Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bir erkeği peşimizde nasıl koşturup aşık ederiz?

bir erkeği peşimizde nasıl koşturup aşık ederiz beyler bayanlar deneyenler denemeyenler akıl fikir sahibi olanlar yardımlarınızı bekliyorum... Yardımı dokunana gönülden diliyorum cennete gitsin :))

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben koşmam Koşturturum . Paran varsa bütün kızlar senindir . Nefret ediyorum sizlerden

0|1
    0|0
    • ++..canları yanınca da NEDEN diye sormaya gelirler..

• Ah siz kızlar paranın kokusunu aldınızmı kulumuz köpeemiz olursunuz elimizi çektikmi başa belasınız

• eski sevgilimin hesaplarını bile ben ödüyordum be napayım paralıyı aşk bin basar bende :)

Erkekler Ne Diyor 14

• 7 dağ dolaştıran kuşları bilir misin? çalıdan çalıya sıçrayarak bir avcıyı yedi dağı dolaştırıp akşama eli boş gönderirmiş.

0|0
    0|0
  • vaktini daha değerler için harca

0|0
    0|0
  • avatara fotoğrafını koy bak bakalım noluyor :D

0|0
    0|0
    • site peşimden koşar :D çirkin değiliz yahu

• şimdilik benim olsun sonrasına bakarız ben terketmem ble iyi bakarım aldatmam sadık olurum ama işte olsun benim hem cokta severim

• Oyuncak ayı olsa karşı taraf he derim de öyle değil be abla...Sen bıkarsın ,böyle düşünmekle üzülürsün karşı tarafı da üzebilirsin.Böyle bir düşünceyle sevilmez.Ya da ben çok saf düşünüyorum

• adam kadınları tanıdıysa en fazla 2 adım gelir kadında 1 adım gitmiyorsa uğraşmaz pek fazla işine bakar. Eskidendi kaçan kovalanır olayları.

0|0
    0|0
  • sen bana bir adım at, ben depar atarak yanına varırım. sıkma canını sen . asık da oluruz maşukta :)

0|0
    0|0
    • seni değil ama onu istiyrum:(

• 19

• unutursun Mihriban sen de unutursun . seker kız kendiyi :) eğlenmene bak zehretme beyhude seylerle hayatı :)

• bir gün iyi davarn bir gün kötü senle ilgili sabit bir fikir elde edemesin çözemesin seni karşındaki ergen bir karakterse perişan edersin

0|0
    0|0
  • kim dövüyor

0|0
    0|0
  • kendi kendine gelin güvey olursun kimse kimsenin peşinden koşmaz çok zor

0|0
    0|0
  • Erkeğin canı yanmışsa hiç bir şekilde peşine takılmayacaktır

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin peşinden koşturursan aşık edemezsin ;)

0|0
    0|0
  • O erkek peşinden koşmayacak. Otur evinde kazak falan ör sen.

1|0
    0|0
  • sen bu kafayla cehenneme gidersin yalnız :D

1|1
    0|0
  • sen tam bir cadısın :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu öyle tavsiyeyle olacak şey mi allahaşkına.hem niye peşinden koşturmak istiyosun ki

0|1
    0|0
  • neden istiyorsun birilerini arkandan koşturmak

0|0
    0|0
    • aşık olsun işte ya sevgiden anlamıyolr bde böyle deneylim

• başka yol dene bence bu işe yaramaz

• Annesi gibi şefkat gösterirken aşkı yaşatırsan sana aşık olur.

Ya da kolaya kaçıp ben hiç trip atmıyorum de.. O kadar bunalmışlar ki yazık :)

0|0
    0|0
    • tepemize çıkar o zamanda zaten öyleyim şuan ben koşuyorum peşinde :D

• Hahah :D tamam ekle canım şimdi yatıyor ben sonra taktikleşiriz :)

• lily_05@w,ndowslive.com buraya atarsn mail nerden ekleşirsek :D

• bu nasıl bir teşvik pirimidir ya :D sağol sen dedin ya cennetliğiz valla :D

0|1
    0|0
    • ++. 3 gün sonra da saçma sapan bir soruyla gelir zaten.. canım yandı, şööle oldu böle oldu,benim yüzüm gülmicek mi falan )

• takmamış gibimi görünsem acaba içim içiimi yiyo be nasıl sinir oluyorum o sürtüğe ölsün pis:(

• kıza kıskandığını belli etmede çekemiyo beni demesin :D

Yükleniyor...