Bir erkeği peşimizde nasıl koşturup aşık ederiz?

bir erkeği peşimizde nasıl koşturup aşık ederiz beyler bayanlar deneyenler denemeyenler akıl fikir sahibi olanlar yardımlarınızı bekliyorum... Yardımı dokunana gönülden diliyorum cennete gitsin :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben koşmam Koşturturum . Paran varsa bütün kızlar senindir . Nefret ediyorum sizlerden

• eski sevgilimin hesaplarını bile ben ödüyordum be napayım paralıyı aşk bin basar bende :)

• Ah siz kızlar paranın kokusunu aldınızmı kulumuz köpeemiz olursunuz elimizi çektikmi başa belasınız

• g.tüm g.tüm yanarsın inş bir kızda seni böyle üzer sonrada yazar buralar bende bir tarafını kır derim he canım iyi mi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• adam kadınları tanıdıysa en fazla 2 adım gelir kadında 1 adım gitmiyorsa uğraşmaz pek fazla işine bakar. Eskidendi kaçan kovalanır olayları.

• sen bana bir adım at, ben depar atarak yanına varırım. sıkma canını sen . asık da oluruz maşukta :)

• unutursun Mihriban sen de unutursun . seker kız kendiyi :) eğlenmene bak zehretme beyhude seylerle hayatı :)

• 19

• şeker de ne yin nesi kaç yasındasın çocuk !

• Öncekileri Göster
  • avatara fotoğrafını koy bak bakalım noluyor :D

• Oyuncak ayı olsa karşı taraf he derim de öyle değil be abla...Sen bıkarsın ,böyle düşünmekle üzülürsün karşı tarafı da üzebilirsin.Böyle bir düşünceyle sevilmez.Ya da ben çok saf düşünüyorum

• şimdilik benim olsun sonrasına bakarız ben terketmem ble iyi bakarım aldatmam sadık olurum ama işte olsun benim hem cokta severim

• içinden biri çıkar olursun aşık :)

Şaka maka eğer birine aşığım diyorsan ve peşinden koşturmak istiyorsan ya kendini tatmin etmeye çalışıyorsun veya sevmek nedir bilmiyorsun.

Anlıyorum;kız olduğun için sevilmek istiyorsun O gelsin beni bulsun gelsin diyorsun... Fakat eğer istediğin gerçek bir aşk ise o iş zor, emek harcaman lazım.Lakin öyle gönül eğlendireyim benim de osun diyorsan dediğim gibi kim olursa olsun az pas ver karşılık bulursun.Güzelim diyorsun zaten...

• Öncekileri Göster
  • kendi kendine gelin güvey olursun kimse kimsenin peşinden koşmaz çok zor

• 7 dağ dolaştıran kuşları bilir misin? çalıdan çalıya sıçrayarak bir avcıyı yedi dağı dolaştırıp akşama eli boş gönderirmiş.

• vaktini daha değerler için harca

• O erkek peşinden koşmayacak. Otur evinde kazak falan ör sen.

• sen tam bir cadısın :)

• cadı diil,başa bişey (biiiip)

• bir gün iyi davarn bir gün kötü senle ilgili sabit bir fikir elde edemesin çözemesin seni karşındaki ergen bir karakterse perişan edersin

• sen bu kafayla cehenneme gidersin yalnız :D

• bazılarını oraya da almazlr ++

• Bir erkeğin peşinden koşturursan aşık edemezsin ;)

• Erkeğin canı yanmışsa hiç bir şekilde peşine takılmayacaktır

• kim dövüyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Annesi gibi şefkat gösterirken aşkı yaşatırsan sana aşık olur. Ya da kolaya kaçıp ben hiç trip atmıyorum de.. O kadar bunalmışlar ki yazık :)

• lily_05@w,ndowslive.com buraya atarsn mail nerden ekleşirsek :D

• Hahah :D tamam ekle canım şimdi yatıyor ben sonra taktikleşiriz :)

• ekleşelim bir yerden :D çok ihtiyacım var ya kafayı yedm vlla:D

• Öncekileri Göster
  • bu öyle tavsiyeyle olacak şey mi allahaşkına.hem niye peşinden koşturmak istiyosun ki

• bu nasıl bir teşvik pirimidir ya :D sağol sen dedin ya cennetliğiz valla :D

• kıza kıskandığını belli etmede çekemiyo beni demesin :D

• takmamış gibimi görünsem acaba içim içiimi yiyo be nasıl sinir oluyorum o sürtüğe ölsün pis:(

• çocuğa o kızı kötüle olmamı :D

• Öncekileri Göster
  • neden istiyorsun birilerini arkandan koşturmak

• başka yol dene bence bu işe yaramaz

• aşık olsun işte ya sevgiden anlamıyolr bde böyle deneylim

Yükleniyor...