikmişsin ki seni sevenleri göremiyorsun

• görmek istemiyorum zaten artık ne imkanlıyı ne imkansızı sonuç aynı gönlüme yatmıyor hiçbişey

• evet yaşadım lisedeee

• Belki 'dogru' insani sevmiyorsun

• Karşılıklı yaşadın mı diye bi' sor:)

• benim gibisin o zaman

• herkese tavsiye ederim

• hiç yaşamadın galiba

• karşılıksız güzel oluyor ya...seni farketmemiştir ya da duygularını belli edememişsindir.

• yoo ettim aslında

• Öncekileri Göster
    • ulaşınca bir süre sonra bıkılıyor.

• hiç ulaşmadığım için bilemiyorum

• yok beybi hedef 12 den hep

• ne mutlusana

• Karşılıksız aşk yaşamayan var mı ki ? Ben de yaşadım

• dünyanın en acı şeyi sevipte sevilmemek

• Yaşadım. Kendisi evli şuan da.. ben aptallığıma yanarım. Aşk falan bahane.

Yükleniyor...