Sevgilin seni gerçekten seviyor mu nasıl anlarsın?

Sevgilinin gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlarsın? gerçekten sevilip sevilmediğini öğrenmek için ne yapmak gerek?cevaplarınızı bekliyorum.. teşekkürler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir papatya koparır,seviyor sevmiyor seviyor... :D:D...Bu soğuk şakanın ardında aklıma gelen güzel bir sözü paylaşmak istiyorum :"Senin için yapraklarını kopardığım papatyalardan özür diledim dün gece. "Haklısınız dedim, ne sevdiği belli, ne sevmediği.." [P. Neruda] ..

• cevap güzeldii tesekkur edıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • dimi güzel söz :))..

• en iyi cevap için teşekkür ederim :).Sanırım en üsste birinin yorumu silinmiş yoksa ben kendi kendime "dimi güzel söz" dicek değilim :D:D..

Erkekler Ne Diyor 7

• Belli bir olgu değildir bu. Ağlarsa seviyordur,hediye alırsa seviyordur gibi olmaz olamaz. Hiç kimse aynı değil,kimisi sevgisini satırlara döker kimisi içinde yaşar.. Ama sonuç yine acı,yine hüsran.. Orhan Gencebay'ın harika bir sözü var ''Eğer aşka ceza verebilseydim,benim gibi sevmesini isterdim''

• aynenn .. yorum için tesekkurler :)

• sevmese sevgilin olmazdı

• bazılarının sevgisi sahtedir ama sevıyorum der sevmez

• Bakışlarından anlarım sıcak sıcak gözlerinin içine baktığı sürece seviyodur

• yorum için tesekkurler olabılır :)

• Zor zamanlarında seni bırakmak yerine destek oluyorsa..

• şefkat hissiyatını senin üzerinde de deniyorsa.

• bu test metodu ile çözülmez,ancak bakışlar,dokunuşlar la kendini belli eder,sıcak bir merhaba ,seni seviyorum un söyleniş şekli,az ama öz bir telefon bile öenmli...daha çok sıralayabilirim ...

• yillar gecip her kosulda ve her halinde yaninda sadiksa seviyordur.

• imkanlar yüzünden yanında olmayabilir o zaman sevmıyo mu dicez

• yaninda olmak, yasamak değil :) senin destegin olmak binlerce km otede olsa bile

• evrime inananlara inanmayanlara söylüyorum... arkadaş kuyruk sallayamıyoruz... o yüzden herkesin bir metodu var... kimisi gülle gösterir kimisi tebessümle kimisi başka bişeyle... kimisi de içinde yaşar... öğrenmek de sezgiyle olur... öyle ÖSS usülü secenek doldurmayla değil... hissedersin zaten...

• cevap için tesekkürler :)

• Öncekileri Göster
    • bazıları vardır sevmez sevıyorum der senın için bişeyler yapar ama sevmez sırf sen onu sev die yapar bazıları sever ama hıc bısey yapmaz sadece severr..

• x-rayden geçir:D ya bildiğin vücut dilini tara...

Kızlar Ne Diyor 12

• yazı tura atarım tura geliyorsa seviyor yazı geliyosa seviyor.

• :D cevap güzel tesekkürler :)

• her halükarda seviyor işime o geliyor :)

• yazı gelirse seninim tura gelirse benimsin falaaan :D

• anlayamazsın.

• aynennn :(

• fuzuli'ye sormuşlar:sevmek mi daha güzel sevilmek mi? fuzuli demiş ki:sevmek güzel çünkü sevdiğini bilirsin ama sevildiğinden asla emin olamazsın...

• cevap harikaa tesekkür edıyorum

• bu sorulardan gına geldi vesselam:) bunun net bi cvbı yookk

• bence olmalı

• olamaz olursa saçma olur olmamalı daha ne diyim.her yiğidin yoğurt yiyişi başkadır;)

• hm nese cevap için tesekkur ettım

• sahsen sureklı aramasından,24 saat mesaj atmasından,sureklı hedıyeler almasından ben sevgısını anlamam.zor gunumde yanımdaysa,agladıgımda uzuluyorsa,sevdıgını soylemeyıp bellı edıyosa,bana guven sagladıysa ben o adamın sevgısınden suphe asla etmem

• anladım yorum için tesekkurler :)

• Tavırları, bakışları, hal hareketleri...

• olabılır cevap için tesekkurler

• Gözünden anlarım.

• hmm ama nasıl ?

• içi ışıldar aşk bakışa yansır görmeden anlayamazsın

• tamam anlaadım galiba demek istedigini :) cevap için tesekkürler :)

• face sine bak anlarsın :D

• bakıyorummmmmmm amaaaa arkadaş olarak ekle yazıo :D

• bak canım 4,5 yıl sevdigim adam face ye girmeme onu eklememe izin vermedi neymis arklarım seni ekler ters bi durum olur ben afietle yedim 9 ay aldatıldım en son face bi profil kızla cıkıomusss aklında bulunsun

• hmm sagol gercekten ikinci defa aldatılmayı kaldıramam ama şifresi bende yanii o konuda rahatımda şu msn d-beni rahatsız edıyo bütün konusmaları ordan yapıyo

• bende cok merak ediyorum dogrusu

• aynen
      :D

• herkes sevgisini farklı gösterir.

• cevap için tesekkürler :)

• reca:)

• birşey yapmana gerek yok:) onun sevdiğini anlamazsın davranışlarından 'hissedersin' .emin ol seviyorsa gerçekten onun gözlerindeki o sıcaklığı görürsün,hal ve hareketlerinden,ses tonundan vs. hissedersin. sezgiler ön planda:)

• tamam :D yardım için tesekkur ettim :)

• baska bir telefon numarasından işlet merhaba cnım falan diye başka kadınmış gbi şurda buluşaln felan de oltaya geliosa sevmiyodur zaten buluşmaya gelirse sen git ama sakn caktırma sen olduğunu..:D

• denedim yemedii :) cevap için tesekkürler :)

Yükleniyor...