İzmir´in Kızları neden bu kadar çok güzel?Ve Hepsinin sevgilisi var

Gizli Üye
Ben normalde İstanbulda yaşıyorum günü birlik İzmire gittim hakikaten çok güzel kızlar var özellikle çok bakımlılar ve gittiğim her ortam aşıklar doluydu yani her gencin neredeyse sevgilisi var ama erkekler çok çirkin bir kıza bak yani birde erkeğe erkekler tamam yakışıklı olmayabilir ama çokta bakımsızlar kıyafetleri falan bizim İstanbulda böyle değil

İzmir´in Kızları neden bu kadar çok güzel?Ve Hepsinin sevgilisi var