Kizin arkasindan sarki söyleyen erkek ne ister :)

Gizli Üye
Arkadaslar sorum acik ve net ya...is yerinde bir cocuk var ve bu beni gördügünde arkamdan olsun yüzüme karsi olsun bir sarki var hep bagira bagira o sarkiyi söylüyo...hemde diger arkadaslarinin yaninda:) Sarkida su: Bir tas attim pencereye tik dedi anasi cikti kizim evde yok dedi vay vay, inanmazsan cik ygel yukari bak dedi armut dalda kiz balkonda sallanir vay vay seker yemis dudaklari ballanir vay vay...

delimi bu cocuk yoksa biseyler mi söylemek istiyo :) Haha ama hem hosuma gidiyo hemde cok komik...lütfen bir fikir verin
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar bugünde bir baska sarki söylede :) Kizlar kizlar gelem mi yanaginizda öpemmi, siz ananizin koynunda, ben soguktan ölem mi :)) Deli mim yoksa ben bunun hoslantisindan kesin emin mi olmaliyim :) Aman Allahim ya bu sefer bide kalbim carpti sanki :)
Kizin arkasindan sarki söyleyen erkek ne ister :)