170 boy 79 kilo (şişmanım) ama esmer güzel yüzlü bir kızım ayrıntılar içerde..Nasıl sizce?

170 boyum var 79 kiloyum evet şişmanım ama yüzüm fena değil.Esmerim siyah iri gözlerim belime kadar saçlarım ve küçük kıvrık bir burnum var dudaklarımıda rihannaya benzetirler.Nasıl? ahh bide kilolarımı verebilsem :'(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• SibelCana benzer gibisin.Oda hafif balik etli ama cok seker bir kadin neden kiloyu bu kadar problem ediyorsun.O kadar fazla degil.Ayrica Ask konusu ile ne alakasi var bunun.Saglik yada diger kategorisine acsaydin:)

• nuri abi asagida kendinizle barisik olun demis.ayrica sibelcan hicte tombul degil bircok erkek onu beyeniyor:)

• yoo sibelcan kadar tombul değilim :D Ayrıca hesabı şimdi açtım bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• benim hayalim deki kız işte sensin :-) ben çok severim böyle birini samimi söylüyorum

• azcık sisman gb

• kendinizle barışık olun ya şişmansan şişmansın şart değil zayıf olman

• kimse dudaklarına bakmaz merak etme spor salonuna katıl

• tatlım bende aksine çok zayıfım birbirimizi tamamlamaya ne dersin ;)

• 20 kilo fazlan var.

• dert etmesadece çalış galiba epeybi sempatiksin sadce düzenli spor bo bol su ve hafif yiyecekler

• kötü

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlayın artık erkekler için degil saglıgınız için kilo vermelisiniz gerisi kendinizi nasıl gordugnuze baglı

• omuzların da genişsse iri yarı bir kalıbın var aslında 7-8 kilo versen iyisin iyi

• o kadarda şişman değilsin yahu abartma. gayet sevimlisin takma.

Yükleniyor...