• Sor
  • Bence

Dükkan açmak istiyorum. Hangi işe atılsam iyi bir kazanç sağlarım?

ben bir iş yeri ne bileyim dükkan açmak istiyorum ama hangi işi yapsam karar veremedim. Sizce hangi işe atılsam iyi bir kazanç sağlarım batmadan :D hangi işlerin gideri var? küçük böyle iş yapacak bir dükkan ama ne satcam lan? fikir verin.

Güncellemeler:
vay anasını lan teşekkür ederim yorumlar için uzun uzun okudum :) elleriniz dert görmesin . vaz geçtim hacılar bir boktan anlamıyorum yatırım yapcam :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bu samimiyetle iş yaparsın sen :D büyük beden güzel kıyafetler sat. iyi iş yapıyorlar.

• canımsın ya yirim kız seni :D yok kız yatırım yapcam elimden bir şey gellmiyor kazulet gibi karıyım :(

• 26 yaşında kazulet mi olurmuş. yani ben olsam direk büyük beden işine girerdim.
      bu arada tenk yu.

• oldum valla :( rica ederim canım :D

Erkekler Ne Diyor 59

• aperatif(tost,sandviç)

• Çamaşır veya bujiteri

• doğrru karar bu zamanalrda ticaret cok riskli

• Kozmeik bol kazanc demek

• çiğköfte işinde iyi para varmış diyolar

• her yerde var b.okunu çıkarttılar

• Lan noktayi koydun hadi o yu niye koyuyon b.kunu boyle yazilir (‘‘‘ ‘‘

• Cafe tarzı bir yer olabilir. Gıda işinde iyi para var, çünkü kimse aç durmuyor, temel ihtiyaç bir yerde.

• sende bu ağız varken dükkana gelen müşteriyide kaçırırsın unut sen o işi:)))

• hadi lan :D

• ev yemekleri yapan bir lokanta aç. garanti batmazsın

• yemekten çakmam :(

• Dütkan açacaksan 2 önemli kriter var.1.İyi yer seçimi ama uçuk kirada olmaması şart.2.Yapmak istediğin işte tecrübeli olmak.Bunlar olmassa sen işi kapıp yeri otutturana kadar batarsın..Gücün sermayen azsa git kenar mahallelerde bir dütkan devral ne iş olsa olur tabi getirisi seni tatmin etmiyecek emin olabilirsin..

• bijuteri olabilir bayanlar için çok uygun

• Beceri veya uzmanlık? Buradan yola çıkalım.

• hangi şehirdesin, nerede dükkan açmak istiyorsun, bu güne kadar hangi işlerde çalıştın, söyle, sana kabaca fikir vermeye çalışayım

• Merhabaöncelikle nerde açmaya çalışacağın önemli 1= büyük şehirmi2= küçük şehirmistandart olarakişlek biyer bulmalısın önünden insanların geçtiği arabaların geçtiği bir yer olmalıne yapacağına bakarak insanlarla konuşarak karar verebilirsin dükkan açmak istediğin yerde ne gider etrafda benzi dükkan işleten var mı ? yok sa bu insanlar nerden alışveriş yapıyor kaça alıyor tabi burda bakmakla görmek arasındaki fark ortaya çıkıyordediğim gibi önce nerde açacaksan burda ne iş gider tespit etmelisinbütün ihtimalleri kafandan değerlendirip sıra ile eleyip seçmelisin biraz analatik zeka gerekli :D şimdiden hayırlı olsun

• anlamadığın getiri çok yüksek bir işi yapsanda batarsın.

• hiç bir b.oktan çakmıyorum zaten çok gö.t bir durum :(

• Öncekileri Göster
    • haklısın sağol.

• sende sağol

• genc bayanlar genellikle böyle cafe tarzı yerler acıyor genclerin gelebilicegi beyoglu nişantaşı gibi yerlerde.. tabi yardım alarak ve harika işler yapıyorlar hele birde sabit müşterin olursa ... harika işler cıkartabilirsin .

• iddaa bayisi aç bak en iyisi o :D

• haha :D +1 ikimiz tüneriz önüne artık :D

• yani :D

• hangi şehirde yapacaksın bu iş, ne kadar b,ütçen var, elinden ne gelir bunların hepsi çok önemli faktörler...

• on numara yorum kardeşim okuduklarımda

• niye sende devlet tarafından soyulmak mı istiyosun herşeyden kdv ödemek sürekli vergi vermek zorunda kalcaksın unutma ...

• Tuhafiye bijuteri tarzı bir dükkan olabilirİncik cincik gibi gelir göze ama kar oranları iyidir ve fazla bir sermaye istemez

• bu devirde büyük işlerle para kazanılmıyor,ufak ucuz şeyler satacaksın müşterisi devamlı olcak...öğrenci ya da bayanları seç bence...takı bileklik toka küpe şapka çanta sivilce kremi parfüm gibi şeyleri doldur dükkana illahaki bir bayan geçerken uğrar.;)

• bende ufak ucuz bahalı satabileceğim bir şey istiyorum ama verdiğiniz örnekler her köşe başında var :(

• Öncekileri Göster
    • insanlarla konuşmayı öğren o... dedirtme kendine... saygısızlık yaptın saygısızlığı gördün...şimdi beyinde yoktur sende anlamassın '' lan '' dedin diye bu cevabı aldın

• siktir lan ..

• İnternet Cafe aç da KS olarak toplanır geliriz

• Sanırım insanlar dükkan açmayı nette profil açmak kadar kolay zannedıyo yazık

• salyangoz satmada ne bilelim mk sat iste biseyler. nerde ne ihtiyac varsa onu sat arastir bul sat iste.

• Selam, ülkemizde ticaret yapmak gerçekten kolay değil. Ama girişimci ve azimli iseniz iyi bir araştırma ve fizibilite ile başarma olasılığınız elbette artar. Kazanmanın ilk şartı bildiğiniz bir işi yapmaktır. Devlet tarafından kadın girişimcilere destek verilmektedir. Size önerim KOSGEB'in girişimciler için açmış olduğu kurslara katılıp girişimci sertifikasına sahip olmanızdır. Bu belgeyi aldıktan sonra açacağınız yer için kosgeb tarafından profesyonel destek almanın yanında maddi olarak hibe destekler de alabilirsiniz. Konuh hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: link Başarılar diliyorum..

• akıl verir gibi olmasın ama ben otobüs işletmeniyim güzel bir firmada çalıştırıyorum arbamı ve aylık tüm masrafları çıkınca en kötü ay 22 bin lira yazın sezonda 4 ay aylık 35 binlira bırakıyo ve çok basit bir iş

• Yorumunu beğendim sen şu işi bana detaylı anlatabilirmisin

• anlatırım tabi ciddiyseniz

• isterseniz size yardımcıda olurum gerçekten para kazanmak istiyosan en güzel yoludur bu iş

• içinde su olan iş batmaz:)

• benim içimde var ama ben dibe battım hacı yanlış tez :D

• Turizm Bölgelerinden birinde yaşıyorsan, rus ve o bölge vatandaşlarının kaldığı bir otel ve bo oteli ayarlayabilecek (kiralama ya da yarı yarıya paylaşım ile) otel çevren varsa iş yeri açma işini salla. Bir adet bagaj paketleme makinesi al otelden yer kirala paraya para deme.
    Detaylı Bilgi İçin Altta linki veriyorum. Mutlaka araştırın.
    www-bagajpaketle-com

• bazen göze almalısın başarılı olanlar öyle oluyor hemen hevesin kaçmasın öyle canım :P

• :(

• Öncekileri Göster
    • hayırlısı ne diyek :P

• teşekkürler :)

• hırdavat büyük para var orda :D

• Ilk olarak bulundugun yerın ıhtıyaçlarını ve orada onla ılgılı dukkanlar var mıonu araştır durumu yola yakınlıgı konumu falan bır on fizibilitesini yap :))) İlk önce sonra bulursun en ıyı yapacagın şeyı :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 14

• ben tasarım üzerine aç derim , büyük şehirdeysen .

• Ben olsam farklı, değişik bir mekan olsun isterim.Satılan şeyler farklı olmasa da dekorasyonda farklılık yaratırsan müşteri çekersin..

• lan lı lunlu konuşma dükkanına geldiğimde yeter:D:D çiçek sat beni de yanına al

• cafe aç tam ergenlerin olduğu bir yere aç. çünkü onlarda sürü psikolojisi olduğu için biri bir yere gidince diğerleride akın ediyor adınıda duyurdun mu oh kebap :D samimiyetide kurarsın en azından mekana girince kasılmazlar. nargile yemek bilmem ne her şey olursa cafede güzel işte

• valla çiğköfteci ac bence :)

• zorluklara rağmen başaranlar -türkiye kitabını okumanı tavsiye ederim :)

• tamam hemen alıyorum :) sağol

• acaip ilham veriyor :)

• hadi ya tamam aklımda :) hemen okumalıyım

• lokanta işine felan girmede

• İnternet cafe aç veya marka olmuş ünlü bir çiğköftecinin bayiliğini yap,çiğköftede gerçekten para var,ama mümkünse Oses veya Tatlıses dışına çıkma,batabilirsin.

• bebek kıyafetleri ve malzemeleri sat. devamlılığı var. hergün biri doğuruyo. :)

• kaıdn iç çamaaşırı tuhafiye bir arad olur bak

• köfteci aç

• nereye açıcaksın ? mesela sen kuaför açıcaksın diyelim ama açıcağın semptte 4 tane var diyelim sen nasıl iş yapacaksın ? bak önce açıcağın yeri araştır sonra orada ne eksik ona bak yoksa iş yapamasın

• don satdonculukta rekabet fazla ..ucuza satan işi götürür..

• yok kız her köşe başında var :(

Yükleniyor...