16 yaşında bir kızın psikolojisi ve ne yapacağım allahım ben?

Gizli Üye
Benden 2-3 yaş küçük bir kız 16 yaşında ve çok tatlı istediğim birisi, neyse tanışma faslı oldu telefonunu aldım bazen konuşuyoruz. Kız sürekli arkadaş grubuyla takılıyor, çok fazla yan yana gelemiyoruz, o yanıma gelince ( oda benden biraz olsun hoşlanıyor erkekler hemen anlar bu arada) konuşacak konu bulamıyoruz en fazla 2-3 dk yanyana gelebiliyoruz:) Ben bile lise1 yıllarımı hatırlıyorum geçmiştir utanma konu bulamama vsvs ama hala içimde bir yerdeymiş demekki:)) kızla 3-4 gündür konuşmuyorum bugün hafta sonu ve bayadır mesajlaşmıyorumda onun yazmasını bekliyor değilim ama 16-17 yaşındaki bir kızın psikolojisi ne olabilir ki bayanlar ve erkekler? Sizce o benim yazmamı bekliyor mudur? Ne yapmalıyım? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler ☺️
16 yaşında bir kızın psikolojisi ve ne yapacağım allahım ben?