Kızlar, Aynaya bakın, sizce de Yakışıklı ve Kaslı erkek hayalleriniz biraz ÜTOPİK değil mi?

Gizli Üye
Sitede de görüyorum hep buraya konu açıyorsunuz yok şu falan ya da insanların fotoğraflarına yorum yazıyorsunuz öyle öyle falan. Peki ya siz?
Evet böylesiniz ;
Kızlar, Aynaya bakın, sizce de Yakışıklı ve Kaslı erkek hayalleriniz biraz ÜTOPİK değil mi ?

Ve hayaliniz BU yani? Bundan başkası olmasın istiyorsunuz?
Kızlar, Aynaya bakın, sizce de Yakışıklı ve Kaslı erkek hayalleriniz biraz ÜTOPİK değil mi?

Hadi böyle olsanız TAMAM BE diyelim ;
Kızlar, Aynaya bakın, sizce de Yakışıklı ve Kaslı erkek hayalleriniz biraz ÜTOPİK değil mi?

Sonuc olarak sizlere;
Hayaller ütopya
Hayatlar şırnak

Kızlar, Aynaya bakın, sizce de Yakışıklı ve Kaslı erkek hayalleriniz biraz ÜTOPİK değil mi?