Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkek nasıl aşık edilir?

bir erkekten hoşlanıyorsunuz ve sizi sevmesini istiyorsunuz erkeği kendinize nasıl aşık eder sevdirirsiniz ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sizden hoşlanıyor ise biraz ilgi yeterlidir ama size hiçbir şekilde ilgisi yok ise uçaktan paraşütle de atlasanız hiçbir işe yaramaz .

0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• erkeğine göre değişir ama senin istediğin reçete kimsenin elnde yok. zaten birlerinin elinde bu reçete olsaydı sana KS den hayrına anlatmaz.

binlerce dolara öğretirdi bu işi :)))

0|0
  • dikkatli ve kapalı bir şekilde (açık açık ve abartılı değil yani) İLgi göster.

0|0
  • Önceo ekeğin gerçekten erkek mi , yoksa erkek kılığında sığı mı diye bi emin olacaksın. Erkek se gözlerine ciddi bakıp seni farkettiğinde gülümsemen ve utanıp yanaklarının kızarmasını sağlaman yeterli olur sanırım..!

0|0
  • kızlar ve erkekler farklı. Aksine kadınlar hoşlanmadığı bir erkeğin aşkı için fikir değiştirebilir ancak bu aşk olmaz tabi birliktelik olur çünkü kıvılcımsız başlamıştır.

Erkeklerde durum farklı: çıkmanı sağlayacak ip uçları verilebilir ne olursa olsun. Uzun zamandır tanıyorsa sana aşık olması zor.

0|0
  • bogazini sIk, gebert olur

0|0
  • hiçbir zaman bir erkekten hoşlanmadım. Fikrim yok. Ben kafama göre takılıyorum. Zaten herkes farklıdır, torna tezgahından çıkmıyoruz ki 15 16 anahtar yeterli olur diyeyim.

0|1
  • bazen bir bakış yeter bence...

0|0
  • sevdiremezsin

0|0
  • Güzelsen sorun olmaz o aşık olur sana :))

0|0
  • bakireyim kimseyle sevişmedim şimdiye kadar ama harika da sevişirim, yetenekliyimdir, vücudum da süper, köle gibi severim, ölene kadar terk etmem der iseniz ben bile aşık olabilirim efenim.

1|2
  • Sürekli ona bakıp onunla ilgileniyomuş gibi yapman yeterli

0|0
  • erkeklerin bir çoğu zeki kadınlara aşık olurlar. önünde iki seçenek var. ya zeki olacaksın yada şuh davranacaksın. sen hakkını ikinci seçenekten yana kullan bence çünkü sorudan belli :)) azcık et göster kediye yanına gelir. aşık etme işi de senin maharetine kalmış...

0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu soruyu bi kendinize sorun lütfen ben nasıl aşık olurum ? Var mı bi cevabı ? Yok.

Etkilenirsin, beğenirsin, hoşlanırsın ama aşk birinin sana hissettirebileceği bişey değildir bence.

Bunu kalbinden, ta derinden hissedersin. Bazen bir bakış, bi söz, bi koku bile yeterli olur.

1|0
  • Bir erkek sevmek isterse sever agzinla kus tutsanda sevmek istemeyen bir erkek sevmez.

0|0
  • Seni Seviyorum de yeter :$

0|0
  • cok zor ya.. hele birde ayni ortamda degilseniz. ben onu dugunden dugune goruyordum. kendime zor yaktim. mesaj attim:D simdi 7aydir beraberiz:D

0|0
  • ısmarlama aşkın ömrü kısa olur tatlım.sen kendin ol yeter.o seni farketsin.

0|0
Yükleniyor...