Aşk nasıl bir duygudur ?

Aşk nasıl bir duygudur ? Aşık olmak ? Birisini sevmek ? Özlemek,hissetmek öpüşmek kucaklamak.. Nasıl bir duygudur ?Ben yaşamadım -.-

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşk nasıl bakhep aklındadır hep konuşmak yanında olmak istersinaklınna geldikçe içine böyle bir ateş füşer gibi olur hep özlersin bir dk yanından gittiğin anda özlersinboş boş konuşursun ama en güzel konun o oluryer içerken normal günlük hayatında hep gülme isteğin olur mutluluk hissin olur

• ama öyle bir dünyada yaşıyoruz

• Keşke her aşk herkesdeki gibi basit olupta çabuk bitmese..
      keşke yalanların gerçekleştiği bir dünyada yaşasak..

• aynen öyle emin ol
      hernekadar çektiğin yanına kar kalsada yaşadıkların yinede güzeldir aşk bu her hali güzel emin ol

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• hiç olma daha iiiiy

• aşk koşmadan yorulmak gibi çok yıpratır seni ama o hep yanında olsun istersin koklamak istersin ...

• özlemek umut etmek ve beklemek... en önemli kavramsa SABIR

• yoğun bi' duygu kanını kaynatır aklını kaybettirir yüzde şapşal bi gülümseme bırakır.değişik..

• Adı önemli değil,hisset yeter.

• Karşılığı varsa ve uyumda varsa harika,öbür türlü berbat bişey.

• profilinde öyle yazmıyor ama ?

• Ben yaşadığını sandım :)

• Aski yasarken bal gibi de bitince sogan acisina donuyor meret.

• saf temiz sevgi

• Acıdır. Biberdende diş agrısındanda acıdır.

• :)

• Kesinlikle sonuna kadar haklısın

• Mesela Benim Annem ve babam.
      Çocukluk aşkı.
      13-14 Yaşlarından başlamış hala devam ediyor Annem vefat etti gerçi ama babam Annemden sonra hiç bir kadınla değil bir ilişki samimiyetini bile görmedim şu yaşıma kadar.
      Şu an babamın 44 anneminse 42 yaşı olucaktı...
      Yani diyeceğim şu ki,herkes aşık olmuyor Aşık olduğunu sanıyor..

• Öncekileri Göster
  • aptalca bir duygu

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel heyecan verici. Sürekli onu düşünürsün aklın karışır ne yapacağını bilemezsin. Onu kaybetmekten korkarsın. Her söylediği söz senin için çok önemlidir. O senin için dünyanın en güzel kadınıdır :) Adriana Lima dan bile güzeldir senin için. Tabi sonra şutlanırsın...acı dolu gerisi

• aşk bir sudur iç iç kudurbu kim dediyse doğru demiş kudurtur adamı kudurtur

• Sonu hep mutsuzluk veriyor...

• Yorucu bir duygudur.

Yükleniyor...