Dükkan açmak istiyorum. Hangi işe atılsam iyi bir kazanç sağlarım?

ben bir iş yeri ne bileyim dükkan açmak istiyorum ama hangi işi yapsam karar veremedim. Sizce hangi işe atılsam iyi bir kazanç sağlarım batmadan :D hangi işlerin gideri var? küçük böyle iş yapacak bir dükkan ama ne satcam lan? fikir verin.

Güncellemeler:
vay anasını lan teşekkür ederim yorumlar için uzun uzun okudum :) elleriniz dert görmesin . vaz geçtim hacılar bir boktan anlamıyorum yatırım yapcam :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu samimiyetle iş yaparsın sen :D büyük beden güzel kıyafetler sat. iyi iş yapıyorlar.

• oldum valla :( rica ederim canım :D

• 26 yaşında kazulet mi olurmuş. yani ben olsam direk büyük beden işine girerdim.
      bu arada tenk yu.

• canımsın ya yirim kız seni :D yok kız yatırım yapcam elimden bir şey gellmiyor kazulet gibi karıyım :(

Erkekler Ne Diyor 59

• 2ay

Turizm Bölgelerinden birinde yaşıyorsan, rus ve o bölge vatandaşlarının kaldığı bir otel ve bo oteli ayarlayabilecek (kiralama ya da yarı yarıya paylaşım ile) otel çevren varsa iş yeri açma işini salla. Bir adet bagaj paketleme makinesi al otelden yer kirala paraya para deme.
    Detaylı Bilgi İçin Altta linki veriyorum. Mutlaka araştırın.
    www-bagajpaketle-com

• borsaya girelim tatlim hesap nomu yaziyorum ok"se.

• doğrru karar bu zamanalrda ticaret cok riskli

• bazen göze almalısın başarılı olanlar öyle oluyor hemen hevesin kaçmasın öyle canım :P

• teşekkürler :)

• hayırlısı ne diyek :P

• :( öleyim lan ben :D yok kardeşime verdim o halletsin bana kalsa batarım

• Öncekileri Göster
  • Beceri veya uzmanlık? Buradan yola çıkalım.

• hangi şehirdesin, nerede dükkan açmak istiyorsun, bu güne kadar hangi işlerde çalıştın, söyle, sana kabaca fikir vermeye çalışayım

• İnternet Cafe aç da KS olarak toplanır geliriz

• hırdavat büyük para var orda :D

• Selam, ülkemizde ticaret yapmak gerçekten kolay değil. Ama girişimci ve azimli iseniz iyi bir araştırma ve fizibilite ile başarma olasılığınız elbette artar. Kazanmanın ilk şartı bildiğiniz bir işi yapmaktır. Devlet tarafından kadın girişimcilere destek verilmektedir. Size önerim KOSGEB'in girişimciler için açmış olduğu kurslara katılıp girişimci sertifikasına sahip olmanızdır. Bu belgeyi aldıktan sonra açacağınız yer için kosgeb tarafından profesyonel destek almanın yanında maddi olarak hibe destekler de alabilirsiniz. Konuh hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: link Başarılar diliyorum..

• Ilk olarak bulundugun yerın ıhtıyaçlarını ve orada onla ılgılı dukkanlar var mıonu araştır durumu yola yakınlıgı konumu falan bır on fizibilitesini yap :))) İlk önce sonra bulursun en ıyı yapacagın şeyı :D

• eminönünden tahtakaleden al yüksek karla sat falan filan :P

• Dütkan açacaksan 2 önemli kriter var.1.İyi yer seçimi ama uçuk kirada olmaması şart.2.Yapmak istediğin işte tecrübeli olmak.Bunlar olmassa sen işi kapıp yeri otutturana kadar batarsın..Gücün sermayen azsa git kenar mahallelerde bir dütkan devral ne iş olsa olur tabi getirisi seni tatmin etmiyecek emin olabilirsin..

• kadın düzgün bişey sormuş,yok genel ev aç yok sexshop aç diyonuz.ne kadar pissiniz be..kalkın o genel evde ananızı çalıştırın diyecem ama ananızda kadın beee.olunurda bu kadar pis olunmaz.keşke ban verme imkanımız olsaydı..

• başta bir amaç belirlemeden öyle neiş yapsam diyip açarsan 2 ay sonra batar gidersin iş yürüyecekse önceden bir hayalin olacak amacım olacak şu kadar param olunca şunu yapacam diye öyle gidecek yoksa olmaz o iş

• mektep aç memlekette okumak isteyen çok:)

• Sanırım insanlar dükkan açmayı nette profil açmak kadar kolay zannedıyo yazık

• Genelev çok tutuluyor ekonomik kriz bile olsa iş yapan

• kerhane aç. her türlü kar yaparsın.

• senin anan bacın çok yoğun galiba bu işlerde ondan istedin benimkini.

• hahhaha super cevap

• ananı yolla düşüneyim

• aperatif(tost,sandviç)

• akıl verir gibi olmasın ama ben otobüs işletmeniyim güzel bir firmada çalıştırıyorum arbamı ve aylık tüm masrafları çıkınca en kötü ay 22 bin lira yazın sezonda 4 ay aylık 35 binlira bırakıyo ve çok basit bir iş

• isterseniz size yardımcıda olurum gerçekten para kazanmak istiyosan en güzel yoludur bu iş

• anlatırım tabi ciddiyseniz

• Yorumunu beğendim sen şu işi bana detaylı anlatabilirmisin

• genc bayanlar genellikle böyle cafe tarzı yerler acıyor genclerin gelebilicegi beyoglu nişantaşı gibi yerlerde.. tabi yardım alarak ve harika işler yapıyorlar hele birde sabit müşterin olursa ... harika işler cıkartabilirsin .

• Tabiki açık parfüm olabilir :) Kimsenin vazgeçemeyeceği bir alışkanlıktır :)

• Sağlam bir iş istiyosan çiğ köfte bayisi :) Bayilik parası yok sadece dükkan dekoru masa sandalye masrafın onun dışında kilo başına 13-14 lira kar var.

• Bence PES cafe aç. Deri Koltuklar koy klima koy ışıklandırmayı kişi ama güzel yap gelenler kendilerini evlerinde hissetsin. Tost sandviç kola falan da sat. Ciddi diyorum iyi kazanırsın .

• iddaa bayisi aç bak en iyisi o :D

• yani :D

• haha :D +1 ikimiz tüneriz önüne artık :D

• büyük iş düşünüyorsun restaurant aç günlük getirisi 15bin civarı olur

• kazulet nedir

• hangi şehirde yapacaksın bu iş, ne kadar b,ütçen var, elinden ne gelir bunların hepsi çok önemli faktörler...

• on numara yorum kardeşim okuduklarımda

• salyangoz satmada ne bilelim mk sat iste biseyler. nerde ne ihtiyac varsa onu sat arastir bul sat iste.

• :) lannnnn olum git para sat :)

• Kozmeik bol kazanc demek

• niye sende devlet tarafından soyulmak mı istiyosun herşeyden kdv ödemek sürekli vergi vermek zorunda kalcaksın unutma ...

• pastane aç en iiyisimi sen :D

• kuaför salonu ac :D benide işe alirsin agda falan yaparım :D

• Bayan kuaforu veya fotograf studyosu vs.yuksek kârli i$lerdir

• Fotoğraf studiosunda yüksek kaar nası oluyor bende düşünüyorum batmaktan çekiniyorum

• bence en güzeli ev dekorasyon malzemeleri satmak..hem farklı hemde keyif verici bir iş..ben olsaydım böyle bir dükkan açardım..ama dükkanın dış tasarımıda albeniside olmalı ki iş yapabilesin.. link yeme içme işine girme.gideri çok bence.birde eğer bu işi yaparım diyorsan sana tüyoda verebilirim.malzemeyi daha ucuza nerden alırsın diye..burdaki resimlerdeki malzemeler i satıcan...

• Sex Shop (Erotik Shop)

• sex shop diyince parantez içini görene kadar manav sandım

• Tuhafiye bijuteri tarzı bir dükkan olabilirİncik cincik gibi gelir göze ama kar oranları iyidir ve fazla bir sermaye istemez

• Ne isi seviyorsan onu yap, sirf para kazanmak icin is yapilmaz.Ayrica is yeri acacaksan, acacagin cevreyi iyi gozlemle. 3 tane pide firini olan yere gidip simit dukkani acarsan batarsin.

• Muhtemelen daha önce ticaret ile uğraşmadın :) Valla bu zamanda yüksek sermayen olmazsa hiç birşey kazanamazsın Şöyle düşün sermayesi az olan işin rekabeti çok olur

• Merhabaöncelikle nerde açmaya çalışacağın önemli 1= büyük şehirmi2= küçük şehirmistandart olarakişlek biyer bulmalısın önünden insanların geçtiği arabaların geçtiği bir yer olmalıne yapacağına bakarak insanlarla konuşarak karar verebilirsin dükkan açmak istediğin yerde ne gider etrafda benzi dükkan işleten var mı ? yok sa bu insanlar nerden alışveriş yapıyor kaça alıyor tabi burda bakmakla görmek arasındaki fark ortaya çıkıyordediğim gibi önce nerde açacaksan burda ne iş gider tespit etmelisinbütün ihtimalleri kafandan değerlendirip sıra ile eleyip seçmelisin biraz analatik zeka gerekli :D şimdiden hayırlı olsun

• Simit Sarayı dükkanı aç o zaman... buna yok deme bari... Türkiye'nin ekonomik durumu malum; adam restoranda 15 liraya bişe yiyeceğine, simit-çay-peynir yiyor öğle yemeğinde 2 lira... :D walla bak öğrenci müşterin çok olur... :)))))

• Simit sarayında 2 TLhesapla kurtukmak büyük ustalık ve kanaatkarlık ister

• sağol haacı :D sana da iyi geceler

• est. :) bak iddaa ve ganyan bayi teklifim halen geçerli... iyi geceler :D

• Öncekileri Göster
  • lan sana bir fikir vereyim nerde yaşıyorsun

• ist. ver lan

• çiğköfte işinde iyi para varmış diyolar

• Lan noktayi koydun hadi o yu niye koyuyon b.kunu boyle yazilir (‘‘‘ ‘‘

• her yerde var b.okunu çıkarttılar

• Cafe tarzı bir yer olabilir. Gıda işinde iyi para var, çünkü kimse aç durmuyor, temel ihtiyaç bir yerde.

• senı kosgeple baglantı kurdura bılırım devletın bınası 70 milyara kadar gorı odemesız verıyor arastır bı cebınden para cıkmamıs olur

• ıstıyrsanız ekleyın ozelden konusalım

• nasıl yaptın ?

• peki nasıl oluyor ben yaptımda ondan soruyorum

• Öncekileri Göster
  • içinde su olan iş batmaz:)

• benim içimde var ama ben dibe battım hacı yanlış tez :D

• bu devirde büyük işlerle para kazanılmıyor,ufak ucuz şeyler satacaksın müşterisi devamlı olcak...öğrenci ya da bayanları seç bence...takı bileklik toka küpe şapka çanta sivilce kremi parfüm gibi şeyleri doldur dükkana illahaki bir bayan geçerken uğrar.;)

• siktir lan ..

• insanlarla konuşmayı öğren o... dedirtme kendine... saygısızlık yaptın saygısızlığı gördün...şimdi beyinde yoktur sende anlamassın '' lan '' dedin diye bu cevabı aldın

• sizin gibi hıyarlar yüzünden kadınlara pek iş çıkmıyor o meslektede iş yok.

• Öncekileri Göster
  • anlamadığın getiri çok yüksek bir işi yapsanda batarsın.

• sende sağol

• haklısın sağol.

• ilk önce kendine göre bişeyler bak sonra detaylarını öğren bana kalırsa.

• Öncekileri Göster
  • gel senle a la carte açalım

• ganyan bayi aç

• sende bu ağız varken dükkana gelen müşteriyide kaçırırsın unut sen o işi:)))

• hadi lan :D

• iç çamasırgiyimayakkabıtakı

• ev yemekleri yapan bir lokanta aç. garanti batmazsın

• yemekten çakmam :(

• Gel lan senle İDDAA VE AT YARIŞI dükkanı açalım, yeminle çok para var... sermayeyi beraber koyalım, dükkanın başında; ben sabah okuldayken sen, akşamları ben ve haftasonları yine ben dururuz :))) ben cidden düşünüyorum ama ortak arıyor çok para var bu işlerde... var mısın lan ! ? :)

• ben teklifimi yaptım, karar senin... :D şu güven olayını cevapladın ama içimde kaldı :))) ?

• :D:D

• :)))) kaçakçı mıyım lan ben... ilk defa senden böyle bir yorum aldım :) sen nasıl bir tipte güven ararsın ?

• Öncekileri Göster
  • Güzellik ürünleri sat bayanlar çok meraklı bunlara doğal olsun sosyetik bir mekanda

• Çamaşır veya bujiteri

• bijuteri olabilir bayanlar için çok uygun

• kahve aç sen bu uslupla anca orayı işletebilirsin.

Kızlar Ne Diyor 13

• zorluklara rağmen başaranlar -türkiye kitabını okumanı tavsiye ederim :)

• hadi ya tamam aklımda :) hemen okumalıyım

• acaip ilham veriyor :)

• tamam hemen alıyorum :) sağol

• lan lı lunlu konuşma dükkanına geldiğimde yeter:D:D çiçek sat beni de yanına al

• lokanta işine felan girmede

• Ben olsam farklı, değişik bir mekan olsun isterim.Satılan şeyler farklı olmasa da dekorasyonda farklılık yaratırsan müşteri çekersin..

• İnternet cafe aç veya marka olmuş ünlü bir çiğköftecinin bayiliğini yap,çiğköftede gerçekten para var,ama mümkünse Oses veya Tatlıses dışına çıkma,batabilirsin.

• ben tasarım üzerine aç derim , büyük şehirdeysen .

• bebek kıyafetleri ve malzemeleri sat. devamlılığı var. hergün biri doğuruyo. :)

• kaıdn iç çamaaşırı tuhafiye bir arad olur bak

• nereye açıcaksın ? mesela sen kuaför açıcaksın diyelim ama açıcağın semptte 4 tane var diyelim sen nasıl iş yapacaksın ? bak önce açıcağın yeri araştır sonra orada ne eksik ona bak yoksa iş yapamasın

• cafe aç tam ergenlerin olduğu bir yere aç. çünkü onlarda sürü psikolojisi olduğu için biri bir yere gidince diğerleride akın ediyor adınıda duyurdun mu oh kebap :D samimiyetide kurarsın en azından mekana girince kasılmazlar. nargile yemek bilmem ne her şey olursa cafede güzel işte

• valla çiğköfteci ac bence :)

• köfteci aç

• don satdonculukta rekabet fazla ..ucuza satan işi götürür..

• yok kız her köşe başında var :(

Yükleniyor...