Aşağıdaki kombinlerden hangisi ilk buluşma için uygundur?

Arkadaşlar yarın erkek arkadaşımla sinemaya gidicez ayrıca ilk buluşmamız . Mavi kazak , beyaz saat , çizme kot kombini mi , kırmızı lacivert beyaz siyah renklerini barındıran gömlek altına kot siyah converse mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• Etek giymelisin:) Kontrol edilebilirlik açısından:=))

• Kırmızı lacivert beyaz siyah renklerini barındıran gömlek altına kot siyah converse. diyorum

• Dişlerin fırçala naneli sakız çiğne bir tanede ona verseni sinemada öpecek kalanı detay

• tamam elini tut o zaman
      her erkekte aynı cesaret yok

• ben mi ? abes kaçardı bence daha flört ediyorduk. hem niye utansın ? 3 aydır tanışıyoruz .D

• ee sen öpeydin
      utanmıştır belki :D

• Öncekileri Göster
  • oohhoo hangisi daha çok yakışıyo nerden bilelim biz

• Ne giyersin bilmem fakat çizmeyi kesinlikle giy derim.

• mavı gıy mavı ozgurluk barıs huzurluluk denızı ve sınırsızlıgı sımgeler ılk bulusmanız oldgu ıcın ıyı olur :P kırmızıda kendıne guven ve mutluluk sımgsı ıkısını gıyeblrsn gıy ıste kfana gore :)

• Ilk i güzel ama ikincisi daha iyi kendine güvendiğini simgeler.

• Renklerin anlamına bak google :D

• güvenle ne alakası var acaba açıklayabilir misiniz :)

• ikincisini giy bence

• bence birinci kombinini giy

• Lacivert ve maviden nefret ederim. Siyah ağırlıklı giymeni tavsiye ederim

• çizme kot her daim(kot eğil ama

• teşekkürler :)

• 2.tercih o zaman

• ya turkuaz boğazsız kazak (düz) kot çizme , ya kareli siyah kırmızı lacivert beyaz renk bulunduran gömlek dar kot çizme .

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• kırmızı lacivert beyaz siyah renklerini barındıran gömlek altına kot siyah converse

• kırmızı lacivert siyah beyaz renkleri bir aradaysa ekose gömlektir diye düşünüyorum. ekose güzeldir. altına kot çizme bence. beyaz saate gerek yok. kemer olursa da güzel olur.

• Aynada kendini hngisiyle özgüvenli hissediyorsan onu giy.

• aynaya bakınca en cok hangisinde aklın kalıyorsa ve rahatsan onu giy. icicnde kesin cizme olsun ama

• ilk kombın daha ıyı

• İlk konbin daha hoş gibi ama hangisinin daha çok yakışacagını bilemeyiz =)

• ılk kombın daha hos bence

• birincisi

• ilki daha iyi ikincsi bana çok yorucu geldi..

• ilk kombin

Yükleniyor...