Erkek nasıl aşık edilir?

bir erkekten hoşlanıyorsunuz ve sizi sevmesini istiyorsunuz erkeği kendinize nasıl aşık eder sevdirirsiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sizden hoşlanıyor ise biraz ilgi yeterlidir ama size hiçbir şekilde ilgisi yok ise uçaktan paraşütle de atlasanız hiçbir işe yaramaz .

Erkekler Ne Diyor 12

• kızlar ve erkekler farklı. Aksine kadınlar hoşlanmadığı bir erkeğin aşkı için fikir değiştirebilir ancak bu aşk olmaz tabi birliktelik olur çünkü kıvılcımsız başlamıştır. Erkeklerde durum farklı: çıkmanı sağlayacak ip uçları verilebilir ne olursa olsun. Uzun zamandır tanıyorsa sana aşık olması zor.

• erkeğine göre değişir ama senin istediğin reçete kimsenin elnde yok. zaten birlerinin elinde bu reçete olsaydı sana KS den hayrına anlatmaz.binlerce dolara öğretirdi bu işi :)))

• hiçbir zaman bir erkekten hoşlanmadım. Fikrim yok. Ben kafama göre takılıyorum. Zaten herkes farklıdır, torna tezgahından çıkmıyoruz ki 15 16 anahtar yeterli olur diyeyim.

• bogazini sIk, gebert olur

• bazen bir bakış yeter bence...

• sevdiremezsin

• Güzelsen sorun olmaz o aşık olur sana :))

• dikkatli ve kapalı bir şekilde (açık açık ve abartılı değil yani) İLgi göster.

• Önceo ekeğin gerçekten erkek mi , yoksa erkek kılığında sığı mı diye bi emin olacaksın. Erkek se gözlerine ciddi bakıp seni farkettiğinde gülümsemen ve utanıp yanaklarının kızarmasını sağlaman yeterli olur sanırım..!

• bakireyim kimseyle sevişmedim şimdiye kadar ama harika da sevişirim, yetenekliyimdir, vücudum da süper, köle gibi severim, ölene kadar terk etmem der iseniz ben bile aşık olabilirim efenim.

• Sürekli ona bakıp onunla ilgileniyomuş gibi yapman yeterli

• erkeklerin bir çoğu zeki kadınlara aşık olurlar. önünde iki seçenek var. ya zeki olacaksın yada şuh davranacaksın. sen hakkını ikinci seçenekten yana kullan bence çünkü sorudan belli :)) azcık et göster kediye yanına gelir. aşık etme işi de senin maharetine kalmış...

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir erkek sevmek isterse sever agzinla kus tutsanda sevmek istemeyen bir erkek sevmez.

• Aynen kızlar için de geçerli bu

• aynen..

• ısmarlama aşkın ömrü kısa olur tatlım.sen kendin ol yeter.o seni farketsin.

• cok zor ya.. hele birde ayni ortamda degilseniz. ben onu dugunden dugune goruyordum. kendime zor yaktim. mesaj attim:D simdi 7aydir beraberiz:D

• Şu soruyu bi kendinize sorun lütfen ben nasıl aşık olurum ? Var mı bi cevabı ? Yok.Etkilenirsin, beğenirsin, hoşlanırsın ama aşk birinin sana hissettirebileceği bişey değildir bence.Bunu kalbinden, ta derinden hissedersin. Bazen bir bakış, bi söz, bi koku bile yeterli olur.

• Seni Seviyorum de yeter :$

• En iyi cevap, yemin ediyorum.

• Biliyorum utandırma beni :$

• vay be amma kolaymışız

Yükleniyor...