Yarın sinemanın yarısında kız arkadaşıma çıkma teklif edeceğim, ne demeliyim?

delgado555
Yeni tanısdıgım ve hoslandıgım birine yarın sinemanın ordasında cıkma teklıfı yapacagım :) sizce nasıl bir cümleyle konuyu acayım ve sonuca bağlayım ? :) tecrubeli bayan ve baylarda öneri bekliyorum :))
Güncellemeler
+1 yıl
yorumların orta noktasını uyguladım:-) sinemada teklif etmedim ama el ele çıktık:) ertesi gün aşkım demeye başladı:)
Yarın sinemanın yarısında kız arkadaşıma çıkma teklif edeceğim, ne demeliyim?