Bana "saftan ziyade sadesin" dedi. Ne demek istedi tam olarak?

Gizli Üye
Arkadaslar merhaba. Bana surekli sms yazan, sinifta benimle ilgilenen bir cocuk var. Bir saka yapti ve ben ciddi zannettim. Sonra saka oldugunu ogrendikten sonra "cok safim dimi" dedim. O da dedi ki "saftan ziyade sadesin". Ama ben tam olarak ne demek istedi anlamadim cunky turk degilim. burada misafir ogrenci olarak geldim birkac yilligina. Bir erkek sade ve safsin dedigi zaman ne demek istiyor tam olarak? Onu sormadim cunku daha fazla iltifatlara veya her neyse ise devam etsin istemedim.
Bana "saftan ziyade sadesin" dedi. Ne demek istedi tam olarak?