• Sor
  • Bence

Yeni bir imaj istiyorum yeniden kendimi yenilemek.

birde beyaz ten hangi renk çok güzel gösterir.iyice bugüne kadar hep doğal alımlı bir kız olmadım artık alımlı olmak istiyorum lütfen bu konudaki zevkli kızlardan fikir bekliyorum yapan varsa lütfen fikirlerini söylesin.çok beyaz deyilim.açık buğdaya yakın güzel birde gözlerim mavi kendime yepyeni bir imaj istiyorum ama lütfen dalga geçenler yazmasın.

Güncellemeler:
yani artık bu kalıptan cıkmak istiyorum. koyukumral saclarım varuzun
yılradır 33yasındayım hep bu sac modeli hep bu renk kulandım sıkıldım artık bu halden
ya hic boyatmadım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızıl olursan mavi gözlerin daha ortaya çıkar.

• evet koyukıızl dusunuyorum aslında birde 38beden kilolulumuoluyor ya

• Öncekileri Göster
    • balık etmi imdat hayır 38beden balık etmi oluyor

• Adım atmışsın ama ben severim, kız dediğin kuru kemik olmamalı.

• kendine bir imaj yapmak istiyorsun.Peki özellikle istedigin birsey varmi.Mutlaka hayalinde bir tip vardir bunuyazarsan bayanlar sana daha iyi yardimci olur.Ama dogallikta iyidir hani bana göre.

• ya renkli gözlu kahverengi saclı birkıza meslaa hangi renkler gider

• Öncekileri Göster
    • yasim sana yakin bir yas :) ama görünsü 40 diyen var gerisini sen düsün :)

• ahhahah :) moruksun ozmaan :S

Kızlar Ne Diyor 8

• spora gıt zayıflaa..sacının renk ve modelını degıstır

• iyide zaten zayıfım nekadar olsun 38bedenım

• o zman sıkılaş..sen gorunus olarak degıseceksen spor ve sac olarak mutlaka degıs

• Bu tarz elbiseleri denemelisin... Elbise: www .dugunvegelin.net/2013-gece-elbiseleri.html/abiye-modelleri-2

• yıllardır 33 yasındasın oda güzel :D

• ayy onu görmemişim: ) pardon ya offff ahahhaha

• link Bu tarz bir kızıl renk çok yakışır bence. Hem yaşınıza uygun hemde sizin tarifinize uyuyor..

• evet harika

• bence saçlarını turuncu ama bakıra yakın olana boyat o senin gözlerini ortaya çıkarır ve dikkat çeker zaten amacın farkındalık yapmak

• olabilir bak bu guzel

• koyu kızıl gzl olablr bnce :) hem gözlerini baskılamaz (açık renklern dez avantajıdır) hem de tenine gider hem de alımlı olur =)) fikrimce :)

• cogunllık saglanırsa boyatacam kızla: )

• Öncekileri Göster
    • bişiy değil canım

• :D

• lınk atamıoyorum atabilsem çok şey önereceğim

• saol canım yinede

Yükleniyor...