Seni seviyorum diyor, o kız yokmuş gibi davranıyor, ne yapmalıyım?

geçen sene hayatıma birisi girdi ve aramızda bişeyler oldu. yaşadıklarımıza hiç bi zaman isim koymadık yani sevgili olma durumu yoktu o bana hep yakınlaştı ve bende hep uzaklaştım. çünkü annemin hiç bi zaman onaylamayacağı bi ilişkiydi. ve yaşadıklarımızı annem öğrendi ona ulaşmamı engelledi hiç görüşemedik. yaklaşık 5 ay sonra yani bikaç hafta önce bizim kapının önünde gördü beni ve aradı. konuşmaya başladık hergünde konuşuyoruz. 2 gün önce bana beni sevdiğini onunla olmamı istediğini söyledi. bende sevgilisi olduğu için kabul etmedim ve madem beni seviyosun neden hala o kız var diye çıkıştım. oda sevgilisinin bekaretini aldığını söyledi ve onu bırakamayacağını belirtti. bende 2. kişi olamayacağımı söyledim. o hala yalvarıyor seni seviyorum diyor, o kız yokmuş gibi davranıyor ve beni kıskanıyor. ne yapıcam ben şimdi? yardım edin lütfen..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• Birazcık düşün güzel kızım boyle bi tipten ne beklersin.. kimseden yorum almana gerek yok kendin karar ver

• +Sevgilin var mı?-Yok.+Yaktım çıranı ben sevgilin.-Aşkım valla babam sandım.+Ben baban kırdım kemiklerini.-Baba valla kuzenim yazmış.+Amcanda burda zaten bekleyin geliyoruz :D

• kızım cidden salaksıznız ha diyecek biside bulamıyom baska erkek bulamadınmı ?

• Annen bir sey biliyormus da onaylamiyormus demekki. Bir de adam baska kızla cikiyor artı baya baya carpik iliskileri var. Hala cevabı düsünüyor musun ?

• aman uzak dur hata yapma bekaretini almıs kızın bırakamıyo..bu kadar hızlı bir erkek sana gitmez..ailende cok uzulur onları dusun derim...seninde bekaretini kandırıp alırsa ozaman vay haline derim kalbindeki dusuncelerle aklındaki dusunceleri iyi tart karar ver. o kızın yerinde olmaz istermiydin o durumda...

• uzak dur senden ayrılır bekaret düşmanı

Kızlar Ne Diyor 1

• Gorusme o kiza yaptiginin aynisini sana yapacak o kizin yerinde sen olabilirsin seni seviyorsa neden hayatinda o kizla beraber olmus

Yükleniyor...