Bir erkek,karşısındaki kızı neden süzer ?

Ayaklarından başlayarak yüzüne kadar neden süzer ?Cinsel açıdan değil,kızın ona aşık olduğunuda biliyor..

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• 1.Cinsel açıdan olmadığını nereden biliyorsun?2.Cevabını bildiğin soruları neden soruyorsun?

• rica ederim canım :)

• Çok özür dilerim o zaman :)

• ben eksilemedim + verdim :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• giyindiğin elbiselere göre tipini keşfetmeye calışıyodur.Bende bakarım sürekli kızın cantasına montuna hatırlarım sürekli hangi markalardan giyindiiğine böyle bir şey olabilir

• Beğendiğim insanı süzerimayrıca cinsellik yönünden kesinlikle düşünmemnefsime hakim bir insanım.o şahsında beğendiğini düşünerek baktığını umuyorum :)

• bence fantezi kuruyordur. o an kimbilir sen ona neler yapıyorsundur?

• alıcı gözüyle bakıyor işte :):)

• Sevap kazanıyordur :)

• hoslandıgı ıcın

• Hayal kuruyodur :D

• Av sezonu acilmis olmali

• merak ederim bakarım...orası burası nasıldır diye bakarım...ama asla aklımdan çeşitli fantaziler geçirmem ...tecavüz etmem...

• Fotoğraflıyordur belki, kim bilir

• Hoşuna gitmişindir, elbiseni beyenmiştir, gibi gibi.

• Hamsi tavada mı fırında mı sorusunu düşünüyordur.Karar anı: bayat gibi duruyor bu tavaya yapışır en iyisi fırın.

• Bilmiyorum ben hiç yapmadım gözlerinde takılıp kaldım

• cinsel açıdan süzer sadece

• ne var ne yok diye mi :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Kapalı olduğunu okudum.Bence seni beğenmiş ve kızma ama, aklından geçene yakın şeyler düşünüyor.Yani aşırı bir beğenme anında hormonlar yönlendiriyor onu :D

• Kusura bakma da bir erkek seni aşagdan yuzune kadar bakiyorsa bence cinsel bir istegi var oyle bakinca

• Olabilir de onu sen bilirisn yani bakiş dan bakiş var yani ne amaçla baktigini aslinda belli olur

• şık giyindiğim için olamaz mı ?

• Mal beyanı istiyor senden.

• ahahaha +1

• İçindekini merak etmiştir o vakit.

• iyide ben kapalıyım görevileceği bişey yok :D

Yükleniyor...