Görücü usulü bir aşk istiyorum. Görünce göresim gelsin görmeyince ölesim...

'Görücü usülü bir aşk istiyorum.' sizce bunu anlamı ne? bir kız bunu diyorsa size hitaben ne demek istiyordur

Güncellemeler:
arkadaşlar birde şu var eskiden ve halen süren görücü evliliklerinimi istiyor yani seveceksem işin başı ve sonu belli olduğunda sevmek istiyorum mmu diyor yoksa bir anda askı yaşamak istiyorummu benım takıldıgım nokta orası bıraz
birde ben kızla 1 yıldır konuşuyorum ve onu seviyorum oda biliyor bunu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Görünce veresim gelsin diyor vermeyince gömesim. Şakası bir yana gel beni iste falan demek istiyor heralde.

• helal...

• hahahahahahahahahahahahaha:D:D:D:D:D:D kimsen neysen çok güzel yazmışın...

Kızlar Ne Diyor 7

• arayan belasınıda bulur mevlasınıda... bulursun merak etme...aramaya devam..

• Eski kafa demekki yapacak bir şey yok o zaman öylsini bulsun kendisine.Seni göremeyecek kaar kör bir göze sahip arkadaş belliki.

• görücü usulü aşk istiyosa flörtten hoşlanmıyor demekkki. ya da sana bir an önce niyetin ciddiyse gel beni iste diyor, ben bunu çıkardım

• aslında bende onu cıkardım ne yalan dıyım flortten hoslanmayan bırısı 1 yıl once teklıf etmıstım kız kabul etmemıstı sorunları vardı aılesel ama sureklı konustuk bu surectede ve bu aralar banada baya yakın ykaın derken anlayıs ve baskı bakımından ama kızın anladıgım kadarıylada flortten hoslanmayan canınn yanmasını ıstemeyen bıırısı yanı evlılıkte yansın taraftarı bırısı ısını garantıye almak ısteyen bırısı

• Sev kardesım elini ver bana gel kardesim keyıf getırdın bana heyy lay lomedebıyat yapmıs , mecazi mürseli çok kaçırmıs

• .p

• patavatsızın biri senin yorumlarını cok seviyo bea:D

• bence görücü usulunu orada mecazi olarak kullanmış..benim anladığım öyle bir aşk yaşayım ki gördükçe göresim gelsin görmeyince ölesim..görücü üsülu evlilik değil yanii...

• deli gibi aşık olmak istiyor

• artık umudu kesmen için söylemiş olabilir yani şöyleki 'ben nefesimi kesecek aşk istiyorum ve bu duyguyu sana hissetmem mümün değil..' olabilir...
      sana aşık olmuş da olabilir...

• 1 yıldır tanıyor benı zaten ve sevdıgımıde bılıyor daha yenımı asık oldu dersın cunku banaa karsı baya degıstı yumasadı kısacası

• ilk görüşte aşk olablirmi... ama güzel sözmüş hoşuma gitti.

Erkekler Ne Diyor 7

• walla kardeşim yanlış anlamada bul duğu kucağın kaval kemiğini kıracak kadar ibeler tavan durumda... görücülük bahane gösterirsen verir... amaaan görür yani...

• ilk 6 ay anne sütü elzem.

• Kafayı takma aklı sıra edebiyat yapıyo...Eğer seni gördükçe göresi geliyosa sorun yok :)Kıza sor daha napıyım diye.Ha bide şunu söyle; ben seni bir yıldır görüyorum ve benim olmadığın her gün ölüyorum,seni yanımda görmeyince ne hissederim bilemiyorum de bakalım ne diycek.Dağınık kafa ile yazdım kusura bakma ama buna benzer bi iki edebiyat parçala ne diycek ağzını ara bakalım :)

• seviyosun belli...Allah yardımcın olsun

• edebıyatta olsa bıseyelr demek istiyor sonucta bende onu coaeye calısıyorum

• Ailemin de onayladığı bir aşk istiyorum beni benden alan .

• Evlenme teklifi bekliyor da olabilir .

• ailesı karısmaz kısa guvenlerı tamdır ama bılmıyorum artık ne ıstedıgını sanırım bekle ve goru uygulayacagım bu yuzden

• Arkadaşım bu işler böyle şifreli sistemler ile yürüyecek birşey değil , ailemden iste beni de diyor olabilir , ailem bana kimi uygun görürse onunla evlenirim de diyor olabilir .

• Öncekileri Göster
  • Hiç bir endişem olmadan ( yani güven meselesi vs. vs..), deli gibi sevebileceğim biri ol demek istiyor. Aklına şüphe düşürme demek istiyor...!

• Sanmam..

• bir nevi ömurluk bır sevgı olsun ben senı delı gıbı seveyım ama kopmamızda mumkun olmasın dıyor sanırsam ve bunuda sanırsam cıddı cıddı gel ıste anlamında dıyor hersey tam olsun dıyor bır nevıde yanılmıyorsam benımde aklıma bu sekılde gelıyor ama yınede baska anlamlar tasıyormu dıye sıze sordum belkıde baska bır anlamı vardır bılmedıgım :)

• Aşk ilanı. deliler gibi sevmek, doyamamak, onsuz yaşayamamak.Formüle edersek :Görünce göresim gelsin = Hiç doymayayım.Göremeyince ölesim... = Onsuz yaşayamamak.

• kız seviyor. burada görücülük derken mecaz anlamda kullanmış. seni seviyorum diyor işte.

• peki bu goruculuk eskı kullandıgımız stılmı degılmı yanı kız ben evlenecegım zaman sevmek ıstıyorum ve şu anda evlılık dusunuyorum ve oyle mı sevmek ıstyorum mu dıyor acaba yanı neblım ıste ıcınde bıseyelr vardır ve bunuda o gune saklıyordur ısın garantı olsun oyle gecıcı sevgı olması dıyemı dusunuyor sence

• gösteriyor ama vermiyor ben bunu anladım efenim.

• ayşen gruda mı sandın bunu:D

Yükleniyor...