Kadınlar neden seksi giyinmek ister?

Açık saçık giyinmeden seksi giyinmeyi başarabilen kadınları yolda görmek estetik olarak güzelde ilişkiniz olan kızın öyle giyinmek istemesi hoş değil. Güzel giyinmek diye bir şey de var ama artık zamane kızları resmen pavyon kadınları gibi giyinmeyi güzel giyinmekle bir tutuyor.NEDEN?

Güncellemeler:
güzel giyinmiş kıza hayran kalınır (örneğin kavak yellerindeki aslı (utandım)) ama seksi kız hayal edilir (örneğin nez) kimse kavak yellerindeki aslıyı hayal etmez çünkü o seksi değil ama daha yukarıda bir yerde yani zamane kızları her görenin +18 hayal kurmasını mı istiyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya birak isteyen istedigini giyinsin sexylik ciplanmak degildir sexylik estetiktir.

• kızın kendisine ve birlikteliğine saygısı var ise...böyle bir toplumda giydiğine dikkat eder...son cümleniz için tebrik ediyorum sizi...pavyon kadını benzetmesii cuuuk diye oturdu =)

• kişisel tercihlere bu kadar kötü bir yorum yapılması içler acısı...

bu seksi giyinen kişi yarın sizin "kızınız" olabilir..

• benim kızım ise olmaz...

• Acik sacik giyinmem. Sevmemde.. Ama sayet acik giyinen birisi olsaydim guzel buldugum icin degil erkeklerin bana dikkatlerini cekmesi icin acik giyinirdim.. Yalan yok bi cok.kadinda erkekler ve ayrica kadinlar baksin diye aciorlar... Evli oldugum zaman misal neden evde acik sacik giyiniyimki? Tabiiki esimi etkilemek icin e bazi kadinlarda erkekleri etkilemek icin oyle don atlet geziorlar sehrin anagobeginde.. Ellemeyin daa...

• Bence erkeklerin goz mercekleri seksi gormeye programli.Kor nokta da bile olsaniz niyeti varsa herturlu sizi +18 duslerine dahil edebilir.

• ne kadar ayıııp kesinlikle katılmıyorum erkekle ergen farklı şeyler.
      de o senin avatardaki resimdeki kızın amacı nedir öğrenmek istiyorum. :)

• Öyle giyinmesini yadirgamicaksin çünkü günümüzde bayanların dekolte giyimli olanlarinda artış var ve erkeklerin göz hapsine takiliyo normal olarak kiz arkadaşında diyoki ışte bari ben giyiniyim gözü benden başkasını görmesin.beni bırakıp onlara gtmesin diyedir

• yav bu ukraynalılar ruslar filan diyorum ben tanıştım birkaç tanesiyle güzel olmanın yanında mütevazilerde acaba ithal etsek ? türkçe öğretsek diyorum olurmu olur :))

• zaten onlarında türkçe öğrenmeye yatkınlıkları çok fazla.. sanki sanırsın fabrika ayarlarında yüklü çok zorlanmassın :))

• Seksi olmanın bol bol dekolite açmakOlmadigini bilseler acmazlardi yakayıPacayi

• e seksi olmak istemiştir. çok kolaymış ya bu soru.

• Evet her bakan gece oturup bizi düşünerek çavuşu tokatlasın istiyoruz.

• bu deyimi de bir tek sen kullanıyorsundur sanırım

• Öncekileri Göster
    • Atarlanmayın kafi derecede atarlıyım.

• bu deyimi çok kullanan duymadım
      zaten ilk olarak american pie ile meşhur oldu :D
      tabi siz yeni kuşak daha ii bilirsiniz

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen bizde öyle giyinsinler istiyoruz, gerçek.

• Herkesin beğenileri farklıdır .Bol dekolteli bir kadın bana seksi gelmez , kadınlar seksi olacağım düşüncesi ile yapıyorlarsa belirli bir kesime hitap ediyorlar demektir .

• Dikkat çekecek o kadar büyütüp kafa çevirmeye değecek zekası da varsa tadından yenmez olacak.Sonra genç ergen sabaha kadar kedi aslan kedi aslan hayal kuracak.

• Çünkü seksi giyinmek erkekleri tahrik eder, bunu bildikleri için de seksi giyinirler.

• seksi olmak için

• Sexxii gözükmek için olabilirmi :D ?

• dikkat çekmek için olsa gerek...senin dikkatini çekmiş ki bu soruyu sordun :)

• başka seçenekleri yok ne yapsınlar

Yükleniyor...