Rezil oldum aşağıladı resmen beni. leş gibisin dedi.

Gizli Üye
sabah arkadaş kahvaltıya çağırdı. gitmez olaydım gidesim tuttu. çok güzel sofra hazırlamış. pastırmada vardı. dayanamadım yedim biraz. aksi gibi sevgilimin arayacağı tuttu. buluşalım diye çok ısrar edince onu istemiyormuş gibi olmamak için kabul ettim. eve gittim hemen duş aldım . ama o pastırma kokusu geçmedi :( annemde o koku gitmez falan diyip moralimi bozdu. yanıma parfümümüde aldım yanında ayrılır ayrılır sıkarım diye. gittim. öptüğü gibi bu ne ya falan dedi. ne dedim? leş gibisin dedi. biraz bozuldum. neyse oturduk biyerde bişeyler içelim dedik. yan yana oturduk konuşurken bana bakmamaya başladı hep önüneya da diğer tarafına bakıyordu. sonra sen ne pismişsin yaa leş gibi kokuyorsun falan dedi. sonra bir kaç saniye durdu ve güldü . çok bozuldum. leş gibi ne demektir ya falan diyip o zaman leş olmayan birini bul dedim ve ayrıldım yanından. çok rezil hissettim kendimi. sonuçta insanlık halidir buluşacağımız konusu yoktu bilmiyordum aniden çıkardı. yemiş olabilirim belli pastırma kokusu olduğu. konuşması çok kırdı beni. şimdi telefonlarını açmıyorum. napsam? çok zor durumdayım.
Rezil oldum aşağıladı resmen beni. leş gibisin dedi.
19 Cevap