Bir var bir yok... Gidip gelen erkek?

Gizli Üye
Tanıştığımızda kısa süre görüştük sonra birkaç kez yazdı 2 ay sonra tekrar görüştük güzeldi yüne bir süre aramızda kıskançlık krizi oldu (ben suçluydum alttan aldım) fakat en son görüştüğümüzden beri mesaj atmıyor. Çok sıkıldım bu durumdan söyleyince ben dengesizim diyor
Ne yapmaya çalışıyor bu adam? Derdi ne? Evine gittiğim halde birlikte olmadık olmayacağımızı biliyor öyle bir beklentisi varsa neden benimle görüşüyor ki?
Seni seviyorum dedi daha vahimi :(
bitirdi mi yoksa tekrar arar mı?
Yardımcı olun lütfen
Bir var bir yok... Gidip gelen erkek?