• Sor
  • Bence

Öpüşmek için ne söylemeli ve ne yapmalıyım?

Üç kere çıktık. Birbirimizden hoşlanıyoruz. o çok çekingen duruyor. onunla öpüşmek istiyorum. nasıl davranmalıyım. ne söylemelim ve yapmalıyım.

Güncellemeler:
lütfen ciddi cevap verin. dalga geçmeyin.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Boğazını sık yapış dudaklarına

• Çok şiddetli be

• Öncekileri Göster
    • Evet ama hatun kişi yapacak onu erkek kişi yaparsa olmaz zaten bi gramlık canınız var onuda sıkıp alalımmı:D

• He tamam o zaman. :))

Erkekler Ne Diyor 27

• Bir şaka yap sana güzel bir iltifat etmesini bekle, canım benim ya de boynunu öp sonra dudagını öp

• dudaklarını ısırıp gözlerini kısarak bakarsan bikaç level birden atlayabilirsin:D

• mesela?:D

• yaklaş...yaklaş..yaklaş :DDD

• Çok ataşlı :D

• Öpüşmek zorundamısın? Acil öpüşme hattını ara istersen ?Bırak erkek öperse öpsün. Neden kendini koyveriyosun?

• tut öp.

• bence çok acele etme

• bak sen beni dinle oturun romantik bi mekanda, yavaşca yaklaş ona ve öp o utanıyorsa ilk adımı sen at birşey olmaz daha sonra durmadan öpüşmek ister yalnız haberin olsun :)

• Öp Beni Ricep Yi Beni Ricep Dıyebılırsınız...

• aniden çok mutlu ol telefondan bi haber al havalara uç arada yanlışlıkla dudaktan bi öpücük bırak şahsen hayır demezdim. yada eve at çocuğu (ne şanslı çocuk ama ) yada ıssız bir yere götür öp öpemezsen kaçamak kaçamak dudaklara bak olur olur erkek illaki yapar dayanamaz :)))tabi birde biliyorsa öpüşmeyi daha önce öpüşmediyse öpemezde seni :)))

• Dudaklara bak kaçamak kaçamak. :)) Bende aynı durumda kalmıştım tabi o zamanlar biraz toy olduğumuzdan kızın öpüşmek istediğini düşünemiyoruz. Aklımız başka yerlerde tam ergenim ege kampüste yiyişme mekanına götürdü beni yanaklarından filan öptüm bunu istiyor heralde diye baktı bende iş yok dudağa yapıştı iki saniye bıraktı bide utanmıştı :)) ulan ergenlik ne güzel şeydi.

• senı opebılırmıyım de tabı yanaktan gerısı gelır korkma :)

• siz çok geç kalmışsınız :)))bir kere çıkanlar öpüşüyor :))çağa ayak uydurmak lazım :P

• her çıktığınla amaç ,opusmek mı,yolda gecenlerde var ,eger amaçsa.

• Bu konu hakkında trip at ona. " Senin dudaklar konuşmaktan başka bir işe yaramıyor herhalde ?" gibisinden. Tavsiyem; ilk öpücüğü ondan bekle. Saygılar..

• yanaktan opuyormus gıbı yap sonra basını cevır dudak dudaga gelırsınız sevgılın odun degılse anlar zaten

• Evde beraber alkol kullanın gerisi gelir.

• ellerini yüzüne doğru götür yanaklarına birleştirip dudaklarına bak gözlerine bak iki kez böyle yapıp yapış deli gibi emmmm

• yuhhh daha nelerr yhaaaa:D:D

• gel sevışelımde.

• dudaklarını çekici hale getir güzel bi koku sür ve biraz cilve yap gerisi gelir

• canın istiyorsa tut yakasında çek öp :Dsonrada şaşkın suratının izle gül :D

• ee ben ciddiyim
      ne var bunda 22 yaşında bir kız sevgilisini öpecek özgüven sahip olmalı

• Yaklaş ona senden ışık gördümü devamını getirir

• Şöyle omzuna koy başını yanaktan başla gerisi gelir. Tabi oda odun değilse

• Nerde ya Senin gibi sevgili :D

• Hiç mi film izlemiyorsun arkadaşım.

• Yapıştır.

• hiçbişey söyleme yapış dudaklarına...

• yakınlaş işte çok utangaçsa önce biriki birşey içir sonra kafası güzelleşince biraz daha yakınlaş gerisini o halleder zaten. halletmiyorsa biraz daha içir. öpüşene kadar içir. öpmesse sarhoş edip uzaklaş. belki başkaları onu öper ..

Kızlar Ne Diyor 16

• ona çok yakın dur etkilenir kesinlikle senden.

• Yanaş yanaş dudaklaını uzat

• yanaşırken g*tüm g*tüm yanaşıyoruz değil mi?:DD kurnassss

• Öncekileri Göster
    • O ne biçim şey ya dudaklarını uzat :) Tam terlikle yapuşturmalık :D

• hayır kafa atmadım dayanamdı yapıştı çocuk :))

rosa55 gözlerde kapalı gibi ama yalan kirpiklerin arasında kesiyo:))

• hadi gel öpüşelim diyemiceğine göre :)Öpüşmek istiyorsan tutup öpeceksin dudaklardan arkadasım :)

• aynen katılıorum sana istemekle kalmıcaksın icraati faliyet kurallarını uygulaycaksın bızzat :DD

• aynen yaaaaaaaaaaa beklersen bekledıgınle kalırsın walla :D

• sen ona yakın davran o zaten senden gerçekten hoşlanıyorsa bir atak yapacaktır.. Ama hala yapmıyorsa kusura bakma ama gerektiği kadar etkilemiyorsundur.

• kavgada söylenmez.

• Öncekileri Göster
    • seksi olmadığını bilsin diyosun yani. :D

• :D:D yani eğer çocukta bi atak yoksa ya erkeklik problemi var yada aklında başkası vb durumlar :

• Roller degismis iste erkegim de sonra boynundan tut op mucuk

• ahaha

• niye bu kadar acele ediyorsun ki...bırak o öpsün seni bence...

• öpüştük, çok güzelmiş.

• :) hadi hayırlısı...

• Acele etme zamanla gelir zaten ama ille opmek istiorsan sus ve bakismalariniz cok olsun bakis etkiler olmadi cocuklar gibi bebek gibi konus bi tane opebilirmiyim diye sor yok diyecek hali yok ya baktin yine madi salaga yat..))

• Ay çok geç kaldın koş öp şu çocuğu.

• Direk yapuş dudaklarına. Ciddiyim. Daha ateşli.

• Kımıjımı olmuşda abidik gubidikte hanimiş kımızıda

• Öncekileri Göster
    • erkek mılletı o yaşlarda ödü patlar bır kafta kendine gelemez hahaha, kesın lıse bırdır bunlar:))

• Hahaha lise 1 ler hep öğlenci olur ya :D

• Yapismalisin dudaklarina.O cekin sen cekin bu yol cekilmez.

• ne olursa olsun(?) çekilmez:DD

• Öncekileri Göster
    • cobain hep siz mi sacmalicaksiniz :D
      Karisma!:D

• ahaha tamam :D

• gözlerinin içine bayık bayık bak kafanı yamultup yaklaş :D artık mesajı alıp harekete geçmiyosa salaktır :D

• utanırım öyle yapmaya

• Öncekileri Göster
    • ahahah:D kabiz olmus gibi bakarsa ne olur?:D

• :D:D kupa kızı alemsin

• Heyy egilsene yakanda bit var de O saskinligindan faydalan öpHep siz mi kandircaginiz .p

• bu soruyu sevgilin soraydi iyiydi.rollerde karisiklik olunca sevmiyorum.öp gitsin.

• yadırgadım

• neden

• Öpüşmesen de olur

• e öpsene doğrudan. buna da mı taktik lazım? yuh.

Yükleniyor...